Sportski TV program – ponedeljak, 17. jul 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 17. jul 2017.

07.00Eurosport 2Lesak-Severak-L’Eglis – Le Pij an Vele, 15. etapa
07.00Arenasport 1Rukomet: Kil – Vezprem
07.45Sport klub 2Fudbal: Kostarika – Francuska Gvajana
07.45Arenasport 2Bejzbol: Njujork Jenkis – Boston
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Rijeka – Slaven
08.00Arenasport 4Fudbal: Korintians – Atletiko PR
08.30Eurosport 2Finale (m)
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Sport klub 1Gren slem Vimbldon, finale žene
08.30Sport klub 3Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
08.30Arenasport 1Boks
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: FMP – Partizan
09.05SOSFudbalski miks
09.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, finale muškarci
10.00Eurosport 2Budimpešta, 3m sinhrono
10.00Arenasport 3Fudbal: Rostov – Bajern
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: LA Galaksi – Mančester Junajted
10.00EurosportFudbal (ž): Holandija – Norveška
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 3Naskar, Nju Hempšir
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40RTS 2Vaterpolo: Crna Gora – Kanada, prenos
10.40Republika SrpskaVaterpolo – svetsko prvenstvo
10.45Sport klub 1Fudbal: Brondbi -Midtjiland
11.00EurosportFudbal (ž): Danska – Belgija
11.00Arenasport 1Fudbal: Monako – PSV
11.00SOSDa li znate?
11.15SOSTotal soker
12.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
12.00EurosportLe Mond
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00Arenasport 4Košarka: Budućnsot – Cedevita
12.00Eurosport 2Finale (m)
12.30Sport klub 2Fudbal: Salvador – Kurakao
12.30Sport klub 1Gren slem Vimbldon, miks dublovi, finale
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Atletiko PR
13.00SOSSećanja
13.00Eurosport 2Budimpešta, 10 m sinhrono
13.20Republika SrpskaVaterpolo – svetsko prvenstvo
13.30Sport klub 3Boks: Astana Arlans – Kuba Domadores
13.45Arenasport 4Bejzbol: Njujork Jenkis – Boston
13.45EurosportFudbal (ž): Holandija – Norveška
13.45Arenasport 3Fudbal: Herta – Karl Cajs Jena
14.00Arenasport 2Boks
14.15Sport klub 2Gren slem Vimbldon, finale žene
14.15Sport klub 1Fudbal: Kurakao -Meksiko
14.30Arenasport 2Triatlon, Hamburg
14.30SOSSOS vesti
14.45Eurosport 2Finale (m)
15.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV arhiva
15.15SOSFudbalski miks
15.15EurosportFudbal (ž): Danska – Belgija
15.30Arenasport 3Clubland
16.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Istra
16.00Eurosport 2Budimpešta, 3m sinhrono
16.00Sport klub 1Formula 1, Silverston, trka
16.00Arenasport 2Rukomet: Visla – PSŽ
16.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Borusija Menhengladbah
16.30Sport klub 3Jahting
16.40EurosportZimski sportovi
16.45Sport klub 2Fudbal: Meksiko – Jamajka
16.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans
16.55SOSDa li znate?
17.00Arenasport 1Odbojka na pesku (ž): Alanija, finale
17.00HRT 2Tenis: Umag, prenos jednog meča
17.00Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Rabat
17.05SOSSOS bubamara
17.15Eurosport 2U23, Evropsko prvenstvo, Bidhošč, Poljska
17.15EurosportLe Mond
17.20Republika SrpskaVaterpolo – svetsko prvenstvo
17.20RTS 2Vaterpolo: Srbija – Južnoafrička Republika, prenos
17.30Arenasport 2Tenis, Umag, direktno
17.45EurosportFudbal (ž): Italija – Rusija
18.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Vitoria
18.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Budućnost
18.00SOSFudbalski miks
18.00Sport klub 1Na današnji dan
18.00Eurosport 2Budimpešta, 10 m sinhrono
18.00Arenasport 4Hokej: Otava – Pitsburg
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 2Gren slem vimbldon, dubl muškarci, finale
18.30Sport klub 1Fudbal: Vest Hem – Šturm, direktno
18.40HRT 2Vaterpolo: Hrvatska – SAD
18.55SOSDa li znate?
19.00Arenasport 2Sporting Rivalries
19.00Sport klub 3Fudbal: Monako – Stouk
19.05SOSFudbalski miks
19.30Arenasport 2Great sporting momments
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Mladost
20.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
20.00Arenasport 4Fudbal: Monako – PSV
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 2Tenis, Umag, direktno
20.00Arenasport 1Fudbal: Atletik Bilbao – Fenerbahče, direktno
20.00Eurosport 2Finale (ž)
20.20Sport klub 1Gren slem Vimbldon,finale muškarci
20.30EurosportFudbal (ž): Švedska – Nemačka
20.45Sport klub 3Na današnji dan
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Sport klub 3Fudbal: Kurakao – Meksiko
21.00Eurosport 2Finale (m)
21.10SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.30Sport klub 2Fudbal: Spartak – Lokomotiva
21.55Eurosport 2Potera istorije
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 1Fudbal, Telekom kup, finale
22.00Arenasport 4Automoto, Formula 2, Silverston
22.00Eurosport 2Lesak-Severak-L’Eglis – Le Pij an Vele, 15. etapa
22.00Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Arsenal
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 3Fudbal: Željezničar – AIK
22.45EurosportAuto trke
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Eurosport 2Finale (m)
23.05SOSSOS koš, uživo
23.15Sport klub 2Gren slem Vimbldon, miks dublovi, finale
23.18Republika SrpskaVaterpolo – svetsko prvenstvo
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Sport klub 1Španska liga, novi prvoligaši
00.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Budućnost
00.00Arenasport 1Fudbal: Herta – Karl Cajs Jena
00.00Arenasport 2Fudbal: Bešiktaš – Lion
00.00Arenasport 4Košarka. Budućnost – Crvena zvezda
00.20Sport klub 1Španska liga, pregled sezone
00.30Sport klub 3Car Fashion
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 3Fudbal: Vest Hem – Šturm
01.15Sport klub 2Fudbal: Kanada – Honduras
01.15Sport klub 1Moto GP specijal, Katalonija
01.45Arenasport 3Fudbal, Star Sixes, finala
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Arsenal
02.00Arenasport 2Boks
02.15Arenasport 4Automoto, Formula 3, Silverston
02.30Arenasport 2Triatlon, Hamburg
02.30Sport klub 1Naskar, Nju Hempšir
02.45Sport klub 3Trans vorld sport
03.00Sport klub 2Gren slem Vimbldon, finale žene
03.05Arenasport 4Automoto, Formula 2, Silverston
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Sport klub 3Mančester Junajted TV
03.50RTS 2Vaterpolo: Srbija – Južnoafrička Republika, r.
04.00Arenasport 4Fudbal: Rostov – Bajern
04.00Arenasport 1Fudbal: Real Solt Lejk – Mančester Junajted
04.00Arenasport 3Fudbal: Lokomotiva – Hajduk
04.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Barselona
05.00Sport klub 2Fudbal: Gvangžu Evergrande – Šandong
05.00RTS 2Vaterpolo: Crna Gora – Kanada, r.
05.30Sport klub 3InCycle

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar