Sportski TV program – sreda, 12. jul 2017.

Sportski TV program – sreda, 12. jul 2017.

07.00EurosportSuperbajk
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone
07.00Eurosport 2Mondorf le Ben – Vitel, 4. etapa
07.05Sport klub 3Džudo gran pri, Hohot, Kina, 2. dan
07.45Arenasport 2Boks
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Automoto, Poljska
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Napredak
08.15Arenasport 2Košarka: Cedevita Lipik 3 na 3 Čelendžer, finale
08.30Arenasport 1Clubland
08.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon
08.30Eurosport 2Vimbldon, 2. dan
08.35EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Partizan
09.00Arenasport 4Fudbal, U21: Nemačka – Španija, finale
09.00Arenasport 2Red bul, magazin
09.05SOSSOS bubamara
09.20Sport klub 3Na današnji dan, Zlatni momenti JU sporta
09.30Sport klub 1Vimlbdon, program iz studija
09.30Sport klub 3Spidvej, svetski kup, Švedska
10.00Eurosport 2Le Mond
10.00Sport klub 1Vimbldon, pregled dana
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Bazel – PSŽ
10.15EurosportAtletika
10.30Sport klub 2Španska liga, specijal: Novi prvoligaši
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.0SOSDa li znate?
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Vimlbdon, program iz studija
11.00Eurosport 2Vimbldon, 2. dan
11.00Arenasport 1Fudbal: Slavija Prag – Seltik
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30Sport klub 2Vimbldon, pregled dana
11.45EurosportLe Mond
12.00Arenasport 2Odbojka: Brazil – Kanada
12.00Arenasport 4Košarka: Mornar – Partizan
12.00Arenasport 3Fudbal: Gvarani – River Plate
12.15Eurosport 2Tenis, Vimbldon
12.30Eurosport 2Vimbldon, 3. dan
12.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon, prenos
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
12.40Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
13.00SOSFudbalski miks
13.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
13.00Arenasport 1Fudbal: Koritiba – Vasko de Gama
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Bastija
13.45Arenasport 4Bejzbol: Pitsburg – Filadelfija
14.00RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00SOSSOS kolaž
15.00Arenasport 1Odbojka: Francuska – SAD
15.15SOSSOS mreža
15.30Arenasport 3Fudbal: Đenova – Juventus
15.30Arenasport 2Automoto, Poljska
16.15Arenasport 4Fudbal: Bazel – PSŽ
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – PSŽ
17.05SOSFudbalski miks
17.30Arenasport 3Fudbal: Atletiko GO – Santos
17.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
18.00Arenasport 1Red bul, magazin
18.00Arenasport 2Košarka: Baskija – Tenerife
18.00Arenasport 4Hokej: Vašington – Pitsburg
18.00Arenasport 1Fudbal: Gvarani – River Plate
18.15EurosportFudbal, U19, polufinale
18.30SOSSOS vesti
18.50SOSDa li znate?
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Arenasport 3Fudbal: Engleska – Nemačka, U21
19.45SOSRezervisano
19.45Arenasport 2Bejzbol: Pitsburg – Filadelfija
20.00Arenasport 4Automoto, Poljska
20.00Arenasport 1Odbojka: Rusija – Kanada, direktno
20.30EurosportFIFA fudbal
20.45SOSSOS vesti
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Arenasport 4Fudbal: Slavija Prag – Seltik
21.00EurosportLe Mond
21.30Sport klub 2NBA Action
21.30Sport klub 3Car Fashion
22.00Sport klub 1Vimlbdon, program iz studija
22.00Arenasport 3Fudbal: PSV – Bajern
22.00Sport klub 3Niška noć boksa
22.00Sport klub 2SK momenti
22.10Arenasport 2Greag Sporting Momments
22.10Arenasport 1Arenasport vesti
22.15Sport klub 2Svet sporta magazin
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Tenis, Vimbldon
22.40Arenasport 2Boks
22.40Arenasport 1Odbojka: Srbija – SAD, direktno
22.40Eurosport 2Vesti
22.45Eurosport 2Vimbldon, 3. dan
22.45Sport klub 2Fudbal: Kavasaki – Urava
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSećanja
23.25EurosportVesti
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled dana
23.35EurosportLe Mond
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Metalac
00.10RTS 1Sportski dnevnik
00.15Arenasport 1Fudbal: Atletiko PR – Santos, direktno
00.15Arenasport 3Fudbal: Atletiko PR – Santos, direktno
00.30Sport klub 1Fudbal: Panama – Nikaragva, prenos
00.30Sport klub 3Ekstremni sportovi, Portugal
00.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon
00.30Arenasport 2Fudbal: Sent Etijen – Mančester Junajted
00.30EurosportFudbal, U19, polufinale
00.45SOSSOS vesti
01.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone
02.00Arenasport 1Fudbal:Slavija Prag – Seltik
02.00Sport klub 3Španska liga, specijal: Novi prvoligaši
02.00Arenasport 3Fudbal: Lion – PSŽ
02.20Sport klub 1Od male lige do šampiona
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.50Sport klub 3Fudbal: Kavasaki – Urava
03.00Sport klub 1Fudbal: SAD – Martinik
03.15Arenasport 4Automoto, mobil auto
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
04.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
04.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Inter
04.15Arenasport 4Fudbal: PSV – Bajern
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Leven
04.30Arenasport 1Fudbal: Sloboda – Zrinjski
04.35Sport klub 3Premijer liga, pregled sezone
04.50Sport klub 1Tenis: Vimbldon

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar