Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – sreda, 15. novembar 2017.

Sportski TV program – sreda, 15. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
07.10 Sport klub 2 Košarka: Sakramento – Oklahoma Siti
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Celje – Nekse
07.30 Eurosport Snuker, Šangaj
07.30 Eurosport 2 Tenis: Endi Mari, uživo, egzibicioni meč u Glazgovu
07.45 Arenasport 2 Automoto, mobil auto
07.50 Sport klub 3 KHL: Baris – Torpedo
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnički – Crvena zvezda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Kolumbus – Njujork Rendžers
08.30 Sport klub 1 Top tenis
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 2 NFL: Grin Bej – Detroit
09.00 Arenasport 1 Košarka: Krka – Dinamik
09.00 Sport klub 1 Tenis, London
09.05 SOS SOS bubamara
09.20 Sport klub 3 KHL Ice Week
09.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, trka
09.45 Sport klub 3 Fudbal: Galatasaraj – Genclerbirligi
10.00 SOS Prva liga
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Čelzi
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
10.02 Eurosport 2 Šangaj, Kina, pregled
10.30 Eurosport Motosportovi
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
10.30 Sport klub 1 Košarka: Partizan – Alba
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Eurosport Autotrke, pregld sezone
11.00 SOS Objektiv
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Dižon
11.15 Eurosport Ragbi
11.25 Sport klub 3 Pregled turske lige
11.35 Sport klub 2 Pregled FA kupa
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Arsenal
12.00 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
12.00 Arenasport 2 Hokej: Vaksjo Lejkers – Red Bul Salcburg
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bešiktaš – Aris
12.03 Eurosport 2 Tenis: Endi Mari, egzibicioni meč u Glazgovu
12.10 Sport klub 3 Evrokup: Lietkabelis – Budućnost
12.15 SOS Crna tačka
12.15 Sport klub 1 Tenis studio
12.30 Eurosport Snuker, Šangaj
13.00 Sport klub 2 Pregled Naskar plej of, Teksas
13.00 SOS SOS kolaž
13.00 Sport klub 1 ATP Masters London, dublovi, prenos
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Đenova – Sampdorija
13.45 Arenasport 4 Automoto, mobil auto
13.45 Arenasport 2 Boks
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Crvena zvezda
13.45 Sport klub 3 NFL: Sijetl – Vašington
14.00 Sport klub 2 ATP Milano, direktno
14.02 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, trka
14.15 Arenasport 2 Košarka: Krka – Dinamik
14.15 Arenasport 4 Boks
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
15.00 Sport klub 1 ATP Masters London, singlovi, prenos
15.00 SOS SOS mreža
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Mačva – Partizan
15.00 RTS 2 Tenis, London, prenos
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
15.25 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Eurosport Olimpiske igre, neobični momenti
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Angers – PSŽ
16.00 Arenasport 2 Automoto, mobil auto
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Juventus
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Zagreb
16.45 Sport klub 1 NBA Live
16.45 Sport klub 3 Evrokup: Uniks – Torino, direktno
16.50 SOS Zašto volim…
16.55 SOS Da li znate?
17.00 Sport klub 1 Top tenis
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
17.00 SOS SOS kolaž
17.02 Eurosport 2 Njujork Siti – Kolumbus, četvrtfinale, 2. utakmica
17.30 Sport klub 2 Pregled ATP Masters Pariz
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
17.35 Eurosport Alpsko skijanje, Finska
18.00 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
18.00 Sport klub 3 Odbojka: Ljubljana – Novosibirsk, uključenje, direktno
18.00 Sport klub 1 Evroliga, studio
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Roma
18.00 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
18.00 Arenasport 4 Ragbi: Konaht – Čitans
18.30 Arenasport 1 Košarka: PAOK – Tenerife, direktno
18.30 Sport klub 2 Evrokup: Zenit – Tofas
18.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
18.32 Eurosport 2 Toronto – Njujork Red Buls, četvrtfinale
18.50 SOS Da li znate?
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Elverum Handbal Kadeten Šafhauzen, direktno
19.00 O2.TV Serija: “Lud, zbunjen, normalan”
19.00 Sport klub 1 Košarka: Crvena zvezda – CSKA, prenos
19.00 SOS Sportski savez Srbije
19.30 SOS Gost SOS-a
19.55 Eurosport Vesti
19.55 Sport klub 3 PL Netbusters
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Mladost – Sutjeska
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin
20.00 Arenasport 4 Košarka: Split – Primorska, direktno
20.05 Eurosport Snuker, Šangaj
20.30 Sport klub 2 Evrokup: Bajern – Ređo Emilija, direktno
20.30 Arenasport 1 Košarka: Mursija – Karsijaka, direktno
20.30 Sport klub 3 Evrokup: Levalois – Cedevita, direktno
20.45 Arenasport 2 Vaterpolo: Jug – Mladost
20.55 SOS Da li znate?
21.00 RTS 2 Tenis, London
21.05 SOS SOS mreža
21.54 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Seltik – Bajern Minhen
22.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
22.00 Eurosport Alpsko skijanje, Finska
22.00 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
22.01 Eurosport 2 Tenis: Endi Mari, egzibicioni meč u Glazgovu
22.15 Arenasport 2 Boks
22.20 Sport klub 3 NFL: Filadelfija – Denver
22.20 Sport klub 2 NBA Live
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
22.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled brazilske lige
22.35 Sport klub 2 Evrokup: Uniks – Torino
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Eurosport Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 SOS Sećanja
23.25 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Elverum – Kadeten Šafhauzen
23.40 Eurosport 2 Vesti
23.45 SOS SOS mreža
23.48 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, trka
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko PR – Korintians, direktno
00.00 Arenasport 2 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
00.00 Arenasport 4 Košarka: Strazbur – AEK
00.10 Sport klub 2 Odbojka: Vojvodina – Tuluz
00.50 Sport klub 3 Evrokup: Partizan – Lokomotiva
01.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
01.00 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Boks
01.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
01.50 Sport klub 2 Evrokup:Bilbao – Alba
02.00 Arenasport 1 Hokej: Boston – Njujork Rendžers, direktno
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Kristal Palas
02.00 O2.TV Serija: “Balkanska mafija”
02.00 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
02.15 Eurosport Tenis: Australijan open, pregled
02.30 RTS 2 Tenis, London, snimak
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Betis – Hetafe
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
03.25 Sport klub 2 Rukomet: Helvetia – La Rioha
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Dižon
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Maribor
04.15 Sport klub 3 Evrokup: Zenit – Tofas
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Celje – Nekse
04.30 Arenasport 1 Fudbal: San Lorenco – Banfild
05.00 Sport klub 2 Evrokup: Hapoel – Galatasaraj
05.50 Sport klub 3 Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Ostavi komentar

%d bloggers like this: