Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – ponedeljak, 27. novembar 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 27. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.00 Eurosport 2 Skejt Amerika, slobodan program
07.10 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Himki
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Erlangen -Melsungen
07.40 Sport klub 2 Fudbal: Groningen – Fejnord
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Flamengo – Santos
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport Nordijska kombinacija, Finska
08.15 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Toronto
08.30 Sport klub 1 Trans vorld sport
08.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
08.45 Sport klub 3 Pregled Evrolige
09.00 SOS Objektiv
09.00 Arenasport 1 Košarka: Spartak – Vršac
09.25 Sport klub 2 Odbojka: Lube – Peruđa
09.30 Eurosport Trke dronova
09.30 Sport klub 3 Košarka. Srbija – Austrija
09.30 Sport klub 1 Formula 1, Abu Dabi, trka
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Đenova – Roma
10.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, pojedinačna miks štafeta
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Spartak
10.30 Eurosport Zimski sportovi, Pjongčang
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, finale
11.00 Eurosport Karling (muškarci), finale
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Supersport Junajted – Mazembe
11.05 Sport klub 3 Fudbal: Valensija – Barselona
11.05 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul – Čelzi
11.15 SOS Total soker
11.30 Sport klub 1 Košarka: Španija – Slovenija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Rosario – Boka Juniors
12.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Boston
12.00 Arenasport 4 Ragbi: Lenster – Dragons
12.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, mešovita štafeta
12.45 SOS SOS vesti
12.55 Sport klub 3 Fudbal. Kašima – Kašiva
12.55 Sport klub 2 Fudbal: Totenhem – Vest Bromvič
13.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
13.00 Sport klub 1 NBA Live
13.00 SOS Sećanja
13.10 Sport klub 1 Košarka: Hrvatska – Italija
13.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
13.30 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Bordo
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Sidnej – Brizbejn
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Eurosport 2 Francuska – Japan
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Barnli – Arsenal
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport Umetničko klizanje, SAD
14.40 Sport klub 3 NFL: Ouklend – Denver
14.45 Sport klub 2 Fudbal: Levante – Atletiko Madrid
15.00 Sport klub 1 Košarka: Rusija – Belgija, direktno
15.15 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 2 Red Bul, pregled sezone
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, finale
15.35 Arenasport 4 FIFA fudbal
16.00 Arenasport 1 Košarka: Dinamik – Metalac,direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal. Lacio – Fiorentina
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Roma
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Vardar
16.30 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Brajton
16.45 Sport klub 1 Fudbal je veliki
16.55 SOS Da li znate
17.05 SOS SOS bubamara
17.10 Sport klub 3 Košarka: Minesota -Feniks
17.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Spartak – Zenit, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Arenasport 2 Bob
18.15 Arenasport 4 Hokej: Edmonton – Boston
18.20 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Malaga
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Eurosport Biatlon: Švedska
18.55 SOS Da li znate
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
19.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
19.00 Sport klub 3 NBA live
19.05 SOS Autokomanda
19.10 Sport klub 3 Ragbi: Tonga – Engleska, polufinale
19.20 Sport klub 1 Košarka, studio
19.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, pojedinačna miks štafeta
19.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.30 Eurosport Zimski sportovi
19.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF Lige šampiona
19.50 RTS 2 Košarka: Srbija – Gruzija, prenos
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Čelzi
20.00 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
20.05 Eurosport Vesti
20.10 Sport klub 2 Pregled Championship-a
20.15 Arenasport 2 Ragbi: Lenster – Dragons
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
20.15 Eurosport Snuker: Severna Irska
20.45 Sport klub 1 Košarka: Francuska – BiH, direktno
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Kvins Park Rendžers – Brentford, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Atalanta – Benevento, direktno
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Sport klub 3 Fudbal: Espanjol – Hetafe, direktno
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Monako – PSŽ
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Fejnord
22.15 Eurosport 2 Vesti
22.20 Eurosport 2 Estersund, Švedska, mešovita štafeta
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 1 SK miks
22.45 Sport klub 2 Pregled španske lige
22.45 Eurosport Vesti
22.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
22.45 Sport klub 1 Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport 2 Kilington, SAD, slalom
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Sport klub 3 NFL: Pitsburg – Grin Bej
23.00 Eurosport Zimski sportovi, Pjongčang
23.10 SOS SOS koš, uživo
23.15 Sport klub 1 Košarka: Srbija – Gruzija
23.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.45 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Rudar – Sutjeska
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem
00.00 Arenasport 4 Košarka: Dinamik – Metalac
00.00 Arenasport 1 Boks
00.45 Sport klub 1 Pregled španske lige
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 2 Košarka: Minesota -Feniks
01.00 Arenasport 1 Košarka: Merilend – Sirakjuz, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.25 Sport klub 3 SK miks
01.35 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Adelaida Junajated – Vestern Sidnej
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Sport klub 1 NBA live
01.55 Sport klub 1 Ekstremni svet sporta
02.00 Arenasport 2 Boks
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Milan – Torino
02.25 Sport klub 3 Košarka: Francuska – BiH
02.30 Sport klub 1 NFL: Baltimor – Hjuston, direktno
02.30 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Čikago, direktno
02.35 Sport klub 2 Pregled holandske lige
03.00 Arenasport 1 Košarka: Viskonsin – Virdžinija, direktno
03.35 Sport klub 2 Fudbal: Spartak – Zenit
03.55 Sport klub 3 Fudbal: Svonsi – Burnemut
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – PSŽ
04.15 Arenasport 4 Fudbal: CSKA – Benfika
05.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
05.00 Arenasport 1 Boks
05.20 Sport klub 2 Košarka. Srbija – Gruzija
05.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
05.30 Sport klub 1 NBA Action
05.40 Sport klub 3 Pregled Championship-a

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: