Sportski TV program – ponedeljak, 28. avgust 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 28. avgust 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.05Sport klub 3Spidvej, Poljska
07.15EurosportAtletika
07.30Eurosport 2Vuelta, pregled dana
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Sport klub 2Fudbal: Galatasaraj – Sivas
07.45Arenasport 2Boks
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Kaljari
08.00Arenasport 4Fudbal: Lion – Bordo
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
08.15Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale žene
08.30Sport klub 1Boks: Mejveter – Konor Mekgregor
08.30Arenasport 1Boks
08.30EurosportBiciklizam: Španija
08.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Kairo
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Valensija – Barselona
09.05SOSObjektiv
09.05Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale muškarci
09.30Sport klub 2ATP Uncovered
09.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Glazgov
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Sport klub 1Džudo SP, Budimpešta, prenos
10.00Arenasport 3Fudbal: Krasnodar – Crvena zvezda
10.00Sport klub 2Džudo, Budimpešta, direktno
10.00Sport klub 3Car Fashion
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: Verona – Napoli
10.00EurosportTenis: Rolan Garos
10.25Sport klub 3Na današnji dan
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSOS vesti
10.40Sport klub 3Fudbal: Totenhem – Barnli
11.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale 10m (m)
11.00EurosportAtletika
11.00Arenasport 1Fudbal: Anderleht – Standard
11.00SOSDa li znate?
11.15SOSTotal soker – odjeci
11.30Eurosport 2Tajpej, Tajvan, ekipno finale
12.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
12.00Arenasport 4Košarka. Partizan – Bešiktaš
12.00Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Pitsburg
12.00Eurosport 2Pariz, best of
12.30Sport klub 3NFL: Minesota – San Francisko
12.45SOSSOS vesti
13.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, polufinale (m)
13.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Tuluz
13.00Sport klub 1Formula 1, Belgija, trka
13.00SOSSećanja
13.00Sport klub 2Na današnji dan
13.20Sport klub 2Fudbal: Bristol Siti – Aston Vila
13.45Arenasport 4Odbojka na pesku, EP, finale žene
13.45Arenasport 3Fudbal: Atalanta – Roma
14.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale (ž)
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.45EurosportSvi sportovi
14.55Arenasport 4Odbojka na pesku, EP, finale muškarci
15.00Sport klub 1Moto GP Brno, trka
15.00Sport klub 3Boks, Hamburg, direktno
15.00EurosportBiciklizam, Španija, najbolji trenuci nedelje
15.00Arenasport 1Fudbal: Stouk Siti – Arsenal
15.05Sport klub 2Trans vorld sport
15.15SOSObjektiv
15.30EurosportTenis: Rolan Garos, finale
15.30Arenasport 2Automoto, Nemačka, pregled
16.00Sport klub 2KHL: Salavat – Peking red star, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Lil – Kaen
16.00Eurosport 2Pariz, finale (ž)
16.00Sport klub 1Džudo SP, Budimpešta, prenos
16.15Arenasport 4Fudbal: Hofenhajm – Liverpul
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Melsungen – Berlin
16.55SOSDa li znate?
16.55EurosportVesti
17.00EurosportTenis: US Open, prenos
17.00Arenasport 1Fudbal: Lacio – SPAL
17.05SOSSOS bubamara
17.25RTS 2Odbojka, EP: Srbija – Finska
17.40Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
17.55Sport klub 3Pregled holandske lige
18.00Arenasport 3Fudbal: Čukarički – Radnički
18.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.00SOSFudbalski miks
18.15Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Otava
18.30Sport klub 2Magazin Premijer lige
18.30Sport klub 1SK miks
18.30SOSSOS vesti
18.55SOSDa li znate?
19.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
19.00Sport klub 3Boks, Hamburg, direktno
19.00Sport klub 2Pregled španske lige
19.00Sport klub 1Džudo SP, Hamburg, prenos
19.05SOSFudbal: Autokomanda
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.30HRT 2Atletika, Zagreb, bacanje kugle
19.45Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale žene
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 3Fudbal: Zeta – Sutjeska
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
20.00Sport klub 2Pregled Premijer lige
20.15Arenasport 4Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
20.20RTS 2Odbojka, EP: Španija – Rusija
21.00Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale muškarci
21.00Sport klub 2Fudbal: Barselona B – Tenerife, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Inter – Fiorentina
21.00SOSTotal soker – odjeci
21.00EurosportTenis: Gem, set i Mats
21.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
21.40Sport klub 3SK miks
21.55Sport klub 3Boks: Mejveter -Mekgregor
22.00Arenasport 4Automoto, Nemačka, pregled
22.00Arenasport 3Fudbal: Olimpijakos – Rijeka
22.00Arenasport 2Boks
22.30Sport klub 1Pregled Championship-a
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Pregled portugalske lige
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSSOS koš
23.15Sport klub 3NFL: Vašington – Sinsinati
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Sport klub 1Španska liga
23.50Sport klub 2Boks, Hamburg
00.00Arenasport 4Košarka, EP U16, finale
00.00Arenasport 1Fudbal: Dinamo – Slaven
00.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Atletiko GO
00.00Arenasport 2Fudbal: Sparta Prag – FC Slovačko
00.30Sport klub 1Pregled holandske lige
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.30Sport klub 1NFL (Predsezona): Tenesi – Čikago
01.35Sport klub 3Džudo, Budimpešta
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Arenasport 3Fudbal: Standard – Zulte Varegem
02.00Arenasport 1Fudbal: Zeta – Sutjeska
02.00Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, polufinala, muškarci
02.15Arenasport 4Fudbal: Lil – Kaen
03.00Arenasport 2Rukomet: Berlin – Flensburg
03.35Sport klub 2Fudbal: Burnemut -Mančester Siti
03.45Sport klub 3Fudbal: Šturm – Salcburg
04.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Tuluz
04.00Arenasport 4Fudbal: Basaksehir – Sevilja
04.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Šapekoense
05.00EurosportTenis: US Open, prenos
05.25Sport klub 2Fudbal: Rio Ave – Benfika
05.30Sport klub 3Pregled španske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar