Sportski TV program – sreda, 03. januar 2018.

0
228

Sportski TV program – sreda, 03. januar 2018.

06.00 Sport klub 1 VTA Brizbejn, osmina finala, direktno
06.05 Sport klub 2 Evrokup: Ređo Emilija – Limož
06.15 Sport klub 3 NFL: Filadelfija – Dalas
07.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice: Garmiš Partenkirhen
07.00 Arenasport 1 Fudbal: Flamengo – Independiente
07.10 Sport klub 1 Trans vorld sport – Nova godina
07.40 Sport klub 2 VTA Brizbejn, osmina finala
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
08.00 Arenasport 2 Dokumentarni film: 250 stepenika
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Eurosport 2 Noć skokova
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Sautempton – Kristal Palas
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 2 Odbojka (ž): Srbija – Holandija
09.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: 17 sportistkinja u 2017
09.00 Sport klub 3 Košarka: Banvit – Gaziantep
09.05 SOS SOS bubamara
09.15 Eurosport 2 Afrička eko trka
09.30 Eurosport 2 Tur de ski, Lencerhajde, Švajcarska
09.50 Arenasport 1 Fudbal: Sidnej – Njukasl Džets, direktno
10.00 Eurosport 2 Brizbejn, 4. dan
10.00 Eurosport Olimpijske igre: Pratnja zlatne medalje
10.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampina, 6. kolo, pregled
10.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018
10.20 Sport klub 1 Mančester Junajted TV: Džordž Best
10.30 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, francuska liga
10.30 SOS SOS vesti
10.30 Sport klub 3 WTA All Access
10.45 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Votford
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport Olimpijske igre: Kuća slavnih Torino 2006.
11.00 Arenasport 2 Vaterpolo, SL: Srbija – Italija, finale
11.00 SOS Da li znate
11.15 SOS Regenezis – uživo
11.15 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
11.30 Sport klub 1 VTA Brizbejn: Belis – Pliskova, direktno
11.35 Sport klub 3 Pregled Championship-a, vanredno kolo
12.00 Sport klub 3 Fudbal: Sautempton – Kristal Palas
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bilbao -Unikaha
12.00 Eurosport 2 Pert: Australija – Belgija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
12.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
12.00 Eurosport Olimpijske igre: Olimpijska priznanja
12.35 Sport klub 2 Fudbal: Vest Hem – Vest Bromvič Albion
13.00 Arenasport 1 Rukomet: Gjori – Vardar
13.00 Sport klub 1 NBA specijal: Alen Ajverson
13.45 Sport klub 3 Fudbal: Napoli – Atalanta
13.45 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
13.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 događaja u 2017
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
14.00 SOS SOS kolaž
14.00 Sport klub 1 Superstars
14.25 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
14.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 70 godina FK Vardar
14.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
15.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta u 2017.
15.00 Sport klub 2 KHL: CSKA – Jokerit, direktno
15.15 Eurosport Skijaško trčanje – Nemačka, Tur de ski
15.15 SOS SOS mreža
15.30 Sport klub 3 Indijska liga: Kolkata – Goa, direktno
15.30 Sport klub 1 NBA Live
15.30 Eurosport 2 Doha, 3. dan
15.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – PSŽ
15.45 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
15.45 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Njukasl Džets
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
16.15 Sport klub 1 Top tenis
16.15 Arenasport 4 Hokej, Spengler kup 2017, finale
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Sport klub 1 Evrokup: Uniks – Asvel, direktno
17.05 SOS Da li znate
17.10 SOS SOS kolaž
17.20 Sport klub 2 Evrokup: Gran Kanaria – Alba
17.25 Sport klub 3 NBA Live
17.30 Arenasport 2 Košarka, pregled ABA lige
17.30 Arenasport 3 Novogodišnji specijal. Put Partizana u UEL
17.30 Eurosport Tenis: ATP Turnir u Dohi, dan 3
17.30 Eurosport 2 Tur de ski, Oberstdorf, sprint klasičnim stilom
17.40 Sport klub 3 Najbolji golovi La lige 2017.
18.00 Arenasport 4 Ragbi: Lenster – Konaht
18.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17 događaja u 2017
18.00 Arenasport 2 Košarka: Primorska – Dinamik, direktno
18.10 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 3 Novogodišnji specijal: Put zvezde u UEL
18.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Insbruk
18.45 Sport klub 3 Evrokup: Budućnost – Lokomotiva, direktno
18.50 Sport klub 1 Best of, La liga 2017
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Formentera – Deportivo, direktno
19.00 Sport klub 2 NBA live
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Leida Esportiu – Atletiko Madrid, španski kup, direktno
19.15 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.15 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.20 Sport klub 2 KHL Ice Week
19.30 Sport klub 2 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
19.30 Eurosport 2 Zagreb,slalom, 1. i 2. vožnja
19.45 SOS Objektiv
20.00 Arenasport 2 Košarka: Baskonia – Real Madrid, direktno
20.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
20.30 Eurosport 2 Vesti
20.30 Sport klub 2 Evrokup: Trento – Cedevita, direktno
20.35 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Insbruk
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Arsenal – Čelzi, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Juventus – Torino, direktno
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Las Palmas – Valensija, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Kadiz – Sevilja, direktno
21.00 SOS SOS mreža, emisija dopisnika
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
21.30 Eurosport Tenis: Hopman kup – Peret, dan 5
21.30 Eurosport 2 Tur de ski, Oberstdorf, sprint klasičnim stilom
22.00 Arenasport 2 Boks, best of 2017
22.30 Eurosport 2 Zagreb, slalom, 2. vožnja
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Sport klub 2 Fudbal: Benfika – Sporting, direktno
22.40 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
22.40 Sport klub 3 Fudbal: Arsenal – Čelzi
23.00 Eurosport 2 Brizbejn, 4. dan
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 3 Novogodišnji specijal: Svetsko prvenstvo
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 1 Hokej: Njujork Rendžers – Bafalo
23.10 SOS SOS koš
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
23.45 Eurosport Alpko skijanje – Hrvatska: Trka (ž)
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
00.00 Arenasport 4 Košarka: Primorska – Dinamik
00.00 Arenasport 2 Ragbi: Lenster – Konaht
00.30 Sport klub 1 Dokumentarni film: 250 stepenika
00.30 Sport klub 3 Fudbal: Benfika – Sporting
00.30 Sport klub 2 Evrokup: Budućnost – Lokomotiva
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 1 Košarka: Florida St – Nort Karolina, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.30 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
01.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
02.00 Arenasport 2 Hokej: Čikago – Njujork Rendžers, direktno
02.00 Sport klub 1 VTA Brizbejn, četvrtfinale, direktno
02.05 Sport klub 2 Pregled Championship-a, vanredno kolo
02.15 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, Svetsko prvenstvo
02.15 Sport klub 3 KHL: CSKA – Jokerit
02.35 Sport klub 2 Fudbal: Svonsi – Totenhem
03.00 Arenasport 1 Košarka: Oklahoma – Oklahoma St, direktno
03.15 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, rukometaši Vardara
03.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal. Damir Džumhur intervju
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – PSŽ
04.00 Sport klub 3 PL Netbusters
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Kadiz – Sevilja
04.20 Sport klub 2 Evrokup: Uniks – Asvel
04.30 Arenasport 2 Novogodišnji specijal. Ivana Španović intervju
05.00 Arenasport 2 Košarka. Valensija – Gran Kanaria
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Mariners – Velington
05.30 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here