Sportski TV program – sreda, 17. januar 2018.

Sportski TV program – sreda, 17. januar 2018.

08.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta u 2017.
08.15Arenasport 2Hokej: Kolumbus – Toronto
08.15Eurosport 2Eko trka Afrike, 7. etapa
08.20Sport klub 3Pregled Evrolige
08.25Sport klub 1Fudbal: Njukasl – Svonzi
08.30Eurosport 24. etapa
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 2Car Fashion
09.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti
09.00Eurosport 2Turneja Četiri skakaonice, best of
09.00EurosportTenis: Gem, set i Mats, prenos
09.00Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
09.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Cibona
09.05SOSSOS bubamara
09.15EurosportTenis: Australijen open, 3. dan
09.30Sport klub 2Tenis: Đoković – Hjuit + Pol- Nadal + Bedih -Kirgios + Vavrinka – Tim, direktno
09.50Arenasport 3Fudbal: Vestern Sidnej – Adelejd, direktno
09.55Sport klub 3Fudbal: Sevilja – Betis
10.00Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafeta
10.00Arenasport 2Boks
10.10Sport klub 1Evroliga: Valensija – Barselona
10.30Arenasport 1Vesti
10.30SOSSOS vesti
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Nica – Monako
11.00SOSDa li znate
11.15SOSRegenezis uživo
11.40Sport klub 1Evroliga: Olimpijakos – Makabi
11.50Sport klub 3Pregled FA kupa
12.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid _ Lieida Esportiu
12.00Arenasport 4Košarka: Estudiantes – Strazbur
12.00Eurosport 2Flahau, Austrija, slalom (ž)
12.20Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Everton
12.45Eurosport 2Flahau, Austrija, slalom (ž)
13.00Arenasport 1Automoto, WRC, pregled sezone
13.00Sport klub 2Novogodišnji SK miks
13.00SOSFudbalski miks
13.20Sport klub 2Evrokup: Limož – Uniks
13.30Eurosport 2FIFA fudbal
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
13.45Arenasport 3Fudbal: PAOK – Trikala
13.50Sport klub 1NBA Live
14.00Eurosport 2Olimpijski rekordi
14.00SOSSOS kolaž
14.00Sport klub 1Evroliga: Crvena zvezda – Himki
14.00Arenasport 1Fudbal: Olimpijakos – Platanias, direktno
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.10Sport klub 3NFL: Kanzas Siti – Tenesi
14.15Arenasport 4FIFA fudbal
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Automoto, mobil auto
14.55Sport klub 2Pregled FA kupa
15.00Eurosport 2Pratnja zlatne medalje
15.15SOSSOS mreža
15.15Arenasport 4Red bul, Lausicring, pregled
15.30Sport klub 2Indijska liga: Delhi – Kerala, direktno
15.30Eurosport 2Budući heroji
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
15.30Arenasport 3Fudbal: Nica – Monako
15.45EurosportUmetničko klizanje, EP u moskvi,
16.00Arenasport 1Fudbal: Valensija – Las Palmas
16.00Sport klub 1Fudbal: Bašakšehir – Giresun, prenos
16.00Eurosport 2Adelejd, Australija, 3. dan
16.15Arenasport 4Fudbal: Pas Đianina – Levandiakos, direktno
16.30Eurosport 2Sidnej, 4. dan
16.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Pik Seged
16.30SOSSOS vesti
16.50SOSDa li znate
16.55Sport klub 3Pregled španske lige
17.00SOSSOS kolaž
17.25Sport klub 2NBA Inside Stuff
17.30Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti
17.30Eurosport 2Turneja Četiri skakaonice, best of
17.50Sport klub 3NFL, put do plej ofa
18.00Sport klub 2Evrokup: Darušafaka – Gran Kanaria, direktno
18.00Arenasport 1Rukomet: Slovenija – Srbija
18.00Arenasport 2Košarka: Borac – Primorska, direktno
18.15Arenasport 4Automoto, ABS šou
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Flahau, Austrija, slalom (ž)
18.45Arenasport 4Fudbal: Ren – Tuluz, direktno
18.45Sport klub 1Evroliga: Fenerbahče – Panatinaikos, prenos
19.00O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00Sport klub 3Evrokup: Bajern – Lijetuvos, direktno
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Eurosport 2FIFA fudbal
19.30Arenasport 3Fudbal: Viljareal – Leganes
19.45Arenasport 1Košarka, pregled Endesa lige
19.45SOSObjektiv
19.50EurosportVesti
20.00EurosportSnuker: Masters u Londonu
20.00Sport klub 2Odbojka (ž): Obnovac – Lajkovac, direktno
20.00Arenasport 2Košarka: Bajrojt – Petrol Olimpija, direktno
20.00Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
20.00Eurosport 2Potera istorije: Lindzi Von
20.05Eurosport 2Ruhpokling, Nemačka, pojedinačno
20.30Arenasport 1FIFA fudbal
20.45Sport klub 1Evroliga: Real Madrid – Baskonija, prenos
20.45Sport klub 3Evrokup: Alba – Galatasaraj, direktno
21.30Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Numansija
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 1Fudbal: Čelzi – Arsenal, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Dijon, direktno
21.05Eurosport 2Flahau, Austrija, slalom (ž)
21.30Eurosport 2Sidnej, 4. dan
21.30Arenasport 3Fudbal: Kadiz – Sevilja, direktno
21.50Sport klub 2Odbojka (ž): Maribor – Kamnik
22.00Arenasport 2Boks
22.30SOSSOS vesti
22.35Sport klub 3Tenis: Taj brek tens, Melburn
22.55Arenasport 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10RTS 2Rukomet: Španija – Danska, snimak
23.10SOSSOS koš
23.25Sport klub 2Evrokup: Zenit -Torino
23.25EurosportVesti
23.30Arenasport 3Novogodišnji specijal, francuska liga
23.30Arenasport 1Fudbal: Ren -Tuluz
23.35EurosportReli Dakar, etapa 11
00.00SOSSOS kolaž
00.00EurosportTenis: Australijen open, 3. dan
00.00Arenasport 4Košaka: Borac – Primorska
00.00Arenasport 3Fudbal: Čelzi – Arsenal
00.00Arenasport 2Fudbal: Olimpijakos – Platanias
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1FA kup
01.00Sport klub 2Tenis: Kujong klasik, direktno
01.30Sport klub 3ATP Uncovered
01.30Arenasport 1Fudbal: Pas Đianina – Levandiakos
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Sport klub 3La liga magazin
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.30Sport klub 3Evrokup: Cedevita – Budućnost
02.45Sport klub 1Top tenis
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.15Arenasport 4Red Bul, Porto, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Pokono, pregled
03.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
04.00Arenasport 3Fudbal: AEK – Panetolikos
04.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
04.25Sport klub 3Evrokup: Asvel – Ređo Emilija
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – PSŽ
04.30Arenasport 1Fudbal: Brizbejn -Sidnej

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar