Sportski TV program – ponedeljak, 05. jun 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 05. jun 2017.

07.00Eurosport 2Pariz, meč dana
07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Arenasport 2Košarka: Unikaha – Real Madrid
07.45Sport klub 2Fudbal: Bazel – St Galen
07.45EurosportFudbal, SP U20: Južna Koreja
07.55Sport klub 3Naskar, Dover
08.00Eurosport 2Pariz, 8. dan
08.00Arenasport 1Boks
08.00Arenasport 4Fudbal, argentinska liga
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Real Madrid
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Partizan – Mega Leks
09.05SOSFudbalski miks
09.30Sport klub 2Košarka: Brose – Oldenburg
09.45Eurosport 2Četvrtfinale
10.00Arenasport 2Boks
10.00EurosportRolan Garos, duel dana
10.00Arenasport 4Fudbal: Korintians – Santos
10.00Arenasport 3Fudbal, argentinska liga
10.30EurosportGem, set i Mats
10.30Sport klub 1NBA Action
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Japan – Engleska
11.00Sport klub 1Bič soker, Euro kup, finale
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
11.00SOSDa li znate
11.10Sport klub 2Fudbal: Kašiva – Urava
11.15SOSTotal soker
11.30Sport klub 3Car Fashion
11.55Sport klub 3Fudbal: Đirona – Saragosa
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV
12.00Arenasport 4Košarka. Olimpijakos – Panatinaikos
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.30Sport klub 1Košarka. Brose – Oldenburg
12.45SOSSOS vesti
12.55Sport klub 2Fudbal: Šandong – Tianjin Kuanjian
13.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Atletiko MG
13.00SOSSećanja
13.40Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Arsenal
13.45Arenasport 4Automoto, Indikar, Detroit
13.45Arenasport 3Fudbal: Gimnazija – Banfild
14.00Arenasport 2International Rivalries
14.15Sport klub 1NBA Live
14.30Sport klub 1Fudbal: Mursija – Alkorkon
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.40Sport klub 2NBA Inside Stuff
15.00Arenasport 1Fudbal. Arsenal TV arhiva
15.00Eurosport 2Kriterium du Daufine Libere, Francuska
15.10Sport klub 2Košarka. Zenit – Himki
15.15SOSFudbalski miks
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis, pregled
15.30Arenasport 3Fudbal: Angers – PSŽ
15.30Sport klub 3Rukomet: Koper – Ribnica
15.45Arenasport 4FIFA fudbal
16.15Sport klub 1Mančester junajted TV, finala
16.15Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, osmina finala
16.30Arenasport 2Rukomet: Balingen – Flensburg
16.45Sport klub 2Košarka: Golden Stejt – Klivlend
17.00Arenasport 1Fudbal: Vels – Obala Slonovače, direktno
17.05SOSSOS bubamara
17.05Sport klub 3Košarka
17.30Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Partzizan
18.00Sport klub 1Moto GP Muđelo, trke
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00Arenasport 2Košarka: Unikaha – Real Madrid
18.05SOSFudbalski miks
18.30SOSSOS vesti
18.45Sport klub 3Fudbal: Real Madrid – Las Palmas
19.00Arenasport 1Red Bul Abu Dabi, pregled
19.00Sport klub 2Košarka: Efes – Bešiktaš, direktno
19.30Arenasport 3Fudbal: Bahrein -Francuska, direktno
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
20.00Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
20.15Arenasport 2Rukomet, EHF finale Lige šampina
20.30Eurosport 2Kriterium du Daufine Libere, Francuska
20.30Arenasport 4Košarka: Valensija – Baskonija, direktno
20.45Sport klub 3Palakanestro: Avelino – Venecija, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.55Sport klub 2Fudbal: Đirona – Saragosa
21.00EurosportGem, set i Mats
21.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Real Madrid
21.10SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.25EurosportVesti
21.30EurosportRolan Garos, duel dana
21.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2Tenis: Gem, set i Mats
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Korintains – Santos
22.30EurosportBiciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Pariz: Meč dana
22.35Sport klub 3Fudbal: Seltik – Aberdin
22.40Sport klub 2Moto GP Muđelo, trke
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.05SOSSOS koš
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30EurosportReli
23.30Eurosport 2Gran pri serija: Moskva
23.30Sport klub 1Španska liga specijal, Mesi
00.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Mega Leks
00.00EurosportTenis: Rolan Garos
00.00Arenasport 2Fudbal: Vels – Obala Slonovače
00.00Arenasport 1Fudbal: Kruzeiro – Šapekoense
00.00Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – Independiente
00.40Sport klub 3NBA finala
00.45SOSSOS vesti
00.55Sport klub 3Bič soker, Euro kup, finale
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Turska košarka, polufinale plej ofa
01.00EurosportGem, set i Mats
01.30EurosportTenis: Rolan Garos
01.40Sport klub 1Championship, plej of, finale
01.45Arenasport 4Automoto, Italija, najava
01.45Arenasport 3Fudbal: Japan – Engleska
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Nešvil, direktno
02.00Arenasport 2Bejzbol: St Luis -Čikago Kabs
02.05Sport klub 3Košarka. Lokomotiva – CSKA
02.05Sport klub 1Barselona TV
02.15Arenasport 4Automoto, Indikar, Detroit
02.15Sport klub 2Košarka: Golden Stejt – Klivlend
03.30Arenasport 3FIFA fudbal
03.40Sport klub 3Premijer liga, pregled sezone
04.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Đenova
04.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Real Madrid
04.05Sport klub 1Fudbal: Alaves – Barselona
04.10Sport klub 2Fudbal: Ajntraht – Dortmund
04.30Arenasport 1Fudbal: San Lorenco – River Plate
04.30Arenasport 2Rukomet: Balingen – Flensburg
05.30Sport klub 3Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar