Sportski TV program – ponedeljak, 08. januar 2018.

0
275

Sportski TV program – ponedeljak, 08. januar 2018.

07.00 Sport klub 1 VTA Premijer Sidnej, direktno
07.30 Eurosport 2 Adelboden, Švajcarska, slalom
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Hanover – Magdeburg
07.35 Sport klub 3 Fudbal: Porto – Gimaraeš
07.45 Arenasport 2 Novogodišnji specijal: Raul Gonzalez, intervju
07.45 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Lokomotiva
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Olimpik Marsej – Valensijans
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Verona
08.15 Arenasport 2 Hokej:Edmonton -Dalas
08.15 Eurosport 2 Eko trka Afrike, dan odmora
08.30 Eurosport 2 2. etapa
08.30 Eurosport Tenis: ATP turnir u Brizbejnu, finale
09.00 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafete
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17 sportistkinja u 2017.
09.20 Sport klub 3 Košarka: Gaziantep – Efes
09.25 Sport klub 2 VTA Brizbejn: Sasnovič – Svitolina, finale
09.30 Sport klub 1 Vesti
09.50 Arenasport 1 Fudbal: Brizbejn -Sidnej, direktno
10.00 Arenasport 2 Boks, best of 2017
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Torino -Bolonja
10.00 Eurosport Reli Dakar, etapa 2
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona- Juventus
10.00 Sport klub 1 Fudbal: Barselona – Levante
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Brzo klizanje: Evropsko prvenstvo u Rusiji
10.30 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
10.50 SOS Da li znate
11.00 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Žalgiris
11.00 Eurosport 2 Brizbejn, finale
11.05 Sport klub 2 Fudbal: Valensijia – Đirona
11.15 SOS Total soker
12.00 Arenasport 2 Ragbi: Osprejs – Kardif
12.00 Arenasport 1 Red Bul, pregled sezone
12.00 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
12.00 Arenasport 4 Košarka. Saragosa – Estudiantes
12.00 Sport klub 1 NBA Action
12.00 Eurosport 2 Evropsko prvenstvo, Kolomna, Rusia, 3. dan
12.30 Sport klub 1 Košarka: Majami – Juta
12.35 Sport klub 3 Fudbal: Fulam – Sautempton
12.50 Sport klub 2 Trans vorld sport
13.00 Eurosport 2 Kranjska Gora, slalom
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Fiorentina -Inter
13.30 Eurosport Nordijska kombinacija: Svetski kup u Estoniji, sprint ekipno
13.30 Eurosport 2 Adelboden, Švajcarska, slalom
13.40 Sport klub 2 Fudbal: Sevilja – Betis
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Ren – PSŽ
13.45 Arenasport 4 Ragbi: Osprejs – Kardif
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafete
14.25 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Lokomotiva
14.30 Sport klub 1 NFL – najbolja utakmica
14.30 SOS SOS vesti
15.00 Arenasport 1 Fudbal:Notingem Forest – Arsenal
15.15 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Mid Ohajo, pregled
15.30 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Barnli
15.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Dortmund – Varegem, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Brizbejn – Sidnej
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Liverpul
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Barselona
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport 2 Brizbejn, finale
17.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Crvena zvezda, direktno
17.00 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
17.05 SOS SOS bubamara
17.15 Sport klub 1 NBA Live
17.20 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Hetafe
17.25 Sport klub 1 Fudbal: Shrewsbury – West Ham
17.55 Sport klub 3 NBA Live
18.00 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
18.00 Arenasport 4 Ragbi: Munster – Konaht
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaljari – Juventus
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Eurosport 2 Tur de ski, Val di Fieme, Italija
18.10 Sport klub 3 NFL: NJU Orleans -Karolina
18.30 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafete
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton -Dalas
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.05 SOS Fudbalski miks
19.05 Sport klub 2 Fudbla: Norvič – Čelzi
19.30 Eurosport 2 Turneja četiri skakaonice, best of
19.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, Francuska liga
19.45 Sport klub 1 Novogodišnji miks
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 Sport klub 1 Najbolji potezi 2017
20.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018.
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00 Eurosport Bitlon: Svetski kup u Nemačkoj, muška štafeta
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Tur de ski, Val di Fieme, Italija
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Brajton -Kristal Palas, direktno
20.45 Sport klub 3 Palakanestro: Pistoja – Armani, direktno
20.45 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Lens – USVCO, direktno
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Malaga – Espanjol, direktno
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Brizbejn – Sidnej
21.15 Arenasport 2 Košarka: Baskonija – Valensija
21.30 Eurosport 2 Adelboden, Švajcarska, slalom
22.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund -Real Madrid
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Eurosport 2 Adelboden, Švajcarska, slalom
22.35 Sport klub 3 Odbojka: Monca – Modena
22.40 Sport klub 1 Novogodišnji miks
22.50 SOS Da li znate
22.55 Sport klub 2 NBA Live
22.55 Arenasport 1 Vesti
23.00 Arenasport 2 Boks, best of 2017
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafete
23.00 Eurosport Reli Dakar, etapa 3
23.00 Arenasport 4 Poker
23.05 SOS SOS koš, uživo
23.10 Sport klub 2 Fudbal: Notingem Forest – Arsenal
23.30 Sport klub 1 Pregled FA kupa
23.30 Eurosport 2 Turneja četiri skakaonice, best of
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.40 Eurosport Vesti
23.55 Sport klub 1 Pregled španske lige
00.00 Arenasport 1 WSOP 2017.
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Nansi – Olimik Lion
00.00 Arenasport 4 Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina -Inter
00.10 Sport klub 3 Car Fashion
00.35 Sport klub 3 NFL: La Rams – Atlanta
00.50 Sport klub 1 Fudbal: Malaga -Espanjol
01.00 Arenasport 1 Hokej: Kolambas – Toronto, direktno
01.00 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
01.00 SOS Noćni program
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
02.00 Sport klub 2 VTA Premijer Sidnej, direktno
02.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Španija – Nemačka
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Ragbi: Lenster – Ulster
02.35 Sport klub 1 NBA Action
03.00 Sport klub 3 Fudbal: Selta – Real Madrid
03.00 Sport klub 1 VTA Premijer Sidnej, direktno
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Toronto, pregled
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Tuluz – Nica
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Kristianštad – Zagreb
04.45 Arenasport 1 Ragbi: Munster – Konaht
04.45 Sport klub 3 Pregled španske lige
05.40 Sport klub 3 Prelged FA kupa
05.45 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here