Sportski TV program – sreda, 05. jul 2017.

Sportski TV program – sreda, 05. jul 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.00Eurosport 2Vimlbdon, kvalifikacije, 2. dan
07.00EurosportPregled MLS
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
08.00Arenasport 1FINA akvatik
08.00EurosportAuto trke: F3
08.00Arenasport 4Fudbal, EP U21, polufinale
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
08.25Sport klub 2Španska liga, pregled sezone
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Eurosport 2Potera istorije
08.30Arenasport 1Clubland
08.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Istborn, 2. dan
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.05SOSSOS bubamara
09.25Sport klub 2Fudbal: Tianjin Teda – Gvangžu
09.30Sport klub 1Vimlbdon, program iz studija
09.30Sport klub 3Moto GP Asen, trke
10.00Sport klub 1Vimbldon, pregled 2. dana
10.00EurosportSvi sportovi
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Sporting – Borusija Dortmund
10.00Arenasport 4Fudbal na pesku: Češka – Srbija
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Blenkpejn enduras serija: Kastele, pregled
10.50Sport klub 3Boks, EP: Ukrajina, finala
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportFudbal, U19: Nemačka – Holandija
11.00Sport klub 1Vimlbdon, program iz studija
11.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
11.00SOSDa li znate?
11.10Sport klub 2Fudbal: Hetafe – Tenerife
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30Eurosport 2WTCC magazin
12.00Arenasport 2Bejzbol: Čikago – Vašington
12.00Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 3. dan
12.00Arenasport 3Fudbal, EP U21, polufinale
12.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Real Madrid
12.00EurosportLe Mond
12.30RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
12.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon, prenos
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Gemio – Korintians
13.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
13.15Sport klub 2Fudbal: Gvangžu Evergrande – Hebej
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Monpelje
14.00SOSSOS kolaž
14.00Sport klub 3Košarka: Trentino – Venecija
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Automoto, mobil auto
15.00Arenasport 1Fudbal: Fuerca Amarila – Santa Fe
15.05Sport klub 2NBA Inside Stuff
15.15SOSSOS mreža
15.15Arenasport 4Odbojka na pesku, za 3. mesto
15.30Arenasport 3Fudbal, EP U21, pregled
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Viskonsin, pregled
15.35Sport klub 2Pregled Naskar, Sonoma, Kalifornija
15.40Sport klub 3Košarka: Himki – CSKA
16.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Roma
16.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Ludogorec
16.30Sport klub 2Pregled Spidvej, Danska
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Kielce
17.00Arenasport 1Fudbal na pesku: Srbija – Norveška
17.05SOSFudbalski miks
17.15EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
17.20Sport klub 3NBA Live
17.25Sport klub 2ATP Hale, pregled
17.45Sport klub 3ATP Kvins: Čilić – Lopez, finale
17.45EurosportFudbal: U19: Češka – Portugalija
18.00Arenasport 2Košarka. Crvena zvezda – FMP
18.00Arenasport 1Fudbal, EP U21, polufinale
18.00Arenasport 3Fudbal, argentinska liga
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Vašington
18.20Sport klub 2Džudo Gran pri, Kankun
18.30SOSSOS vesti
18.50SOSDa li znate?
18.50Sport klub 2ATP Kvins, pregled
19.15SOSSportski savez Srbije
19.45Arenasport 2Red Bul, San Dijego, pregled
19.45SOSRezervisano
19.45Sport klub 2U susret Vimbldonu, finale miks dublova 2016.
20.00EurosportSnuker, Kina
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Eurosport 2Nacionalni šampionat
20.00Arenasport 3Fudbal: Metalac – Partizan
20.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
20.10Sport klub 3Fudbal U12, Nju Džersi, polufinala
20.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled kola
20.45SOSSOS vesti
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Arenasport 4Fudbal, argentinska liga
21.00EurosportLe Mond
21.00Arenasport 1Fudbal, EP U21, polufinale
21.15Arenasport 2Odbojka, SL, grupa 2, finale
21.30Sport klub 2Košarka (ž), EP; Belgija – Grčka
21.30Eurosport 2WTCC magazin
21.50Sport klub 3Fudbal, U12: Barselona – Real Madrid, finale
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 2Boks
22.00Eurosport 2Istborn, 3. dan
22.00Sport klub 1Vimlbdon, program iz studija
22.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bazel
22.00EurosportFudbal: U19: Češka – Portugalija
22.30SOSSportski dnevnik
22.30RTS 1Odbojka: SAD – Srbija
22.45Sport klub 3Moto GP Asen, trka
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSSećanja
23.15Sport klub 2NBA Live
23.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled 3. dana
23.35Sport klub 2Košarka (ž), EP: Španija – Francuska, finale
23.40EurosportLe Mond
00.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija
00.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
00.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
00.00Arenasport 2Fudbal: Ajaks – Stnadard
00.10Sport klub 3Košarka: Klivlend – Golden Stejt
00.20SOSSOS mreža
00.30Sport klub 1ATP Magazin
01.00Sport klub 1Tenis: Vimbldon
01.20Sport klub 2Fudbal: Spartak – Zenit
01.45Arenasport 3Clubland
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Foot Brazil, pregled kola
02.10Sport klub 3Spidvej, Danska
02.45Arenasport 3Fudbal: Patriotas – Korintians, direktno
02.45Arenasport 1Fudbal: Flamengo -Santos, direktno
03.05Sport klub 2VTA Istborn, osmina finala
03.15Arenasport 4Odbojka na pesku (ž), finale
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Baku
04.15Arenasport 4Fudbal: Sporting – Borusija Dortmund
04.30Arenasport 1Fudbal: Široki – Zrinjski
04.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Barselona
04.30Arenasport 3Fudbal: Roma – Inter
04.35Sport klub 3Biciklizam, Insbruk

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar