Sportski TV program – petak, 26. maj 2017.

Sportski TV program – petak, 26. maj 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.05Sport klub 2Fudbal: Zenit – Krasnodar
07.30Eurosport 2Španija – Nemačka, polufinale
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00Arenasport 3Fudbal: Monako – St Etijen
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Otava
08.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
08.30Arenasport 4Clubland
08.30Sport klub 1NBA specijal, potezi meseca
08.45EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 2Na današnji dan
09.00Sport klub 3Moto GP Le Man, treninzi, direktno
09.00Arenasport 1Košarka: Partizan – Crvena zvezda
09.00Eurosport 2Monako, pregled
09.00Sport klub 1Fudbal: Kopenhagen – Brondbi
09.00Arenasport 4Fudbal: Javor – Crvena zvezda
09.00SOSFizioterapija
09.05Sport klub 2Pregled ruske lige, vanredno kolo
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Sport klub 2Fudbal: Lester – Totenhem
09.45EurosportFudbal:Nemačka -Benautu, SP U20
10.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – Real Madrid
10.00Eurosport 2Forli – Ređo Emilija, 12. etapa
10.00Arenasport 2Boks
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 1Magazin Premijer lige
11.00Arenasport 1Fudbal: Ostende – Klub Briž
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSEuromotus LBS; pregled kola
11.30Sport klub 2InCycle
11.50Sport klub 3Mobil 1 grid
12.00EurosportTenis: Rolan Garos, žreb
12.00Arenasport 4Košarka: Gran Kanaria – Bilbao
12.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Istra
12.00Arenasport 2Hokej: Anahajm – Nešvil
12.00Sport klub 1NBA finale Istoka
12.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 5. etapa
12.00Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters, Rim, četvrtfinala, direktno
12.15RTS 1Sport plus
12.20Sport klub 3Na današnji dan
12.35Sport klub 3Atletiks
12.45SOSSOS vesti
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Botafogo – Atletiko Nacional
13.00Eurosport 2Magazin: Unutar WTCC
13.10Sport klub 3Moto GP Le Man, treninzi, direktno
13.15EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju, prenos
13.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
13.45Arenasport 4FINA akvatik
13.45Arenasport 3Fudbal: Sporting Šarlroa -Anderleht
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Eurosport 2Potera istorije: Lindzi Von
14.00Sport klub 1Atletika magazin
14.15Arenasport 4Automoto, ABS šou
14.30Eurosport 2Turska – Engelska, polufinale
14.30Sport klub 1Tenis: ATP ion, polufinale, prenos
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
15.00Arenasport 1Fudbal, pregled italijanske lige
15.00SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Portugal
15.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
15.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF
16.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
16.00Sport klub 3Evroliga, U18: Pariz – Crvena zvezda
16.00Arenasport 1Fudbal: Javor – Crvena zvezda
16.00Eurosport 2Španija – Nemačka, polufinale
16.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Monako
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Kil
17.15SOSFudbal – najava kola
17.15EurosportĐiro ekstra
17.30EurosportFudbal: Engleska – Južna Koreja, U20
17.30Sport klub 3Pregled ruske lige, vanredno kolo
17.30Eurosport 2Watts
18.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Juventus
18.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige Srbije
18.00Sport klub 3Fudbal: Juventus – Lacio, finale kupa
18.00Arenasport 2Košarka: Partizan – Crvena zvezda
18.15Arenasport 4Hokej: Anahajm – Nešvil
18.15Eurosport 2Ređo Emilija – Tortona, 13. etapa
18.30Sport klub 1Košarka: CSKA – Lokomotiva, prenos
18.30SOSSportski dnevnik
18.30Sport klub 2Pregled japanske lige
18.55HRT 2Vaterpolo: Fajnal 6
19.00Sport klub 2Najava španske lige
19.05SOSSOS kolaž
19.05EurosportFudbal:Nemačka -Benautu, SP U20
19.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
19.30Sport klub 2VTA Rim, četvrtfinale, direktno
19.55Sport klub 3NBA Live
20.00Arenasport 2Automoto, Porgtugal, direktno
20.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Partizan
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Borac, direktno
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.10Sport klub 3Pregled škotske lige, vanredno kolo
20.15Arenasport 4Fubal, Liga Evrope, najava
20.30Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 5. etapa
20.30EurosportPregled MLS
20.30Sport klub 1Italijanska košarka, plej of, prenos
20.45Arenasport 4Ragbi: Lenster -Skarlets, direktno
20.45Sport klub 3Fudbal: Falkirk – Dandi Junajted, direktno
21.00SOSFudbal – najava kola
21.00EurosportĐiro danas
21.00Sport klub 2ATP Masters Rim, četvrtfinale, direktno
21.00Arenasport 2Hokej, SP, četvrtfinale
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Monako, pregled
22.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00EurosportTenis: Pripremite se za Rolan Garos
22.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – Real Madrid
22.15EurosportTenis: ATP Ženeva
22.15Sport klub 1Finale FA kupa
22.30Eurosport 2Španija – Engleska, finale
22.30Arenasport 1Fudbal, najava kola francuske lige
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 3Evroliga, U18: Pariz – Crvena zvezda
22.45Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2NBA Live
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 2Boks
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSZona pres
23.15Sport klub 2Evroliga: CSKA – Olimijakos
23.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
23.30Sport klub 1NBA finale Istoka
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 3Fudbal: Slaven – Rijeka
00.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Borac
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.00Arenasport 1Automoto, Portugal
00.15Sport klub 3Ekstremni svet sporta
00.40Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.45SOSSOS vesti
00.55Sport klub 2Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid
01.00Arenasport 2Bejzbol: Los Anđeles – Njujork Mets, direktno
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Boks
01.20Sport klub 1Formula 1, Monte Karlo, trening
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
01.45Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Internacional
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Otava,direktno
02.30Sport klub 3Fudbal: Gvangžu Evergrande – Jiangsu
02.35Sport klub 2Fudbal: Granada – Espanjol
03.00Sport klub 1Košarka: San Antonio – Golden Stejt, prenos
03.15Arenasport 4FINA akvatik
03.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
03.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
04.00Arenasport 2Rukomet: Pik Seged – PSŽ
04.00Arenasport 3Fudbal: Sporting Šarlroa -Anderleht
04.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Barselona
04.15Sport klub 3Najava Premijer lige
04.20Sport klub 2Fudbal: Falkirk – Dandi Junajted
04.30Arenasport 1Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
04.45Sport klub 3Fudbal: Luton – Blekpul

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar