Sportski TV program – ponedeljak, 12. jun 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 12. jun 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.30Eurosport24 sata Le Mana
07.30Eurosport 2Pariz, finale (m)
07.45Arenasport 2Boks
07.45Sport klub 2Fudbal: Andora – Mađarska
08.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Real Madrid
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Gana -Etiopija
08.00Sport klub 3Ekstremni svet sporta
08.00Arenasport 1Boks
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.30Sport klub 3Naskar, Pokono
08.30Eurosport 224 časa Le Mana, Francuska, best of
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.30Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
08.30EurosportTenis: Rolan Garos, finale žene
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Partizan – FMP
09.00Sport klub 1Fudbal: Latvija – Portugal
09.05SOSOrlovsko gnezdo
09.30Eurosport 2Tahiti Perl Regata: Tahiti
09.30EurosportTenis: Rolan Garos, finale muškarci
09.30Sport klub 2Košarka: Brose – Oldenburg
10.00Arenasport 3Fudbal: Kamerun – Maroko
10.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Teksas
10.00Eurosport 2Kriterium du Daufine Libere, Francuska
10.00Arenasport 2Boks
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Finale
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 1Fudbal: Estonija – Belgija
10.50SOSDa li znate
11.00SOSSOS kolaž
11.00EurosportTenis: ATP Štutgart, prenos
11.00Arenasport 1Fudbal
11.05Sport klub 2Fudbal: Švedska -Francuska
11.25Sport klub 3Car Fashion
11.55Eurosport 2Potera istorije
12.00Eurosport 2Orlenok, Rusija, 2. trka
12.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija
12.00Sport klub 3Fudbal: Gimnastik -Mursija
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV
12.45Eurosport 2Kriterium du Daufine Libere, Francuska
12.45SOSSOS vesti
12.45Sport klub 1Formula 1, Kanada, trka
13.00Sport klub 2Fudbal: Holandija – Luksemburg
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
13.00EurosportTenis: Rolan Garos, finale žene
13.30EurosportTenis: ATP Štutgart, prenos
13.45Eurosport 2Finale
13.45Arenasport 4Automoto, Indikar, Teksas
13.50Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš
14.00Arenasport 1Fudbal. Arsenal TV arhiva
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Arenasport 3Fudbal: Brazil – Argentina
14.30Sport klub 1ATP Hartogenboš, direktno
14.30SOSSOS vesti
14.40Sport klub 2Fudbal:BiH – Grčka
15.00SOSFudbalski miks
15.10Eurosport 2Potera istorije
15.15Eurosport 224 časa Le Mana, Francuska, best of
15.25Sport klub 3InCycle
15.30Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
15.55Sport klub 3Biciklizam: Tur Švajcarske, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Korintians – Sao Paulo
16.00Arenasport 1Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
16.15Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Arsenal
16.15Eurosport 2Orlenok, Rusija, 2. trka
16.30Sport klub 2Fudbal: Nemačka – San Marino
16.30Arenasport 2Rukomet: Lemgo – Gumersbah
17.00Eurosport 2Kriterium du Daufine Libere, Francuska
17.05SOSSOS bubamara
17.45Sport klub 3Na današnji dan
17.55Sport klub 3Trans vorld sport
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00Arenasport 3Fudbal
18.00Arenasport 1Mini fudbal: BiH – Srbija, direktno
18.00Sport klub 1Magazin Premijer lige
18.05SOSFudbalski miks
18.15Sport klub 2Fudbal: Škotska – Engleska
18.15Eurosport 2Finale
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
18.50Sport klub 3Košarka: Klivlend – Golden Stejt
19.00Arenasport 1Red Bul, pregled sezone
19.15Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
19.30EurosportTenis: Rolan Garos, finale muškarci
19.45Eurosport 2Orlenok, Rusija, 2. trka
20.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 3Fudbal: Gana -Etiopija
20.10Sport klub 2ATP Hartogenboš
20.15Arenasport 2Odbojka: Srbija – Belgija
20.30Eurosport 224 časa Le Mana, Francuska, best of
20.30EurosportTenis: Rlan Garos, najbolji trenuci
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 1Palakanestro: Venecija – Trentino, direktno
21.00SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.00Sport klub 3Fudbal: Makedonija – Španija
21.00Arenasport 1Košarka: Real Madrid – Valensija
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Pariz, finale (m)
21.30EurosportFudbal, SP U20, finale
22.00Arenasport 4Mini fudbal: BiH – Srbija
22.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Seltik
22.00Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.30EurosportFudbal
22.30Eurosport 2Pariz, best of
22.35Sport klub 1SK miks
22.50Sport klub 3Košarka: CSKA – Himki
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSOS koš
23.20Sport klub 2Fudbal: Norveška – Češka
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Eurosport 2Potera istorije
23.30Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
23.35EurosportTenis: Rolan Garos
23.35Eurosport 2Kriterium du Daufine Libere, Francuska
00.00Arenasport 3Fudbal: Kamerun – Maroko
00.00Arenasport 1Fudbal: Atletiko PR – Santos
00.00Arenasport 2Fudbal
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
00.20Sport klub 1Moto GP Katalonija, trka
00.20Sport klub 3Američki fudbal: Swarco Raiders – Kragujevac
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.10Sport klub 2Fudbal: Farska Ostrva – Švajcarska
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 3Fudbal: Tunis – Egipat
02.00Arenasport 2Bejzbol: Baltimor – Njujork Jenkis
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Nešvil
02.15Arenasport 4Triatlon
02.30Sport klub 1NBA Action
02.45Sport klub 3Palakanestro: Venecija – Trentino
02.55Sport klub 2Fudbal: Latvija – Portugal
03.00Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
04.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras -Fluminense
04.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Monako
04.20Sport klub 3Spidvej, Prag
04.30Arenasport 1Fudbal: Boka Juniors – Independiente
04.30Arenasport 2Rukomet: Bergišer – Hanover
04.40Sport klub 2Fudbal: Estonija – Belgija
05.45Sport klub 1SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar