Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – ponedeljak, 20. novembar 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 20. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.10 Sport klub 3 Džudo gran pri, Hag
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Hanover – Gepingen
07.30 Sport klub 2 Fudbal: Atletikok Madrid – Real Madrid
07.45 Arenasport 2 Automoto, Australija, najava
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Novi Zeland – Peru
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Aval
08.00 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara, Grenobl, gala egzibicija
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport Karling
08.15 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Njujork Rendžers
08.20 Sport klub 1 Biciklizam, pregled
08.50 Sport klub 3 Na današnji dan
09.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00 Sport klub 3 Naskar, finale, Majami
09.05 SOS Objektiv
09.20 Sport klub 2 Fudbal: Burnemut – Hadersfild
09.30 Sport klub 1 Košarka: Toronto – Vašington
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Metalac – ČSK
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting -Juventus
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport 2 Makao, uvodna i glavna trka
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Eurosport Umetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
11.00 SOS Da li znate
11.00 Arenasport 1 Fudbal Melburn Siti – Vestern Sidnej
11.05 Sport klub 2 Fudbal: Cvole – PSV
11.15 SOS Total soker
11.30 Eurosport 2 Kamil Stoh: Neispričana priča
12.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Barselona
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00 Arenasport 2 Hokej: San Hoze – Los Anđeles
12.00 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica, timovi
12.30 Eurosport Ski skokovi
12.45 SOS SOS vesti
12.45 Sport klub 3 Car Fashion
12.50 Sport klub 1 Tenis, studio
12.50 Sport klub 2 Fudbal: Sevilja – Selta
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Metalac – ČSK
13.00 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica
13.00 SOS Sećanja
13.00 Eurosport Skijaški skokovi: Poljska
13.00 Sport klub 1 ATP Masters London kup, singl
13.10 Sport klub 3 Fudbal: Salcburg – Šturm
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Flamengo
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Poljska – Urugvaj
14.00 Eurosport 2 Francuska – Južna Afrika
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV arhiva
14.00 SOS Izveštaji niže lige
14.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
14.30 SOS SOS vesti
14.35 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Totenhem
14.45 Sport klub 1 NFL: najbolja utakmica
14.55 Sport klub 3 NBA live
15.10 Sport klub 3 Fudbal: Basaksehir – Galatasaraj
15.15 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Nemačka, pregled
15.30 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara, Grenobl, gala egzibicija
15.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Mariners – Sidnej
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Maribor
16.25 Sport klub 2 NBA Action
16.30 Arenasport 2 Rukomet. Zagreb – Vardar
16.30 SOS SOS vesti
16.55 SOS Da li znate
17.00 Eurosport 2 Makao, uvodna i glavna trka
17.00 Sport klub 3 Ragbi: Engleska – Papua Nova Gvineja
17.00 Sport klub 1 Pregled španske lige
17.00 Sport klub 2 KHL: Bars – Avangard, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
17.05 SOS SOS bubamara
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Primorac – Jadran HN
18.00 Eurosport Skijaški skokovi: Poljska
18.00 Arenasport 1 Košarka: Real Madrid – Barselona
18.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Austrija – Srbija
18.00 Arenasport 4 Hokej: San Hoze – Los Anđeles
18.30 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara, Grenobl, slobodan program
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Sport klub 3 Košarka: Filadelfija – Golden Stejt
18.55 SOS Da li znate
19.05 SOS SOS kolaž
19.15 Arenasport 2 Rukomet, pregled kola EHF lige šampiona
19.20 Eurosport Zimski sportovi
19.25 Sport klub 2 Pregled ruske lige
19.45 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup
19.50 Eurosport Vesti
19.50 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
19.55 Sport klub 2 Pregled holandske lige
20.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Metalac – ČSK
20.00 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.35 Sport klub 3 NFL: Nju Orleans – Vašington
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Poljska – Meksiko, direktno
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Brajton – Stouk, prenos
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Eibar – Betis, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka. Mornar – Igokea, direktno
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem -Real Madrid
22.05 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara, Grenobl, gala egzibicija
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 3 Košarka. Himki – Zenit
23.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
23.10 SOS SOS koš, uživo
23.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
23.30 Eurosport 2 Francuska – Južna Afrika
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Aval
00.00 Arenasport 1 WSOP 2017
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Metalac – ČSK
00.00 Sport klub 2 Pregled španske lige
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – FMP
00.15 Eurosport Skijaški skokovi: Poljska
00.35 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Junajted – Njukasl
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 2 Pregled Championship-a
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Hokej: Dalas – Karolina, direktno
01.30 Sport klub 2 Fudbal: Malaga – Deportivo
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Melburn VIktori – Brizbejn
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Fudbal, U21: Austrija – Srbija
02.30 Sport klub 3 NFL: Sijetl – Atlanta, direktno
03.15 Sport klub 2 Fudbal: Salcburg – Šturm
03.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Mančester Siti
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Novi Zeland – Peru
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Palmeiras – Flamengo
04.30 Arenasport 2 Rukomet. PSŽ – Vezprem
05.00 Sport klub 2 Fubal: Basaksehir – Galatasaraj
05.35 Sport klub 3 SK miks
05.45 Sport klub 3 Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: