Sportski TV program – sreda, 02. avgust 2017.

Sportski TV program – sreda, 02. avgust 2017.

07.00Eurosport 2Trka kroz Valoniju
07.00Arenasport 1Rukomet: Kil – Leven
07.30EurosportFIFA fudbal
07.45Sport klub 3Fudbal: Šangaj – Gvangžu Evergrande
07.45Arenasport 2Boks
08.00Sport klub 1Vesti
08.00EurosportAuto trke
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Mačva
08.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Olimpijakos
08.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Kina – Srbija
08.30EurosportBiciklizam: Poljska
08.30Eurosport 2Švedska – Italija
08.30Arenasport 1Clubland
08.30Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, trka
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.05SOSSOS bubamara
09.30EurosportFormula E
09.40Sport klub 3Svetski reli kros: Švedska
10.00Eurosport 2Nemačka – Rusija
10.00Arenasport 4Odbojka na pesku, Ljubljana, polufinale
10.00Arenasport 3Fudbal: Internacionale – Lion
10.00Arenasport 2Boks
10.30EurosportPregled MLS
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 1Naskar, Pokono 400, pregled
10.30SOSSportski dnevnik
11.00EurosportBiciklizam: Poljska
11.00Sport klub 2Pregled ruske lige
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal: Atletiko M- Vasko
11.00Arenasport 4Poker
11.15Eurosport 2Trka kroz Valoniju
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30Sport klub 1NBA 2017 – Zvuci finala
11.30Sport klub 2Fudbal: Votford – Eibar
11.45Sport klub 3Car Fashion
12.00Sport klub 1Tenis: VTA Stanford
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Crvena zvezda
12.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
12.00Arenasport 2Great Sporting Momments
12.15EurosportBiciklizam: Juta
12.15Sport klub 3Fudbal: Barselona – Juventus
12.30Eurosport 2Budimpešta, 12. dan
12.30Arenasport 2The World Games 2017.
13.00Arenasport 1Fudbal: Totenhem – Roma
13.00SOSFudbalski miks
13.20Sport klub 2Pregled Naskar, Indijanapolis
13.45Eurosport 2Watts
13.45Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Koritiba
13.45Arenasport 4Bejzbol: Chicago White Socks – Chicago Cubs
14.00Sport klub 3SK miks
14.00EurosportAtletika, SP Peking
14.00SOSSOS kolaž
14.00Eurosport 2Nemačka – Rusija
14.05Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajted – Real Madrid
14.15Sport klub 2Fudbal: Zenit – Rubin
14.30Arenasport 2Boks
15.00Arenasport 2Sporting Rivalries
15.00EurosportPregled MLS
15.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
15.00SOSSOS mreža
15.15Sport klub 1Top tenis
15.15Eurosport 2Svetsko prvenstvo,Lajpcig, 5. dan
15.30Arenasport 3Clubland
15.30EurosportBiciklizam: Poljska
15.30Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
15.45Sport klub 1NBA specijal: Kevin Garnet
15.45SOSSavetovalište
16.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Olimpijakos
16.00Sport klub 3Extreme Sailing: Barselona
16.00Arenasport 3Fudbal: Istra – Osijek
16.05Sport klub 2Fudbal: Volfsberger – Salcburg
16.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Bajern
16.30Sport klub 1Tenis: ATP Vašington
16.30Arenasport 2The World Games 2017.
16.30SOSSOS vesti
16.45EurosportBiciklizam: Juta
16.55SOSDa li znate?
17.05SOSSOS kolaž
17.15Arenasport 2The World Games 2017.
17.30Sport klub 3Jedriličarstvo, Švedska
17.50Sport klub 2Pregled Spidvej, Kardif
18.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Čukarički
18.00EurosportAtletika, SP Peking
18.00Arenasport 1Fudbal: Čelzi – Bajern
18.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Lajpcig, 6. dan
18.00Arenasport 4Hokej: Nešvil – Pitsburg
18.15Sport klub 3Fudbal: CSKA – Lokomotiva
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2The World Games 2017.
18.45Sport klub 2Svet sporta magazin
18.50SOSDa li znate?
19.00EurosportPlivanje, SP
19.00Sport klub 1NBA finala: Momenti koji definišu
19.15Sport klub 2Fudbal: Jang Bojs – Bazel
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Arenasport 2The World Games 2017.
19.45SOSObjektiv
19.45Sport klub 1Barsa TV: Barselona – Real Madrid, Kup Šampiona
19.50EurosportVesti
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Olimpijakos
20.00Arenasport 1Odbojka na pesku, Ljubljana, finale
20.00Eurosport 2FIFA fudbal
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
20.20Sport klub 3Pregled ruske lige
20.25Eurosport 2Vesti
20.30Eurosport 2Island – Austrija
20.30Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
20.40HRT 2Fudbal
20.45SOSSOS vesti
20.50Sport klub 3Pregled Naskar, Indijanapolis
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Čukarički
21.00Arenasport 4Fudbal: Anderleht – Zulte Varegem
21.00Sport klub 2ATP Uncovered
21.30Arenasport 2Boks
21.30Sport klub 2Fudbal: Šangaj Šenhua – Peking
21.30Sport klub 1Vesti
21.45Sport klub 3Fudbal: SAD – Kostarika
22.00EurosportFormula E
22.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Roma
22.00Sport klub 1Tenis: ATP Vašington, prenos
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Eurosport 2Budimpešta, 13. dan
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportFIFA fudbal
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSOS koš
23.15Sport klub 2Jedriličarstvo
23.30Arenasport 1Odbojka, gran pri: Srbija – Rusija
23.30EurosportPlivanje, SP
23.40Sport klub 3Svet sporta magazin
23.55Sport klub 3Pregled Spidvej, Kardif
00.00Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Korintians
00.00Arenasport 2Tenis: Umag, finale
00.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Igokea
00.15Sport klub 2Fudbal: Midtjiland – Silkeborg
00.15RTS 1Sportski dnevnik
00.30EurosportAtletika, SP Peking
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 3ATP Uncovered
01.20Sport klub 3VTA Magazin
01.30Arenasport 1Fudbal: Barselona – Mančester Junajted, direktno
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige
01.50Sport klub 3Fudbal: Bešiktaš – Valjadolid
02.00Sport klub 2ATP Hamburg
02.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 4Fudbal: Kruzeiro – Palmeiras
03.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Juventus
03.30Arenasport 1Fudbal: Šapekoense – Defensia iJusticia
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska, pregled
03.35Sport klub 3Moto GP Zahsenring, trke
04.15Sport klub 1SK specijal: Predrag Mijatović
04.30Arenasport 2Rukomet: Nant – PSŽ
04.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone 2013/14.
05.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
05.10Sport klub 2Fudbal: Šturm – St Polten
05.30Arenasport 1Fudbal: Mančester Siti – Real Madrid
05.30Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar