Sportski TV program – ponedeljak, 07. avgust 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 07. avgust 2017.

07.00EurosportAtletika, SP
07.00Eurosport 2Evropsko drumsko prvenstvo: Herning, Danska
07.00Arenasport 1Rukomet: Vardar – Flensburg
07.45Sport klub 2Fudbal: Fejnord – Viteze
07.45Arenasport 2Odbojka, Gran pri, finale
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Spartak – Partizan
08.00Arenasport 4Fudbal: Flamengo -Vitoria
08.30Sport klub 1Fudbal: Šangaj – Tianjin Kuanjian
08.30EurosportBiciklizam: Juta
08.30Arenasport 1Boks
08.30Eurosport 2London, 3. dan
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Real Madrid – Unikaha
09.05SOSObjektiv: Super liga
09.40Sport klub 2NBA Africa Game – Johanesburg
09.45Sport klub 3Car Fashion
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00EurosportAtletika, SP
10.00Eurosport 2Evropsko drumsko prvenstvo: Herning, Danska
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Čukarički
10.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Juventus
10.10Sport klub 3Fudbal: Bešiktaš – Konja
10.15Sport klub 1Moto GP Brno, trka
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.50SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal: Anderleht – Ostende
11.00EurosportFudbal: Njujork Siti – Njujork Red Buls
11.00SOSTotal soker
11.30Eurosport 2London, 3. dan
11.35Sport klub 2Fudbal: Malaga – Lacio
11.40Sport klub 1Fudbal: CSKA – Rubin
12.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Partizan
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00Arenasport 2Bejzbol: LA Dodžers – Njujork Mets
12.10Sport klub 3Fudbal: Salcburg – Admira
12.30Eurosport 2Trka kroz Jutu, 7. etapa
12.30EurosportAtletika, SP
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Marsej -Dižon
13.20Sport klub 2VTA Stanford, finale
13.25Sport klub 1Fudbal: Everton – Sevilja
13.45Arenasport 4Triatlon, Montreal
14.00EurosportBiciklizam: Danska
14.00Eurosport 2London, 3. dan
14.00Sport klub 3Fudbal: Sanderlend – Derbi
14.00Arenasport 3Fudbal: Korintians – Sport
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.55Sport klub 2Fudbal: Brondbi – Kopenhagen
15.00SOSFudbalski miks
15.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Čelzi
15.00EurosportBiciklizam: Breda – Venrej
15.10Sport klub 1ATP Vašington, pregled
15.30Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
15.30Eurosport 2Finale
15.45Sport klub 3Fudbal: CSKA – Rubin
16.00Arenasport 3Fudbal: Gent – Antverpen
16.00Sport klub 1Vesti
16.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid -Atletiko Madrid
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Plivanje, Berlin
16.30Sport klub 1SK studio
16.40Sport klub 2Fudbal: Bešiktaš – Konja
16.55SOSDa li znate?
17.00Sport klub 1VTA Toronto, direktno
17.00Eurosport 2London, 3. dan
17.00Arenasport 1Fudbal: Mlada Boleslav – Sparta Prag, direktno
17.00EurosportFudbal: Njujork Siti – Njujork Red Buls
17.05SOSSOS bubamara
17.30Sport klub 3Trans vorld sport
17.30Arenasport 2Plivanje, Berlin, direktno
17.50RTS 2Vaterpolo (mladi) – SL: Srbija – Kina, prenos
18.00Eurosport 2BinkBank tur, 1. etapa
18.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Čukarički
18.00EurosportAtletika, SP
18.00Arenasport 4Tenis, Kicbil, finale
18.25Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Čelzi
18.30Sport klub 2ATP Montreal, VTA Toronto, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1ATP Masters Montreal, direktno
18.55SOSDa li znate?
19.00Arenasport 1Fudbal: Dinamo – Hajduk
19.05SOSFudbal: Autokomanda
19.25RTS 2Atletika, SP, prenos
19.30Eurosport 2Evropsko drumsko prvenstvo: Herning, Danska
19.30Arenasport 2Boks
19.45Arenasport 2Odbojka, Gran pri, finale
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Amiens
20.00HRT 2Atletika, SP
20.30Sport klub 3Fudbal: Barselona – Šapekoense, direktno
20.40Eurosport 2Vesti
20.45Eurosport 2Poljska, pregled
21.00Arenasport 4Fudbal: Osijek – Rijeka, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Spartak – Partizan
21.00SOSTotal soker – odjeci
21.15Eurosport 2Lomel, Belgija, 2. trka
22.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Juventus
22.00Arenasport 2Boks
22.00Eurosport 2BinkBank tur, 1. etapa
22.30Sport klub 3Pregled Championship-a
22.30SOSSportski dnevnik
23.00Sport klub 3Fudbal: Fejnord – Viteze
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 2Moto GP Brno, trka
23.10SOSSOS koš
23.25EurosportFudbal, pregled MLS
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Eurosport 2London, 4. dan
00.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Partizan
00.00Arenasport 1Odbojka, Gran pri, finale
00.00Arenasport 3Fudbal: Ponte Preta – Vasko
00.00Arenasport 2Fudbal: Banik Ostrava – Slavija Prag
00.15EurosportSvi sportovi
00.30EurosportBiciklizam: Breda – Venrej
00.30Sport klub 2ATP Montreal, VTA Toronto, direktno
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1VTA Premijer Toronto, ATP Masters Montreal, direktno
01.00Sport klub 3Fudbal: Aves – Sporting
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 1Fudbal: Osijek – Rijeka
02.00Arenasport 2Triatlon, Montreal
02.00Arenasport 3Fudbal: Bajer – Selta
02.15Arenasport 4Fudbal: Lil – Nant
02.31RTS 2Vaterpolo: Srbija – Kina, r,
02.45Sport klub 3Fudbal: Tun – Bazel
03.40RTS 2Atletika, SP, r.
04.00Arenasport 3Fudbal: Angers – Bordo
04.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Bajern
04.00Arenasport 1Fudbal: Gremio – Atletiko MG
04.30Sport klub 2NBA 2017 – Muzika finala
04.30Sport klub 1Fudbal: Vorskla – Dinamo Kijev
04.30Sport klub 3Moto GP Brno, trke
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Flensburg
04.50Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Čelzi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar