Sportski TV program – sreda, 06. decembar 2017.

0
159

Sportski TV program – sreda, 06. decembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker, Engleska
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Pivovarna Laško – Flensburg
07.45 Arenasport 2 Boks
07.50 Sport klub 2 Fudbal: Vest Bromvič – Njukasl
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
08.00 Eurosport 2 Lejk Luis, Kanada, Super G
08.00 Arenasport 4 Fudbal. Atalanta – Benevento
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport Formula E
08.15 Sport klub 3 Pregled ruske lige
08.15 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Čikago
08.30 Sport klub 1 Pregled ruske lige
08.45 Sport klub 3 Fudbal: Votford – Mančester Junajted
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Bosna Rojal – Primorska
09.00 Eurosport 2 Pregled sezone
09.05 SOS SOS bubamara
09.30 Eurosport Ski skokovi, Pjongčang
09.35 Sport klub 2 Fudbal: Galatasaraj – Sivas
10.00 Eurosport OI: Olimpijski rekordi
10.00 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen, Kina
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Fejnord
10.00 Arenasport 2 Boks
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.35 Sport klub 3 Košarka: Efes – Usak
10.45 Sport klub 1 Top tenis
11.00 Eurosport OI: Tehnička trka
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Strazbur – Kaen
11.00 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
11.00 SOS Da li znate
11.15 SOS Regenezis – Uživo
11.20 Sport klub 2 Fudbal: Lester – Totenhem
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Indepeniente – Libertad
12.00 Eurosport Autotrke, magazin
12.00 Arenasport 4 Košarka: Merilend – Sirakuza
12.05 Sport klub 3 KHL Ice Week
12.20 Sport klub 3 NFL: Kanzas Siti – Bafalo
12.30 Eurosport 2 Skejt Amerika
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Fuenlabrada
13.10 Sport klub 2 Pregled turske lige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – St Etijen
13.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
13.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
14.00 Eurosport Snuker, Engleska
14.00 SOS SOS kolaž
14.00 Sport klub 2 NBA Live
14.10 Sport klub 2 Fudbal: Votford – Mančester Junajted
14.15 Arenasport 2 Košarka: Viskonsin – Virdžinija
14.15 Arenasport 4 Fudbalm, pregled belgijske lige
14.30 Eurosport 2 Pratnja zlatne medalje
14.45 Sport klub 1 NBA Live
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
14.45 Sport klub 3 Jahting
14.55 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
15.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige
15.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
15.10 Sport klub 3 NBA live
15.15 Arenasport 4 Red Bul, pregled sezone
15.15 SOS SOS mreža
15.20 RTS 2 Rukomet (ž): Srbija – Holandija, prenos
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 Indijska liga. Delhi – Džamšedpur, prenos
15.30 Sport klub 3 Indijska liga: Pune Siti – Mumbai Siti, direktno
16.00 Arenasport 2 Great sporting momments
16.00 Sport klub 2 Košarka: Galatasaraj – Giresun, direktno
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Voždovac – Partizan, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Udineze – Napoli
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Kisamikos – Olimpijakos, direktno
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Vive Kielce – PSŽ
16.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
16.30 SOS SOS vesti
17.05 SOS SOS kolaž
17.20 Sport klub 1 La liga magazin
17.30 Sport klub 3 La liga magazin
17.30 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, finale
17.50 RTS 2 Fudbal: Al Džazira – Okland Siti, prenos
18.00 Eurosport Biatlon: Švedska
18.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Radnik, direktno
18.00 Sport klub 3 Na današnji dan
18.00 Sport klub 1 Fudbal: Željezničar – Široki Brijeg, prenos
18.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Kjevo – Verona, direktno
18.15 Sport klub 3 Košarka: Darušafaka – Eskisehir, direktno
18.15 Arenasport 4 Automoto, Formula 2, Abu Dabi
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran Carine – Eger, direktno
18.55 Eurosport Vesti
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Monako, direktno
19.00 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
19.00 Eurosport Trke dronova
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.25 Eurosport 2 Vesti
19.30 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Mursija, direktno
19.30 Eurosport 2 Estersund, Švedka, individualno
19.45 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
19.45 SOS Objektiv
20.00 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
20.00 Sport klub 2 La liga magazin
20.05 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
20.06 RTS 1 Fudbal, Liga šampiona
20.15 Arenasport 2 Fudbal: Korona Kielce – Zaglebje Lubin, direktno
20.15 Arenasport 2 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
20.30 Sport klub 2 NBA specijal
20.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
20.40 RTS 1 Fudbal: Liverpul – Spartak (Moskva)
20.45 SOS SOS vesti
21.00 SOS SOS mreža, emisija dopisnika
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Everton – Vest Hem, direktno
21.00 Sport klub 3 Fudbal: Torino – Karpi, direktno
21.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Troa, direktno
21.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
21.00 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Atletik Klub – Formantera, direktno
21.30 Sport klub 1 Evrokup: Gran Kanarija – Tofas, prenos
21.30 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Elče, direktno
22.00 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, finale
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 2 Voks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 Fudbal: Sasuolo – Bari
23.00 Sport klub 3 Košarka: Gaziantep – Tofas
23.10 SOS SOS koš
23.15 Sport klub 1 Vesti
23.15 Arenasport 4 Boks
23.25 Eurosport Vesti
23.25 Eurosport 2 Vesti
23.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran Carine – Eger
23.30 Arenasport 3 Fudbal: Voždovac – Partizan
23.30 Eurosport 2 Pregled sezone
23.34 RTS 1 Liga šampiona, pregled
23.45 Sport klub 1 Evrokup: Budućnost – Hapoel
00.00 Arenasport 4 Rukomet: Flensburg – Kil
00.00 Arenasport 2 Red Bul, pregled sezone
00.30 Eurosport Zimski sortovi, Pjongčang
00.35 Sport klub 3 NBA specijal
00.45 Arenasport 1 Fudbal: Lanus – Gremio, direktno
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Sautempton
00.50 RTS 2 Rukomet (ž): Srbija – Holandija, snimak
01.00 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
01.00 SOS Noćni program
01.05 Sport klub 3 Fudbal: Rapid – Salcburg
01.15 Sport klub 1 Top tenis
01.30 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Radnik
01.30 Arenasport 2 Košarka: Mičigen – Nort Karolina, direktno
01.30 Arenasport 4 Hokej: Tamp Bej – Boston, direktno
02.30 Sport klub 2 Indijska liga: Pune Siti – Mumbai Siti
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Kisamikos – Olimpijakos
02.50 Sport klub 3 Svet sporta magazin
03.20 Sport klub 3 Džudo gran pri, Hag, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Košarka: Djuk – Indijana, direktno
03.45 Sport klub 3 Rukomet: Ademar Leon – Granolers
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – Kaen
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Juventus
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Čelzi – Svonsi
05.15 Sport klub 3 Odbojka: Lube – Peruđa
05.30 Arenasport 2 Great sporting momments

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here