Sportski TV program – ponedeljak, 15. januar 2018.

Sportski TV program – ponedeljak, 15. januar 2018.

08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Lion – Angers
08.00Arenasport 4Fudbal: Kaljari – Juventus
08.15Arenasport 2Hokej: Njujork Islanders – Njujork Rendžers
08.25Sport klub 3Ragbi: Nortempton – Klermont
08.30Sport klub 1Odbojka: Trentino – Lube
09.00Arenasport 1Košarka: Igokea – Partizan
09.00EurosportTenis: Gem, set i Mats, prenos
09.00SOSObjektiv
09.15EurosportTenis: Australijen open, 1. dan
09.30Sport klub 2Fudbal: Eibar – Atletiko Madrid
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: Sent Etijen – Tuluz
10.00Arenasport 3Fudbal: Sporting – Barselona
10.05Sport klub 3Fudbal: Sporting – Aves
10.15Sport klub 1Košarka: Njujork – Nju Orleans
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Nant – PSŽ
11.00SOSDa li znate
11.05SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
11.15SOSTotal soker
11.20Sport klub 2Trans vorld sport
11.50Sport klub 3Odbojka (ž): Busto Arsizio – Modena
12.00Arenasport 4Košarka: Barselona – Unikaha
12.00Arenasport 3Fudbal,best of
12.00Arenasport 2Bob i Sankanje, St MOric
12.10Sport klub 2Fudbal: Votford – Sautempton
12.15Sport klub 1Fudbal: Braga – Benfika
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Adelejd – Sidnej
13.25Sport klub 3Car Fashion
13.45Arenasport 3Fudbal: Ren – Marsej
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
13.45Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
13.45Eurosport 2Eko trka Afrike, 12. etapa
13.55Sport klub 3Fudbal: Sosijedad – Barselona
14.00Sport klub 2NBA Action
14.00Sport klub 1Fudbal: Liverpul – Mančester Siti
14.00Eurosport 2London Masters, 2. dan
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 2Košarka: Astana – Riga, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Burnmut – Arsenal
15.15SOSObjektiv
15.15Arenasport 4Red Bul, pregled sezone
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Monte Karlo, pregled
15.40Sport klub 3NFL – put do plejofa
15.45Sport klub 1NBA Live
15.45EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
16.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Selta
16.00Sport klub 1Novogodišnji miks
16.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Napoli
16.20Sport klub 2Fudbal: Deportivo – Valensija
16.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Zagreb
16.30Sport klub 3Košarka: Njujork – Nju Orleans
16.30SOSSOS vesti
16.45EurosportKonjički sportovi: Bazel
17.00Sport klub 1NFL plej of, najbolja utakmica
17.00Arenasport 1FIFA fudbal
17.05SOSSOS bubamara
17.30Eurosport 2Tauplic: Bad Mitern, Austrija
17.30Arenasport 1Fudbal: Monpelje – Monako
18.00Arenasport 4Bob i Sankanje, St Moric
18.00RTS 2Rukomet: Slovenija – Nemačka, prenos
18.00Arenasport 2Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018.
18.00Arenasport 3Fudbal: Melburn Viktori – Pert Glori
18.00SOSFudbalski miks
18.05Sport klub 2Košarka: LA Klipers – Sakramento
18.15Sport klub 3Fudbal: Midlsbro – Fulam
18.30Eurosport 2Rupolding, Nemačka, grupni start (m/ž)
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 2Hokej: Dalas – Boston, direktno
19.25Eurosport 2Lindzi Von: Chasing History
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
19.30Eurosport 2Austrija, Super G (ž)
19.45Sport klub 1Pregled Premijer lige
19.50EurosportVesti
19.55Sport klub 2Pregled španske lige
20.00Arenasport 4Automoto, WRC pregled sezone
20.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV
20.00Sport klub 3KHL All Star
20.00Eurosport 2Vengen, Švajcarska, slalom, 2. trka
20.00EurosportSnuker: Masters u Londonu
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.25Eurosport 2Vesti
20.30Eurosport 2Najsmešniji, najzabavniji, najbizarniji i drugi
20.45Eurosport 2Melburn, 1. dan
21.00Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – Stouk, direktno
21.00Sport klub 2Fudbal: Betis – Leganes, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Nant – PSŽ
21.00Arenasport 1Košarka: Zadar – FMP, direktno
21.00SOSDnevne aktuelnosti
21.00SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.30Arenasport 2Automoto, Mobil auto
22.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Totenhem
22.00Arenasport 2Hokej: San Hoze – Los Anđeles, direktno
22.00Sport klub 3Fudbal: Eštoril – Porto, direktno
22.30SOSSOS vesti
22.50SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
22.55Arenasport 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Pregled Premijer lige
23.05SOSSOS koš, uživo
23.25Sport klub 1Pregled španske lige
23.25EurosportVesti
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Eurosport 2Tenis: Gem, set i Mats
23.35EurosportReli Dakar, etapa 9
00.00Sport klub 3NFL: Nju Ingland – Tenesi
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
00.00Arenasport 3Fudbal, best of
00.00Sport klub 2Pregled Championship-a
00.00EurosportTenis: Australijen open, 1. dan
00.00Arenasport 1WSOP 2017.
00.20Sport klub 1NBA Action
00.30Arenasport 2Fudbal: Lion -Angers
00.50Sport klub 1Košarka: Efes – Galatasaraj
01.00Arenasport 1Košarka: Majami – Djuk, direktno
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 2Fudbal: Đirona – Las Palmas
01.40RTS 2Rukomet: Slovenija – Nemačka, r.
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.15Arenasport 4Fudbal: Melburn Viktori – Pert Glori
02.25Sport klub 3Evroliga: Efes – Crvena zvezda
02.25Sport klub 1Fudbal: Vest Bromvič – Brajton
02.30Arenasport 2Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
03.00Arenasport 1Košarka: Vest Virdžinija – Kanzas, direktno
03.00Sport klub 2Košarka: Tofas – Giresun
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Sonoma, pregled
04.00Sport klub 3Fudbal: Kardif – Sanderlend
04.00Arenasport 3Fudbal: Njukasl Džets – Brizbejn
04.15Sport klub 1Trans vorld sport
04.15Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Bajern
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – PSŽ
04.35Sport klub 2Fudbal: Njukasl – Svonsi
05.00Arenasport 1Vaterpolo: Jadran Carine – Solnok
05.05Sport klub 1Pregled Evrolige
05.45Sport klub 3Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar