Sportski TV program – petak, 31. mart 2017.

0
283

Sportski TV program – petak, 31. mart 2017.

07.00 Sport klub 3 Fudbal: Oksford – Bolton
07.00 Eurosport 2 Volfsburg – Lion, četvrtfinale, 1. utakmica
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
07.00 Eurosport Snuker: Peking
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Željezničar – Radnik
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00 Sport klub 2 Pregled japanske lige
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Toronto – Kolumbus
08.30 Eurosport 2 Trka kroz Kataloniju, 4. etapa
08.30 Sport klub 2 Odbojka: Volero – Vakifbank
08.30 Arenasport 1 Sport stars uncovered
08.45 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Karšijaka – Venecija
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal
09.15 Sport klub 3 Evroliga: Efes – Fenerbahče
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Sport klub 1 NBA magazin
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Porto
10.00 Sport klub 1 Fudbal, pregled kvalifikacija za SP
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport 2 Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
10.10 Sport klub 2 Evroliga: Baskonija – Panatinaikos
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.50 Sport klub 3 NBA Action
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Kolumbija – Bolivija
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport 2 Nemačka – Švajcarska
11.00 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
11.15 Sport klub 3 Odbojka: Volero – Vakifbank
11.15 SOS Euromotus LBS Beograd, pregled kola
11.30 Eurosport Biciklizam: Tri dana De Panje
11.55 Sport klub 2 Trans vorld sport
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Njuels Old Bojs – Velez
12.00 Sport klub 1 Tenis: ATP i VTA Majami
12.00 Arenasport 4 Košarka: Banvit – Ludvigsburg
12.00 Arenasport 2 Ragbi: Francuska – Vels
12.30 Eurosport 2 Peking, Kina, plej of (ž)
12.45 Sport klub 2 ATP Masters i VTA Premijer Majami
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Sport klub 3 InCycle
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Paragvaj – Ekvador
13.30 Eurosport Snuker: Peking
13.35 Sport klub 3 Biciklizam, Južna Afrika, pregled dana
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Brazil
13.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
14.00 Arenasport 2 Zimski sportovi
14.05 Sport klub 3 Fudbal, kavlifikacije za SP, pregled kola
14.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
15.00 Sport klub 3 KHL: Metalurg MG – Bars, direktno
15.00 Arenasport 2 Košarka, NCAA liga
15.00 Eurosport 2 E3 Harelbeke, Belgija
15.00 Arenasport 1 Sport stars uncovered
15.00 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Košarka, pregled kola ABA lige
15.25 Sport klub 2 NBA Action
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Venecuela – Peru
15.30 Arenasport 1 Rukomet: Magdeburg – Flensburg
15.45 Arenasport 4 Košarka, pregled kola Endesa lige
16.00 Sport klub 2 ATP Masters i VTA Premijer Majami, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Monako – Mančester Siti
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Kil – Leven
17.00 Eurosport Umetničko klizanje, SP Helsinki: Kratki ples
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Argentina – Čile
17.00 Sport klub 1 NBA magazin
17.15 SOS Fudbal – Najava kola
17.15 Sport klub 1 SK specijal: Predrag Mijatović
17.30 Republika Srpska Fudbal, Kvalifikacije za SP
17.30 Sport klub 3 Na današnji dan
17.30 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
17.30 Eurosport 2 Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
17.40 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
17.50 Republika Srpska Fudbal: Gruzija – Srbija
18.00 Sport klub 1 Program iz studija
18.00 Arenasport 4 Ragbi: Škotska – Italija
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Đenova
18.00 Arenasport 2 Košarka, NCAA liga
18.15 Sport klub 3 Evroliga: Darušafaka – Galatasaraj, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport Umetničko klizanje, SP Helsinki, slobodno žene
19.00 RTS 2 Tenis, Majami, polufinale
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Uniks, prenos
19.00 Eurosport 2 Trka kroz Kataloniju, 5. etapa
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
19.45 Eurosport 2 E3 Harelbeke, Belgija
19.45 Arenasport 2 Boks
19.50 Republika Srpska Fudbal, Kvalifikacije za SP
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Urugvaj – Brazil
20.00 Arenasport 4 Dokumentarni film
20.05 Sport klub 3 Pregled japanske lige
20.15 Arenasport 2 Vaterpolo: Mladost – Mornar, direktno
20.30 Eurosport 2 Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Srbija – Švedska, U21, direktno
20.45 Sport klub 1 Program iz studija
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Republika Irska – Vels, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Partizan – Voždovac
21.00 SOS Fudbal, najava kola
21.00 Sport klub 1 Konferencija za medije
21.15 Sport klub 1 Tenis: ATP Majami, polufinale
21.15 Eurosport Snuker: Peking
21.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
21.45 RTS 2 Klizanje, SP, žene
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – PSŽ
22.00 Eurosport 2 E3 Harelbeke, Belgija
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 1 Košarka, pregled kola ABA lige
22.45 Sport klub 3 Fudbal: Rusija – Obala Slonovače
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport Evropski reli šampionat
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Eurosport 2 Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS Zona pres
23.30 Arenasport 1 Sport stars uncovered
23.30 Sport klub 1 Evroliga: Galatasaraj – Baskonija
00.00 Arenasport 4 Košarka: Monako – Dinamo Sasari
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Trinidad i Tobago – Panama
00.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders – Pitsburg, direktno
00.00 Arenasport 1 Košarka, pregled kola Endesa lige
00.15 Eurosport Umetničko klizanje, SP Helsinki
00.15 Arenasport 1 Košarka: Batler – Nort Karolina, direktno
00.35 Sport klub 3 League Of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Majami, prenos polufinala
01.00 RTS 2 Tenis, Majami
01.00 SOS Noćni program
01.30 Eurosport Snuker: Peking
01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Mirasol
02.25 Sport klub 3 Evroliga. Barselona – Crvena zvezda
02.30 Sport klub 1 Premijer liga, najava kola
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.40 Arenasport 1 Košarka: UCLA – Kentaki, direktno
02.45 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
03.00 Sport klub 1 Španska liga, najava kola
03.00 Eurosport Umetničko klizanje, SP Helsinki
03.15 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled kola
03.30 Arenasport 2 Zimski sportovi
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Dižon – Sent Etijen
04.00 Sport klub 3 Pregled kvalifikacija za SP
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – PSŽ
04.20 Sport klub 2 Evroliga. Darušafaka – Galatasaraj
04.30 Sport klub 3 Fudbal: Lihtenštajn – Makedonija
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg – Flensburg
05.05 Arenasport 1 Zimski sportovi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here