Sportski TV program – ponedeljak, 15. maj 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 15. maj 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.30Eurosport 2Biciklizam, Điro d’Italija
07.45Sport klub 2Na današnji dan
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
07.55Sport klub 2Altetika, Dijamantska liga, Šangaj
08.00Arenasport 4Fudbal: Čelik – Metalege
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
08.00Arenasport 1Boks
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Otava – Pitsburg
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – San Antonio
08.30Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, glavna trka
08.35Sport klub 3Fudbal: Blekpul – Luton
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 1. i 2. trka
09.00Arenasport 1Košarka: Andora – Real Madrid
09.05SOSU orlovskom gnezdu
10.00Arenasport 4Fudbal: Atalanta – Milan
10.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Voždovac
10.00Arenasport 2Boks: Valdez – Maringa
10.00Eurosport 2Montenero di Bizača – Blokhaus, 9. etapa
10.00EurosportFudbal, (ž); EP, finale
10.05Sport klub 2Trans vorld sport
10.20Sport klub 3Fudbal: Totenhem – Mančester Junajted
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 1SK studio
10.30SOSSportski dnevnik
11.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
11.00Arenasport 1Fudbal: St Etijen – PSŽ
11.00Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters, Rim, direktno
11.00SOSDa li znate?
11.00Sport klub 1VTA Premijer i ATP Masters, Rim, direktno
11.15SOSFutsal – snimak utakmice
12.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
12.00Eurosport 2Češka, finale
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Partizan
12.00Arenasport 3Fudbal: Vest Hem – Liverpul
12.00Arenasport 2Hokej: Nešvil – Anahajm
12.10Sport klub 3Fudbal: Fejnord – Herakles
12.45SOSSOS vesti
13.00Eurosport 2Fudbal, pregled Bundeslige
13.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Juventus
13.00SOSSećanja
13.45Arenasport 3Fudbal: Njuels Old Bojs – Rosario Central
13.45Arenasport 4Boks
14.00Arenasport 2Triatlon, Jokohama
14.00SOSTreniraj, budi zdrav
14.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 1. i 2. trka
14.05Sport klub 3Rukomet: Valjadolid – Ademar Leon
14.15Arenasport 4Dokumentarni film: Soleman
14.30EurosportFIA
14.30SOSSOS vesti
15.00SOSSOS kolaž
15.00Arenasport 1Fudbal: Stouk Siti – Arsenal
15.00Eurosport 2Best of, Prva nedelja
15.20Sport klub 3Fudbal: Gimnastik – Ovijedo
15.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
15.30EurosportSuperbajk
15.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
15.45Arenasport 4FIFA fudbal
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Lil
16.00Eurosport 2Portland Timbers – Atlanta Junajted
16.15Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Lester
16.15Arenasport 2Hokej: Kanada – Norveška, direktno
16.30EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05Sport klub 3Fudbal: Golden Stejt – San Antonio
17.05SOSSOS bubamara
17.15Eurosport 2Njujork Red Buls – Los Anđeles Galaksi
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
17.35EurosportSvi sportovi
18.00Arenasport 4Hokej: Nešvil – Anahajm
18.00SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Lacio
18.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – FMP, direktno
18.30Arenasport 2Automoto, Formula E, Monako
18.30Eurosport 2Best of, Prva nedelja
18.45EurosportSuperbajk
18.55SOSDa li znate
19.00Sport klub 3Košarka: Lokomotiva – Uniks, direktno
19.05SOSObjektiv, pregled Super lige
19.30Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 1. etapa
19.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
19.45EurosportSvi sportovi
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Voždovac
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
20.05EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
20.15Arenasport 2Hokej, SP: Francuska – Slovenija, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.55Eurosport 2Vesti
21.00EurosportFIFA fudbal
21.00Arenasport 4Fudbal: Boka Juniors – River Plate
21.00Arenasport 1Košarka. Borac – Dinamik, direktno
21.00Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Votford, direktno
21.00Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, zagrevanje
21.00Sport klub 3Fudbal: Setubal – Boavista, direktno
21.05SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.45Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, glavna trka
22.00EurosportKonjički sportovi
22.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund -Monako
22.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 2. trka
22.30Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 3Fudbal, španska liga, pretposlednje kolo, multiprenos
23.00Sport klub 2Pregled ATP Masters Madrid
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05EurosportBiciklizam
23.05SOSSOS koš uživo
23.15Eurosport 2Potera istorije
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Sport klub 1Evroliga, najava fajnal fora
23.45Eurosport 2Watts
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Sport klub 2Pregled škotske lige
00.00Sport klub 1Pregled Premijer lige
00.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – FMP
00.00Arenasport 3Fudbal: Bordo – Marsej
00.00Arenasport 2Fudbal: Klub Briž – Anderleht
00.00Arenasport 1Fudbal, pregled francuske lige
00.30Sport klub 2Košarka: Lokomotiva – Uniks
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 3Ragbi: Kleremont – Saracens
01.00Sport klub 1Pregled španske lige
01.00Arenasport 1Boks
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Arenasport 3Fudbal: Korintians – Šapekoense
02.00Arenasport 2Bejzbol: Hjuston – Njujork Jenkis
02.00Sport klub 1Košarka: Boston – Vašington, direktno
02.00Arenasport 1Hokej: Otava – Pitsburg, direktno
02.05Sport klub 2Pregled portugalske lige
02.15Arenasport 4Fudbal: Torino – Napoli
02.45Sport klub 3Fudbal: Jang Bojs – Lucern
02.55Sport klub 2Pregled Premijer lige
03.30Arenasport 3Clubland
03.55Sport klub 2Pregled holandske lige
04.00Arenasport 3Fudbal: Viktorija Plzen – Mlada Boleslav
04.00RTS 2Tenis, Italija, r.
04.00Arenasport 4Fudbal: Bajern – Real Madrid
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Berlin
04.30Sport klub 3Fudbal: Svonsi – Sanderlend
04.30Arenasport 1Fudbal: Hurakan – San Lorenco
04.30Sport klub 1VTA premijer i ATP Masters Rim
04.50Sport klub 2Košarka: Bajern – Alba

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar