Sportski TV program – ponedeljak, 04. decembar 2017.

0
162

Sportski TV program – ponedeljak, 04. decembar 2017.

07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, Skijatlon
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Leven -Erlangen
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
07.50 Sport klub 2 Fudbal: Atletik Bilbao – Real Madrid
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Vitoria – Flamengo
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Boston – Filadelfija
08.25 Sport klub 3 Odbojka (ž): Bergamo – Filotrano
08.30 Eurosport 2 Trke dronova
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Arsenal – Mančester Junajted
08.30 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
09.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Partizan
09.00 Eurosport Biciklizam
09.00 SOS Objektiv
09.30 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, 2. dan
09.35 Sport klub 2 Fudbal: Basaksehir – Osmanli
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Atalanta
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Vojvodina
10.05 Sport klub 3 Fudbal: PSV – Sparta
10.30 Sport klub 1 Košarka: Njujork – Orlando
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Trke dronova
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaen – Lion
11.00 SOS Da li znate
11.15 SOS Total soker
11.20 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Sosijedad
11.30 Eurosport Formula E: Hong Kong
11.30 Eurosport 2 Milton, Kanada
11.55 Sport klub 3 Fudbal: Altah – Šturm
12.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Gran Kanaria
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Gimnazija – River Plate
12.00 Arenasport 2 Fudbal: Rijeka – Hajduk
12.15 Eurosport Skijaški skokovi, Rusija
12.15 Sport klub 1 NBA Action
12.45 SOS SOS vesti
12.45 Sport klub 1 NBA Live
13.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
13.00 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Kasimpaša
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Sampdorija – Lacio
13.05 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Mančester Junajted
13.40 Sport klub 3 Košarka: Giresun – Karšijaka
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Adelaida – Sidnej
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Marsej
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134 m skakaonica
14.30 SOS SOS vesti
15.00 Sport klub 1 NFL najbolji meč
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Mančester Junajted
15.00 Sport klub 2 Car Fashion
15.15 SOS Objektiv
15.15 Sport klub 3 Odbojka: Peruđa – Kasteljana Grote
15.25 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Selta
15.30 Arenasport 2 Automoto, Nemačka
15.30 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, Skijatlon
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.35 Arenasport 4 FIFA fudbal
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Juventus
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja – Liverpul
16.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Aalborg
16.30 SOS SOS vesti
16.55 SOS Da li znate
17.00 Sport klub 3 Džudo gren slem, Tokio, 2. dan
17.00 Arenasport 1 Fudbal, najava lige Evrope
17.00 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, 10 km gundersen
17.05 SOS SOS bubamara
17.15 Sport klub 2 NBA live
17.30 Eurosport 2 Milton, Kanada
17.30 Eurosport Zimski sportovi, Pjongčang
17.30 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Kalev, direktno
17.40 Sport klub 1 NBA Live
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Sport klub 1 Košarka. Trabzon – Antalija,direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Mega Bemaks – Zadar. Direktno
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
18.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Istra – Rudeš, direktno
18.05 Eurosport Skijaški skokovi, Rusija
18.15 Eurosport 2 Hong Kong,2. runda
18.30 Sport klub 3 Extreme Sailing – kraj sezone, Los Kabos, Meksiko
18.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
18.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
18.30 SOS SOS vesti
18.55 SOS Da li znate
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Krotone – Udineze, direktno
19.00 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, 3. dan
19.05 SOS Autokomanda: Izveštaji sa utakmica Crvene zvezde i Partizana
19.20 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
19.45 Eurosport 2 Potera istorije
19.50 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134 m skakaonica
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 2 Hokej: Boston – Filadelfija
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Sport klub 3 Pregled Evrolige
20.00 Eurosport Snuker, Engleska
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Brajton – Liverpul
20.00 Sport klub 1 Pregled FA kupa
20.25 Sport klub 2 Pregled Championship-a
20.45 Sport klub 3 Košarka: Burg – Po Ortez, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal. Birmingem – Vulvs, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 SOS TAŠ total soker
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Đirona -Alaves, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Igokea, direktno
21.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Verona – Đenova, direktno
22.00 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, Skijatlon
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Vojvodina
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Sport klub 1 Vesti
22.50 Sport klub 3 NFL: Arizona – La Rams
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 2 Pregled holandske lige
23.10 SOS SOS koš, uživo
23.15 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
23.25 Sport klub 3 NBA live
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.30 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, 10 km gundersen
23.45 Eurosport Mačevanje
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Zeta – Grbalj
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Zulte Varegem – Gent
00.00 Arenasport 1 Boks
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Bemaks – Zadar
00.00 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
00.10 Sport klub 1 Pregled španske lige
00.45 SOS SOS vesti
00.50 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Vest Hem
00.50 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
01.00 Arenasport 1 Hokej: San Hoze – Vašington, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.05 Sport klub 1 Pregled holandske lige
01.15 Sport klub 3 Pregled FA kupa
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Marineri – Pert Glori
01.45 Sport klub 3 Palakanestro: Kantu – Breša
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Sport klub 1 NBA Action
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Fiorentina – Sasuolo
02.30 Sport klub 1 NFL: Sinsinati – Pitsburg, direktno
02.40 Sport klub 2 Pregled španske lige
03.20 Sport klub 3 Fudbal: Sloudž – Rohdejl
03.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
03.30 Arenasport 2 Red bul, pregled sezone
03.40 Sport klub 2 Fudbal: Bajern – Hanover
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Roma
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Angers
04.00 Arenasport 1 Boks
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Lokeren – Anderleht
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover – Gumersbah
05.10 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
05.25 Sport klub 2 Košarka: Burg – Po Ortez
05.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here