Sportski TV program – petak, 29. septembar 2017.

0
190

Sportski TV program – petak, 29. septembar 2017.

07.00 Eurosport Biciklizam
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Arenasport 1 FOOT Brazil, pregled
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Eurosport 2 St Petersburg, Rusija, osmina finala
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Fiorentina
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Napredak
08.00 Arenasport 1 Automoot, ABS šou
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Triatlon, Roheram
08.30 Arenasport 1 Red Bul, Lausicring
08.30 Eurosport Superbajk
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 3 Košarka: Slovenija – Srbija
09.00 Eurosport 2 Potera istorije
09.00 Sport klub 1 Formula 1, Malezija, trening
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Sport klub 3 Moto GP Aragon, trening, direktno
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega – Igokea
09.15 SOS Vorilački sportovi
09.30 Eurosport 2 Watts
10.00 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – Anderleht
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport Snuker: Kina
10.00 Eurosport 2 Bergen, Norveška, juniorska trka
10.30 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.35 Sport klub 1 Maraton: Berlin, pregled
10.40 Sport klub 2 Fudbal: Mura – Domžale
11.00 Eurosport 2 St Petersburg, Rusija, osmina finala
11.00 Arenasport 1 Fudbal: LDU – Fluminense
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Da li znate
11.15 SOS SOS mreža
11.30 Eurosport Biciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
11.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Premijer Vuan, prenos polufinala
11.55 Sport klub 3 Ekstremni svet sportalj
12.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bajeren – Zadar
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Crvena zvezda
12.00 Eurosport 2 St Petersburg, Rusija, četvrtfinale
12.15 RTS 1 Sportski dnevnik
12.20 Sport klub 3 Mobil 1 grid
12.30 Sport klub 2 Tenis: Laver kup, Prag, svečano otvaranje
12.45 SOS SOS vesti
12.55 Sport klub 3 Na današnji dan
13.00 Sport klub 2 Tenis: Čilić – Tifo+ Tim – Isner, direktno
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Petrovac – Mladost, direktno
13.00 Eurosport Svi sportovi
13.00 SOS Sećanja
13.10 Sport klub 3 Moto GP Aragon, trening, direktno
13.30 Arenasport 2 Odbojka (ž): Ukrajina – Rusija, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Jorge Visterman
13.45 Arenasport 4 Košarka, ABA superkup
14.00 Eurosport Superbajk
15.00 Arenasport 1 Odbojka: Srbija – Češka Republika (ž)
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
15.15 Sport klub 1 Formula 1, Malezija, trening
15.30 Arenasport 2 Automoto, Nemačka, pregled
15.30 Eurosport Biciklizam
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.45 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring
16.00 Sport klub 3 Dejvis kup: Francuska – Srbija
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Lacio – Napoli
16.00 Sport klub 2 NFL: San Francisko – LA Rams
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Fejnord – Mančester Junajted
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Melsungen – Flensburg
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport Svi sportovi
16.55 Sport klub 3 SK miks
17.00 HRT 2 Džudo
17.00 Sport klub 1 Džudo gran pri: Zagreb, prenos
17.05 Sport klub 3 Fudbal: Selta – Hetafe
17.05 SOS Da li znate
17.15 Arenasport 1 Fudbal, najava italijanske lige
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.30 Eurosport Superbajk
18.00 Eurosport 2 Bergen, Norveška, juniorska trka
18.00 Arenasport 2 Red Bul, Lausicring
18.00 Arenasport 4 Odbojka: Belorusija – Hrvatska (ž), direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
18.30 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
18.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
18.45 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – M ega, direktno
19.00 Eurosport Snuker: Kina
19.00 Sport klub 2 Tenis: Zverev – Šapovalov -+ Nadal/Bedrih – Kirgios/Sok, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Angers, direktno
19.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
19.00 Arenasport 2 Rukomet, SEHA pregled
19.00 HRT 2 Odbojka, EP, četvrtfinale
19.00 Sport klub 3 Fudbal: Trabzon – Alanija, direktno
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 2 Košarka: Valensija – Unikaha, direktno
19.30 Sport klub 1 Najava kola Premijer lige
20.00 Eurosport 2 Najava Bundeslige
20.00 Sport klub 1 Najava kola španske lige
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled engleskog kupa
20.30 Eurosport 2 Bajern Minhen – Volfsburg
20.30 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo
20.45 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Kvins Park – Fulam, prenos
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Lil – Monako, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
21.00 Sport klub 3 NFL Gameday
21.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Mornar, direktno
21.00 Eurosport Motosport
21.00 SOS Fudbal, najava kola
21.30 Sport klub 3 NFL: San Francisko – LA Rams
21.30 Arenasport 2 Boks
21.30 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo
21.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
22.00 Eurosport Biciklizam
22.00 Arenasport 2 Košarka: Gran Kanaria – Real Madrid
22.00 Sport klub 2 Najava španske lige
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Juventus
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Sport klub 2 PL Match Pack
22.30 Eurosport 2 Watts
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.45 Eurosport 2 St Petersburt, Rusija, četvrtfinale
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 2 Košarka: Olimpijakos – Crvena zvezda
23.10 SOS SOS kolaž
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Angers
23.30 Sport klub 1 Premijer liga, najava
23.30 Eurosport Superbajk
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 2 Odbojka: Srbija – Češka Republika (ž)
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Petrovac – Mladost
00.00 Arenasport 4 Košarka, ABA superkup
00.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Čengdu, četvrtfinale
00.00 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
00.35 Sport klub 2 Fudbal: Peking – Šangaj
01.00 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Bejzbol: Čikago – Milvoki, direktno
01.45 Arenasport 4 Košarka, ABA superkup
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Donkaster
01.50 Sport klub 3 Košarka: Uniks – Makabi
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.20 Sport klub 2 SK miks
02.30 Sport klub 2 Fudbal: Levante – Sosijedad
03.00 Sport klub 1 Košarka (ž): Los Anđeles – Minesota, prenos
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Bokos
03.30 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
03.50 Sport klub 3 Fudbal: Porto – Portimonense
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
04.00 Arenasport 2 Boks: Valdez – Servania /Ramirez – Hart
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Lil – Monako
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Forest Grin – Svindon
04.30 Arenasport 1 Fudbal: River Plate – Jorge Visterman
05.35 Sport klub 3 Najava španske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here