Sportski TV program – ponedeljak, 03. jul 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, o3. jul 2017.

07.00EurosportFudbal, U19: Gruzija – Portugalija
07.00Eurosport 2Mantova, Italija, trka
07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.20Sport klub 3Fudbal: Željezničar – Zeta
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.30Eurosport 2Tur de Frans, best of
07.35Sport klub 2U susret Vimbldonu, finale (ž), 2016
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 1Boks
08.00Arenasport 4Fudbal, Kopa Sudamerikana
08.00Arenasport 3Fudbal: Voždovac – Partizan
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Sport klub 1Moto GP Zahsenring, trka
08.30Eurosport 2Vilnjus, Litvanija, mešovita štafeta
08.30Arenasport 1Clubland
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Partizan – Vršac
09.05SOSFudbalski miks
09.05Sport klub 3F1 H20 (Gliseri), Evian, Francuska, trka
09.20Sport klub 2U susret Vimbldonu, finale (m), 2016.
09.30Sport klub 1Vimbldon, studio
09.30Eurosport 2Pariz, finale (ž)
10.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Ludogorec
10.00EurosportStreličarstvo
10.00Arenasport 4Fudbal, U21: Nemačka – Španija, finale EP
10.00Arenasport 2Boks
10.20Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga Pariz
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Eurosport 2Pariz, finale (m)
10.30Sport klub 1Vimbldon, najava
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00SOSDa li znate?
11.00EurosportLe Mond
11.00Arenasport 1Fudbal: Milan – Inter
11.00Sport klub 1Vimbldon, studio
11.15SOSTotal soker
12.00Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 1. dan
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Budućnost
12.00Arenasport 2Bejzbol: Hjuston – Njujork Jenkis
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
12.30RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
12.30Sport klub 1Gren slem Vimbldon, direktno
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Sao Paolo
13.45Arenasport 4Boks
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Marsej
14.15Arenasport 4Košarka, 3 na 3, Cedevita Lipik čelendžer, polufinale
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
15.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV arhiva
15.15SOSFudbalski miks
15.25Arenasport 4Košarka, 3 na 3, Cedevita Lipik čelendžer, polufinale
15.30Arenasport 3Masters of European Football
15.30Arenasport 2Automoto, Poljska, pregled
16.00Arenasport 3Fudbal: Kjevo – Juventus
16.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Barselona
16.30Arenasport 2Rukomet: Kielce – Zagreb
16.55SOSDa li znate?
17.00Arenasport 1Red Bul, San Dijego, emisija
17.05SOSSOS bubamara
17.15EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
17.45EurosportFudbal, U19: Nemačka – Holandija
18.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
18.00Arenasport 2Košarka: Real Madrid – Unikaha
18.00Arenasport 4Hokej: Anahajm – Edmonton
18.00SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Gremio
18.30SOSSOS vesti
19.05SOSFudbalski miks
19.45Arenasport 2Boks
20.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00Arenasport 1Automoto, Poljska, pregled
20.00SOSSOS kolaž
20.00Eurosport 2Evropsko timsko prvenstvo, Lil
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Napredak
20.05EurosportSnuker, Kina
20.15Arenasport 2Košarka, Cedevita Lipik, 3 na 3, čelendžer, finale
21.00EurosportLe Mond
21.00Arenasport 1Fudbal, EP U21: Nemačka – Španija, finale
21.00Arenasport 2Red Bul, emisija
21.10SOSTotal soker, odjeci -uživo
21.15Eurosport 2Mantova, Italija, trka
21.30Sport klub 2InCycle
21.30Sport klub 3Svet sporta magazin
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 3Fudbal: Bazel – PSŽ
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 2Trans vorld sport
22.00Sport klub 3Moto GP Zahsenring, trke
22.00Sport klub 1Vimbldon, studio
22.00Eurosport 2Istborn, 1. dan
22.00Arenasport 4Automoto, Poljska, pregled
22.00EurosportFudbal
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportSvi sportovi
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 2Gren slem Vimbldon
23.10SOSSOS koš, uživo
23.20EurosportLe Mond
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled dana
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
00.00Arenasport 3Fudbal: Mladost Lučani – Inter Baku
00.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Gremio
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
00.00Arenasport 2Fudbal: Anderleht – Zenit
00.15EurosportFudbal: U19: Nemačka – Holandija
00.30Sport klub 1Gren slem Vimbldon
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.40Sport klub 3Fudbal: Seltik – Rapid
01.45Arenasport 4Rukomet na pesku, EP, finale
01.45Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – Nica
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00RTS 2Tenis: Vimbldon
02.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Roma
02.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
03.15Arenasport 4Fudbal na pesku: Srbija – Estonija
03.20Sport klub 3Fudbal: Tianjin – Gvangžu Evergrande
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska, pregled
03.30Arenasport 3FIFA fudbal
04.00Arenasport 1Boks
04.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Lacio
04.15Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Bazel
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Leven
04.30Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda -Vojvodina
05.05Sport klub 3Španska liga, specijal: Šampion!

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Započnite diskusiju

Ostavi komentar