Sportski TV program – sreda, 07. jun 2017.

Sportski TV program – sreda, 07. jun 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Rijeka
08.00Eurosport 2WTCC magazin
08.00Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Čelzi
08.00Arenasport 1Clubland
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Automoto, Meksiko, pregled
08.15Arenasport 2Hokej, NHL
08.15Sport klub 3Fudbal: Valjadolid – Hetafe
08.30Eurosport 2Porše Superkup, Monako
08.30Arenasport 1Automoto, mobil auto
08.30EurosportMačevanje
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Slavija Prag – Zbrojovka
09.00Arenasport 1Košarka, endesa liga
09.00Eurosport 2Pariz, 3. dan
09.05SOSSOS bubamara
09.30EurosportRolan Garos, duel dana
09.45Eurosport 2Urugvaj – Saudijska Arabija, osmina finala
10.00Sport klub 2Košarka: Oldenburg – Ulm
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
10.00Sport klub 3Fudbal: Himki – Zenit
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 1Fudbal: Dinamo – OFK Beograd, prenos
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportGem, set i Mats
10.30SOSSportski dnevnik
11-35EurosportRolan Garos, prenos četvrtfinala
11.00Arenasport 1Fudbal: Rasing – San Lorenco
11.00EurosportEvropski reli šampionat
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSDa li znate?
11.13Sport klub 3Pregled Dakar serije
11.20Sport klub 1Program iz studija
11.35Sport klub 2Košarka: San Antonio – Golden Stejt
12.00Sport klub 1Fudbal: Partizan – Budućnost, prenos
12.00Eurosport 2Pariz, 4. dan
12.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Čelzi
12.00Arenasport 2Bejzbol: LA Dodžers – St Luis
12.00Arenasport 4Košarka, endesa liga
12.05SOSTotal soker – odjeci
12.30Sport klub 3Pregled Naskar, Šarlot
13.00Arenasport 1Fudbal: Kaljari – Milan
13.30Sport klub 3Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
13.35Sport klub 2Jedrenje, Kina
13.45Sport klub 1Fudbal: Vojvodina – Osijek, prenos
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
14.00Arenasport 3Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Sport klub 2Biciklizam: Tur Jorkšira
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.55Sport klub 2Spidvej, Latvija, pregled
15.00SOSSOS mreža
15.00Arenasport 1Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
15.15Arenasport 4Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis 500
15.30Sport klub 1Fudbal: Crvena zvezda – Borac BL, prenos
15.50Sport klub 2Pregled Championship-a, finale plej ofa
16.00Arenasport 3UEFA Great golas of European Football
16.15Sport klub 3Fudbal: Kopenhagen – Brondbi
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Juventus
16.20Sport klub 3Premijer liga, golovi sezone
16.20Sport klub 2Pregled Naskar, Šarlot
16.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Pik Seged
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 3Fudbal: Češka Republika – Škotska, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Zrinjski – Sloboda
17.00SOSOrlovsko gnezdo
17.00Sport klub 1Program iz studija
17.15Sport klub 2Prelged džudo gren slema, Jekaterinburg
17.30Sport klub 1Top tenis
17.40SOSCrna tačka
17.45Sport klub 2NBA specijal, utakmice sezone
18.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF
18.00Arenasport 4Ragbi, finale
18.00Sport klub 1Premijer liga, legende
18.15Sport klub 3Na današnji dan
18.25Sport klub 2ATP Uncovered
18.25Sport klub 3NBA specijal, utakmice sezone
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
19.00Arenasport 3Foot Brazil, pregled
19.00Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Darušafaka, direktno
19.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Spartak, direktno
19.00Sport klub 1Košarka
19.00Arenasport 2Rukomet: Gepingen – Flensburg, direktno
19.00Sport klub 2Košarka: Lokomotiva – CSKA
19.05SOSSportski savez Srbije
19.30SOSTreniraj, budi zdrav
19.30Arenasport 3Fudbal: Brazil – Indonezija, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.00HRT 2Kona -blaga carstva žada
20.00EurosportGem, set i Mats
20.25EurosportVesti
20.30Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Unikaha, direktno
20.30RTCGFudbal: Sutjeska – Grbalj, direktno
20.30Sport klub 1Košarka: Oldenburg/Ulm – Bamberg, prenos
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 2Rukomet: Leven – Kil, direktno
20.45Sport klub 3Palakanestro: Trentino – Emporio Armani, direktno
20.50Sport klub 2Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
21.00HRT 2Film: „Vizantija“
21.00Eurosport 2Engleska – Kostarika, osmina finala
21.00Arenasport 1Košarka: FMP – Partizan, direktno
21.05SOSDnevni događaji
21.30Arenasport 3FIFA Fudbal, emisija
21.30EurosportBiciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Monako
22.00SOSOrlovsko gnezdo
22.25Eurosport 2Vesti
22.25Sport klub 2Fudbal: Oleksandria – Šahtjor
22.30Arenasport 2Boks, regionalna liga
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled
22.30Sport klub 1SK miks
22.35EurosportTenis: Rolan Garos
22.35Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Čelzi
22.35Eurosport 2Pariz, 4. dan
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Boks: Krouford – Dijaz
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSećanja
23.30Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
23.30Sport klub 1NBA magazin
00.00Arenasport 3Foot Brazil, pregled
00.00Sport klub 1NBA specijal, potezi meseca
00.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Spartak
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.15Sport klub 2Palakenstro: Trentino – Emporio Armani
00.30Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Gremio, direktno
00.35Sport klub 3Pregled škotske lige
01.00EurosportGem, set i Mats
01.00SOSSOS mreža
01.05Sport klub 3Fudbal: Konja – Basaksehir
01.15Arenasport 2Fudbal: Atletiko Tukuman – River Plate, direktno
01.30EurosportTenis: Rolan Garos, četvrtfinale
01.30Arenasport 1Boks
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
01.50Sport klub 2Fudbal: Salcburg – Altah
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Nešvil, direktno
02.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.30Arenasport 3FIFA Fudbal, emisija
02.45Arenasport 4Fudbal: Alanca Lima – Independiente, direktno
02.45Arenasport 3Fudbal: Internacional – Palmeiras, direktno
03.00Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt, prenos
03.05Sport klub 3Car Fashion
03.30Sport klub 3Pregled spidvej, Latvija
03.40Sport klub 2ATP Lion: Conga – Bedrih, finale
04.20Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
04.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Kil
04.30Arenasport 1Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
04.45Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
04.45Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
05.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
05.30Sport klub 2Fudbal: Aberdin – Seltik

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar