Sportski TV program – ponedeljak, 10. jul 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 10. jul 2017.

07.00Sport klub 1Vesti
07.00Arenasport 1Rukomet: Vardar – Leven
07.00Eurosport 2Nantoa – Šamberi, 9. etapa
07.30Sport klub 1Formula 1, Austrija, trka
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
07.45Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, London
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Spartak
08.00Sport klub 3Fudbal: Rapid – Monako
08.00Arenasport 4Fudbal: Korintians – Ponte Preta
08.15Arenasport 2Odbojka, SL, finale
08.30Eurosport 2Vimbldon, 6. dan
08.30Arenasport 1Boks
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka, Mocart košarkaška liga Srbije, best of
09.05SOSFudbalski miks
09.30Sport klub 1Vimbldon, studio
09.45Sport klub 2Gren slem Vimbldon, najbolji mečevi nedelje
09.45Sport klub 3Na današnji dan
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Lion
10.00Sport klub 1Vimbldon, pregled nedelje
10.00Eurosport 2Le Mond
10.00EurosportSuperbajk
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
10.00Sport klub 3Američki fudbal: KG Wild Boars – NS Dukes
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Eurosport 2Vimbldon, 6. dan
11.00EurosportLe Mond
11.00Sport klub 1Vimbldon, studio
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal: Šapekoense – Atletiko PR
11.15SOSTotal soker
11.30Sport klub 2Vimbldon, pregled prve nedelje
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Igokea
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00Arenasport 2Odbojka, SL, finale
12.15Eurosport 2Tenis, Vimbldon
12.30Eurosport 2Vimbldon, 7. dan
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Sport klub 1Gren slem Vimbldon, direktno
12.30RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
12.30EurosportFudbal, U19: Švedska – Portugalija
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Milan -Napoli
13.00SOSSećanja
13.45Arenasport 3Fudbal: Lion -Marsej
13.45Arenasport 4Boks
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00EurosportFudbal, U19: Nemačka – Engleska
14.15Arenasport 4Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
14.30SOSSOS vesti
15.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV arhiva
15.15SOSFudbalski miks
15.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Spilberg
15.30EurosportSuperbajk
15.30Arenasport 3Masters of European Football
16.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Inter
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Totenhem
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Vezprem
16.55SOSDa li znate?
17.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
17.00Arenasport 1Red Bul, budimpešta
17.05SOSSOS bubamara
17.30EurosportLe Mond
18.00Arenasport 4Hokej: Otava – Pitsburg
18.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Vojvodina
18.00Arenasport 2Košarka: Real – Barselona
18.00Arenasport 3Fudbal: Santos – Sao Paulo
18.00SOSFudbalski miks
18.30SOSSOS vesti
19.45Arenasport 2Bejzbol: Detroit – Klivlend
20.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00Arenasport 3Fudbal: Rad – Partizan
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 1Dokumentarni film
21.00Sport klub 3Svet sporta magazin
21.00EurosportKošarka: Kuća slavnih Barselona
21.00Arenasport 1Odbojka, SL, finale
21.10SOSTotal soker, odjeci, uživo
21.30Sport klub 3Premijer liga, golovi sezone
22.00Sport klub 1Vimbldon, studio
22.00Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
22.00Arenasport 3Fudbal: Sporting – Real Madrid
22.00Sport klub 2Španska liga, specijal: Novi prvoligaši
22.00Arenasport 2Boks
22.00EurosportFudbal
22.30Eurosport 2Tenis, Vimbldon
22.30Sport klub 3Fudbal: Čangčun – Šangaj
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Eurosport 2Vesti
22.45Eurosport 2Vimbldon, 7. dan
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Gren slem Vimbldon
23.05SOSSOS koš, uživo
23.25EurosportVesti
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled dana
00.00Arenasport 4Košarka. Partizan – Olimpija
00.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
00.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Ponte Preta
00.00Arenasport 2Fudbal: Rostov – Mančester Junajted
00.15Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, London
00.30Sport klub 1Od male lige do šampiona
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Španska liga, specijal: Novi prvoligaši
01.45RTS 2Tenis: Vimbldon
01.45Arenasport 3Fudbal: Sarajevo – Zria Balti
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Sport klub 1Gren slem Vimbldon
02.00Arenasport 2Automoto, Indikar, Ajova
02.00Arenasport 1Bejzbol: Home Run Derby, direktno
02.15Sport klub 3Fudbal: Sutjeska – Levski
02.15Arenasport 4Fudbal: Brazil – Argentina
03.30Arenasport 3Masters of European Football
04.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Leverkuzen
04.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
04.00Sport klub 3Spidvej, svetski kup, Poljska
04.00Arenasport 3Fudbal: Slavija Prag – Seltik
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Vardar
05.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Partizan

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar