Sportski TV program – ponedeljak, 01. januar 2018.

0
268

Sportski TV program – ponedeljak, 01. januar 2018.

07.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
07.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
07.00 Sport klub 3 Fudba: Bernsli – Reding
07.30 Arenasport 4 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, finale MLB
07.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice: Garmiš Partenkirhen
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Španija – Nemačka, U21
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.20 Arenasport 2 Dokumentarni film
08.30 Eurosport 2 Pert, Australija: Australija – Kanada
08.30 Sport klub 1 Aleksandar Đorđević
08.45 Sport klub 3 Trans vorld sport
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Arenasport 1 Odbojka (ž): Srbija – Holandija, finale EP
09.30 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Lester
09.30 Eurosport 2 Brizbejn, Australija
09.40 Arenasport 2 Dokumentarni film
09.45 Sport klub 2 Odbojka: Padova – Peruđa
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Sautempton
10.00 Sport klub 1 Košarka: Vašington – Čikago
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport 2 Pert, Australija: Belgija – Nemačka
10.30 Eurosport Skijaško trčanje – Švajcarska, 10 km
10.40 Arenasport 2 Dokumentarni film
10.50 SOS Da li znate
11.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal. Stojanče Stoilov intervju
11.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
11.15 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi – Stouk
11.15 SOS Total soker
11.30 Sport klub 2 VTA Brizbejn, direktno
11.30 Arenasport 1 Rukomet. Vardar – PSŽ
11.45 Sport klub 1 NBA specijal
12.00 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Gran Kanaria
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Juventus
12.20 Arenasport 2 Dokumentarni film
12.30 Eurosport 2 Pert, Australija: Belgija – Nemačka
12.45 Eurosport Skijaško trčanje – Švajcarska: Tur de ski
12.45 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
13.00 SOS Sećanja
13.15 Sport klub 3 Košarka: Efes – Darušafaka
13.15 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, rukometaši Vardara
13.20 Sport klub 2 NFL: Tenesi – Džeksonvil
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Brajton – Bornmut, prenos
13.45 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Jang Bojs
14.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, 1. kolo
14.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
14.20 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Sport klub 3 NBA Live
15.00 Arenasport 4 Vaterpolo: Srbija – Italija, finale SL
15.00 Sport klub 3 FED kup, best of
15.15 SOS Objektiv
15.30 Eurosport 2 Doha, Katar
15.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: Milorad Vučelić, intervju
15.40 Sport klub 2 NBA Live
15.50 Arenasport 2 Dokumentarni film
16.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, 2. kolo
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Bolton – Hal, direktno
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Bernli – Liverpul, prenos
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Lids – Notingem Forest, direktno
16.00 Eurosport Alpsko skijanje – Norveška, Svetski kup, prenos
16.15 Arenasport 4 Ragbi: Lenster – Konaht, direktno
16.30 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Keln
16.30 SOS SOS vesti
17.05 SOS SOS bubamara
17.10 Arenasport 2 Dokumentarni film
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Sport klub 2 Tenis, Mubdala – finale: Bautista Agut – Anderson
18.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, 3. kolo
18.00 Sport klub 3 Košarka: Giresun- Trabzon
18.15 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Partizan
18.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, Vladan Milojević, intervju
18.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Everton – Mančester Junajted, prenos
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Arenasport 1 Hokej: Njujork Rendžers – Bafalo, direktno
19.05 SOS Fudbalski miks
19.30 Sport klub 3 Košarka: Vašington – Čikago
19.45 Sport klub 2 La liga 2017, best of
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
20.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
20.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, 4. kolo
20.00 SOS Crna tačka
20.30 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
20.45 Sport klub 2 Pregled Evrolige
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
21.00 Arenasport 2 Odbojka (ž): Srbija – Holandija, finale EP
21.15 Sport klub 3 Odbojka: Padova – Peruđa
21.30 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
21.30 Eurosport Ski skokovi: Nemačka, Svetski kup
21.30 Sport klub 1 250 stepenika, dokumentarni film
21.30 Sport klub 2 Fudbal: Stouk – Njukasl
21.30 Eurosport 2 Brizbejn, Australija
22.00 Arenasport 1 Novogodšinji specijal. Ivana Španović, intervju
22.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
22.00 Arenasport 3 Fudbal. Liga šampiona, 5. kolo
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Arenasport 1 Novogodšinji specijal: Damir Džumhur, intervju
22.50 SOS Da li znate
22.55 Eurosport 2 Vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Srbija – Italija, finale SL
23.00 Sport klub 3 Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal
23.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, Svetsko prvenstvo
23.00 Eurosport 2 Oslo, Norvečka: Paralelni veleslalom
23.05 SOS SOS koš, uživo
23.25 Eurosport Vesti
23.25 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
23.30 Eurosport Skijaško trčanje – Švajcarska: Tur de ski
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, 6. kolo
00.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
00.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
00.20 Sport klub 2 Fudbal: Lester – Hadersfild
00.30 Arenasport 4 Novogodišnji specijal
00.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Gjori – Vardar
00.45 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Skijaško trčanje – Švajcarska: Tur de ski
01.00 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
01.00 Arenasport 4 Košarka: Gonzaga – Nort Karolina, finale
01.15 Sport klub 3 Fudbal: Barnli – Liverpul
02.00 Arenasport 3 Fudbal: PAOK – AEK
02.00 Arenasport 1 Fudbal: RealMadrid – Mančester Junajted
02.10 Sport klub 2 Palakanestro: Ređo Emilija – Kantu
03.00 Arenasport 4 Vaterpolo: Jug – Jadran Carine
03.00 Sport klub 3 Fudbal: Kristal Palas – Mančester Siti
03.00 Arenasport 2 Hokej: Švedska – Kanada
03.45 Sport klub 2 Fudbal: Brajton – Burnemut
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Lanus – Gremio
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Angers – PSŽ
04.00 Arenasport 1 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, finale MLB
04.45 Sport klub 3 Indijska liga. Kolkata – Goa
05.30 Arenasport 2 Ragbi: Munster – Skarlets
05.30 Sport klub 2 Košarka: Efes – Darušafaka

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here