Sportski TV program – sreda, 13. decembar 2017.

0
156

Sportski TV program – sreda, 13. decembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker: Glazgov
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Dinamo – Nekse
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
07.50 Sport klub 2 Odbojka: Maseik – Trentino
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA Moskva
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Vojvodina
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Sport klub 3 Evrokup: Alba – Lokomotiva
08.15 Arenasport 2 Hokej: San Hoze – Vašington
08.30 Eurosport Biatlon: Austrija
08.30 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
08.30 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport Trke dronova
09.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Igokea
09.05 SOS SOS bubamara
09.30 Sport klub 2 Evrokup: Lijetuvos – Partizan
09.30 Eurosport 2 Potera istorije
09.30 Sport klub 1 Pregled španske lige
09.35 Eurosport 2 UK šampionat, Jork
09.45 Sport klub 3 Pregled holandske lige
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Sporting
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
10.00 Eurosport OI: Kuća slavnih Soči 2014.
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 1 Evrokup: Galatasaraj – Budućnost
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.40 Sport klub 3 Fudbal: Bešiktaš – Galatasaraj
10.52 SOS Da li znate
11.00 Eurosport OI: Tehnička trka
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Monpelje – Marsej
11.00 SOS Fudbalski miks
11.15 Sport klub 2 KHL: Severstal – Jokerit
11.30 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen, Kina
12.00 Arenasport 4 Košarka: Sirakuza – Konektiket
12.00 Arenasport 3 Fudbal. Vitoria – Flamengo
12.00 Eurosport OI: Olimpijska priznanja
12.15 Sport klub 1 Pregled turske lige
12.20 Eurosport Snoubord: Val Torens
12.25 Sport klub 3 Pregled segunda divizion
12.30 Eurosport 2 WTCC magazin
13.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
13.00 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, Skijatlon
13.00 SOS SOS kolaž
13.05 Sport klub 2 Fudbal: Čelzi – Njukasl
13.25 Sport klub 3 NFL: Baltimor – Detroit
13.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
13.45 Arenasport 2 Košarka: Viljanova – Gonzaga
13.45 Arenasport 4 Fudbalm, pregled belgijske lige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Lion
14.00 Eurosport Snuker: Glazgov
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
14.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Superlige Srbije
14.30 Eurosport 2 Hong Kong, pregled
14.30 SOS SOS vesti
14.55 Sport klub 2 Pregled ruske lige
15.00 SOS SOS mreža
15.15 Arenasport 4 Fudbal, najava Lige Evrope
15.25 Sport klub 2 Pregled FA kupa
15.30 Arenasport 2 Automoto, Španija
15.30 Sport klub 1 NBA Live
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen, Kina
15.45 Sport klub 1 Odbojka (ž): Vizura – Hemik Polis
15.55 Sport klub 3 Evrokup: Trentino – Zenit
15.55 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Spal
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Budućnost – Sutjeska, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern Minhen – PSŽ
16.25 Sport klub 2 La liga magazin
16.30 Eurosport 2 WTCC magazin
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Vojvodina
16.30 SOS SOS vesti
16.50 SOS Da li znate
17.00 Sport klub 2 Odbojka: Arkas – Zaksa, direktno
17.05 Eurosport 2 Potera istorije
17.05 SOS SOS kolaž
17.10 Eurosport 2 Nižlji Tagil, Rusija, 134 m skakaonica
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Fjorentina – Sampdorija, prenos
17.30 Sport klub 3 NBA live
17.40 Sport klub 3 PL Netusters
17.50 HRT 2 FIFA – Svetsko klupsko prvenstvo, prenos polufinala
17.50 RTS 2 Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, prenos
18.00 Arenasport 1 Košarka: Bešiktaš – Nantere, direktno
18.00 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
18.00 Arenasport 4 Košarka. Primorska – Zrinjski, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA Moskva
18.10 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
18.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
18.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
18.30 SOS SOS vesti
18.40 Sport klub 3 Na današnji dan
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Celje – Metalurg
19.00 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00 SOS Sportski savez Srbije
19.00 Sport klub 2 NBA Live
19.00 Eurosport 2 UK šampionat, Jork
19.00 Sport klub 3 Evrokup: Budućnost – Hapoel, direktno
19.40 Eurosport Vesti
19.45 Eurosport Snuker: Glazgov
19.45 Sport klub 2 Evrokup: Cedevita – Darušafaka, direktno
19.45 SOS Objektiv
19.55 Eurosport 2 Vesti
20.00 Arenasport 1 Fudbal, liga šampiona, studio
20.00 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
20.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 Sport klub 1 Evrokup: Partizan – Bilbao, prenos
20.30 Eurosport 2 WTCC magazin
20.30 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Fejnord – Napoli, multiprenos, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Lajpcig – Bešiktaš, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Šahtjor – Mančester Siti, direktno
20.50 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
20.50 Sport klub 3 NFL: Sinsinati – Pitsburg
21.00 Eurosport 2 Noć skokova, Šenžen, Kina
21.00 SOS SOS mreža, emisija dopisnika
21.40 Sport klub 2 KHL: Bars – SKA
22.00 Eurosport 2 Hong Kong, pregled
22.15 Sport klub 1 Top tenis
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Budućnost – Sutjeska
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola belgijske lige
22.45 Arenasport 2 Voks
22.45 Arenasport 1 Fudbal, liga šampiona, studio
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Arenasport 4 Boks
23.00 Eurosport 2 Pregled sezone
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS SOS koš
23.20 Sport klub 3 Rukomet: Puente Genil – La Rioha
23.30 Sport klub 2 Indijska liga. Delhi – Jamshedpur
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Porto – Monako
00.00 Arenasport 2 Red Bul, pregled sezone
00.00 Eurosport Trke dronova
00.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 3 Fudbal: Independiente – Flamengo, direktno
00.54 Arenasport 1 Fudbal: Lajpcig – Bešiktaš
00.55 Sport klub 3 Fudbal: Željezničar – Široki Brijeg
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 2 Košarka: Viskonsin – Temple, direktno
01.15 Sport klub 1 Evrokup: Andora – Cedevita
01.15 Sport klub 2 Evrokup: Lietkabelis – bajern
01.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
02.40 Sport klub 3 Evrokup: Cedevita – Darušafaka
02.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Rijeka – Hajduk
02.50 Sport klub 2 Mobil 1 grid
03.00 Arenasport 2 Košarka: Vašington – Kanzas, direktno
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
03.20 Sport klub 2 Rukomet: Gvadalahara – Barselona
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Nant
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Austrija Beč – Salcburg
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern Minhen – PSŽ
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Boka Juniors – Arsenal
04.55 Sport klub 2 Evrokup: Gran Kanaria – Tofas
05.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
05.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here