Sportski TV program – ponedeljak, 14. avgust 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 14. avgust 2017.

07.00Eurosport 2Binkbank tur, 7. etapa
07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Arenasport 2Boks
07.45Sport klub 2VTA Toronto, finale
07.55Sport klub 3Naskar, Mičigen 400
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Bačka
08.00Arenasport 1Boks
08.00Arenasport 4Fudbal: Vitoria – Avai
08.15Arenasport 2Plivanje, Ajndhoven
08.30Arenasport 1Automoto, Nemačka, najava
08.30Eurosport 2Frauenfeld- Vajnfelden, Švajcarska, trka
08.30EurosportFudbal: Sijetl – Sporting
08.30Sport klub 1Trans vorld sport
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Barselona – Real Madrid
09.05SOSSOS kolaž
09.15Eurosport 2Arktička trka kroz Norvešku
09.15Sport klub 2Fudbal: Votford – Liverpul
09.30EurosportFudbal: Toronto – Portland
09.30Sport klub 1Fudbal: Barselona – Real Madrid
10.00Eurosport 2Binkbank tur, 7. etapa
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Partizan
10.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
10.00Arenasport 2Boks
10.30SOSSOS vesti
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Sporting Šarlora – Anderleht
11.00SOSDa li znate?
11.00Eurosport 2London, 10. dan
11.00EurosportBiciklizam: Arktička trka Norveške
11.10Sport klub 2Fudbal: CSKA – Spartak
11.15Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajted – Vest Hem
11.15SOSTotal soker
11.30Sport klub 1Moto GP AUstrija, trke
12.00Arenasport 4Košarka: Crna Gora – Grčka
12.00Arenasport 3Fudbal: Votford – Liverpul
12.00Arenasport 2Bejzbol: Minesota – Detroit
12.30Eurosport 2Kruševel, Francuska, 132 m skakaonica
12.55Sport klub 2Fudbal: Bridžton – Mančester Siti
13.00Arenasport 1Fudbal: Guingamp – PSŽ
13.00SOSSećanja
13.05Sport klub 3VTA Toronto, finale
13.30Eurosport 2Binkbank tur, 7. etapa
13.30EurosportAtletika, SP
13.45Arenasport 4Plivanje, Ajndhoven
13.45Arenasport 3Fudbal: Botafogo – Gremio
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1Fudbal: Juventus – Lacio
14.45Sport klub 2ATP Montreal, finale
14.45Sport klub 3Fudbal: Goztepe – Fenerbahče
14.45Eurosport 2Frauenfeld- Vajnfelden, Švajcarska, trka
15.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Lester
15.15SOSObjektiv
15.30Eurosport 2London, 10. dan
15.30Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
16.00Arenasport 3Fudbal: Antverpen – Genk
16.00EurosportFudbal: Toronto – Portland
16.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
16.30Sport klub 1SK studio
16.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Kil
16.30Sport klub 3Fudbal: Hemnicer – Bajern
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 2ATP Uncovered
16.55SOSDa li znate?
17.00Sport klub 2VTA i ATP Masters Sinsinati
17.00Arenasport 1Automoto, Nemačka, najava
17.00Eurosport 2Sijetl Saunders – Sporting Kaznas Siti
17.00EurosportBiciklizam
17.00Sport klub 1VTA i ATP Sinsinati, direktno
17.05SOSSOS bubamara
17.30Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Bačka
18.00Arenasport 3Fudbal: Rens – Lion
18.00Arenasport 2Košarka: Srbija – Grčka
18.00Eurosport 2Toronto – Portland
18.00Arenasport 4Hokej: Otava – Pitsburg
18.15Sport klub 3Fudbal: Njukasl – Totenhem
18.30SOSSOS vesti
18.35EurosportAtletika
18.55SOSDa li znate?
19.00Eurosport 2Frauenfeld- Vajnfelden, Švajcarska, trka
19.05SOSFudbal: Autokomanda
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
19.45Eurosport 2Arktička trka kroz Norvešku
19.45Arenasport 2FINA akvatik
20.00Arenasport 4Fudbal: Votford – Liverpul
20.00EurosportBiciklizam: Arktička trka Norveške
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 3Fudbal: Zeta – Budućnost
20.05Sport klub 3Pregled Premijer lige
20.15Arenasport 2Plivanje, Ajndhoven
20.45Eurosport 2Binkbank tur, 7. etapa
21.00EurosportFudbal: Sijetl – Sporting
21.00Arenasport 1Košarka: Srbija – Crna Gora
21.00SOSTotal soker – odjeci
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2London
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Partizan
22.00EurosportFudbal, pregled MLS
22.00Arenasport 4Red Bul, Budimpešta, pregled
22.00Sport klub 3Fudbal: Čavez – Benfika, direktno
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportAtletski specijal
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSOS koš
23.30Eurosport 2Sijetl Saunders – Sporting Kaznas Siti
23.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
00.00Arenasport 3Fudbal: Vitoria – Avai
00.00Arenasport 4Košarka: Srbija – Grčka
00.00Sport klub 3Moto GP Austrija, trka
00.00Arenasport 2Fudbal: Slovan Liberec – Sparta Prag
00.00Arenasport 1Fudbal: Rijeka – Dinamo
00.30Sport klub 1Pregled Championship-a
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1VTA i ATP Sinsinati, direktno
01.15Sport klub 3Fudbal: Galatasaraj – Kajzeri
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 1Fudbal: Zeta – Budućnost
02.00Arenasport 3Fudbal: Antverpen – Genk
02.00Arenasport 2Bejzbol: Minesota – Detroit
02.15Arenasport 4Fudbal: Dižon – Monako
03.00Sport klub 3Fudbal: Midlsbro – Šefild Junajted
04.00Arenasport 3Fudbal: Nant – Marsej
04.00Arenasport 1Fudbal: Atletiko – Koritiba
04.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
04.15Sport klub 1Španska liga, specijal: Mesi
04.30Sport klub 2Fudbal: Hansa – Herta
04.30Arenasport 2Rukomet: Lemgo – Gumersbah
04.45Sport klub 3Fudbal: Admira – Rapid

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar