Sportski TV program – sreda, 22. novembar 2017.

0
143

Sportski TV program – sreda, 22. novembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Vardar – Dinamo Pančevo
07.30 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
07.30 Sport klub 2 Evroliga: Makabi – Efes
07.45 Arenasport 2 Hokej: Dalas – Karolina
07.55 Sport klub 3 Fudbal: Turska – Albanija
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Metalac – ČSK
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.30 Eurosport Autotrke
08.30 Sport klub 1 Bajern TV
08.30 Arenasport 4 FINA akvatik
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Potera istorije
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Partizan
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Poljska – Meksiko
09.05 Sport klub 2 ATP London, singlovi
09.05 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
09.05 SOS SOS bubamara
09.30 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup, Tokio, direktno
09.30 Eurosport Trke dronova
09.40 Sport klub 3 Košarka: Vašington – Sakramento
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
10.00 SOS Prva liga
10.15 Sport klub 1 Fudbal: Lester – Mančester Siti
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Jedriličarstvo: Duh jedrenja
10.35 Sport klub 2 Ekstremno jedrenje, San Dijego, pregled
11.00 Eurosport 2 NHK trofej
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Mariners – Sidnej
11.00 SOS Da li znate?
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 Sport klub 2 Evroliga: Baskonija – Real Madrid
11.15 SOS Regenezis – uživo
11.30 Sport klub 3 Biciklizam, Japan
12.00 Arenasport 4 Košarka. Mursija – Monako
12.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
12.15 Sport klub 1 Pregled ruske lige
12.20 Sport klub 3 Evrokup: Zenit – Gran Kanaria
12.40 Sport klub 2 Fudbal. Engleska – Brazil
13.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
13.00 Eurosport Zimski sportovi
13.00 Arenasport 1 Fudbal,magazin Lige šampiona
13.00 SOS Fudbalski miks
13.30 Eurosport 2 Potera istorije
13.30 Arenasport 1 FINA akvatik
13.35 Eurosport 2 W Cup Track: Mančester
13.45 Arenasport 4 FINA akvatik
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Francuska – Vels
13.55 Sport klub 3 NBA Live
14.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
14.00 SOS SOS kolaž
14.00 Arenasport 2 Boks
14.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
14.05 Sport klub 3 NFL: Karolina – Majami
14.15 Arenasport 4 Plivanje, Svetski kup, Tokio
14.20 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
14.30 Sport klub 2 KHL: Baris – Avangard, direktno
14.30 Arenasport 2 Košarka: Djuk – Mičigen
14.45 Sport klub 1 Top tenis
15.00 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
15.15 SOS SOS mreža
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 Indijska liga
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn – Vestern Sidnej
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Borac – Crvena zvezda, Kup Srbije, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Čelzi
16.15 Arenasport 2 Košarka, emisija U obruču
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport 2 Masters, Šangaj
16.45 Sport klub 3 Evrokup: Uniks – Andora, direktno
16.50 SOS Zašto volim…
16.55 SOS Da li znate?
17.00 Sport klub 2 Svet sporta magazin
17.05 SOS SOS kolaž
17.15 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
17.20 Sport klub 1 NBA Live
17.35 Sport klub 2 ATP Uncovered
17.45 Arenasport 2 Rukomet: Meškov Brest – Metalurg, direktno
18.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
18.00 Arenasport 3 Košarka: Neptunas – PAOK, direktno
18.00 Eurosport Umetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
18.00 Arenasport 4 Košarka: Zrinjski – Lovćen 1947, direktno
18.15 Sport klub 2 Evrokup: Darušafaka – Levalois, direktno
18.30 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Rad, Kup Srbije, direktno
18.30 Eurosport 2 W Cup Track: Mančester
18.30 Sport klub 1 Pregled turske lige
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Olimijakos, direktno
18.50 SOS Da li znate?
19.00 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.30 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
19.30 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
19.45 SOS Objektiv
19.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup, Tokio
20.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
20.00 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring, pregled
20.05 RTS 1 Fudbal: Liga šampiona
20.05 Sport klub 2 NBA Live
20.15 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.30 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
20.30 Arenasport 1 Košarka: AEK – Olimpija, direktno
20.30 Sport klub 2 Evrokup: Torino – Cedevita, direktno
20.30 Sport klub 3 Evrokup: Ređo Emilija – Budućnost, direktno
20.40 RTS 1 Fudbal: Juventus – Barselona, prenos
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Crvena zvezda, kup Srbije
20.45 SOS SOS vesti
21.00 SOS SOS mreža – emisija dopisnika
21.00 Arenasport 4 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 NHK trofej
22.00 Arenasport 2 Boks
22.20 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
22.20 Sport klub 3 Fudbal: Engleska – Brazil
22.30 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Rad, Kup Srbije
22.50 Sport klub 2 Pregled Džudo gren selm, Abu Dabi
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS SOS koš
23.20 Sport klub 2 Evroliga: Brose – Barselona
23.30 Sport klub 1 La liga magazin
23.30 Arenasport 1 Rukomet Meškov Brest – Metalurg
23.34 RTS 1 Fudbal, Liga šampiona, pregled
23.45 SOS SOS mreža
23.55 Eurosport Vesti
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Rumunija – Holandija
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mornar – Igokea
00.05 Eurosport MLS
00.35 Sport klub 3 NFL: Denver – Nju Ingland
00.45 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Fluminense, direktno
00.5 Sport klub 3 Plej of za SP, pregled
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 2 Evrokup: Uniks – Andora
01.00 Arenasport 1 Red Bul, Indijanapolis, pregled
01.30 Eurosport Ski skokovi
01.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
02.00 Arenasport 2 FINA akvatik
02.00 Arenasport 1 Hokej: Njujork Rendžers – Čikago, direktno
02.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.35 Sport klub 2 ATP London, singlovi
02.45 Arenasport 3 FIFA fudbal
03.00 Sport klub 3 La liga magazin
03.15 Arenasport 4 Red Bul, Porto, pregled
03.15 Arenasport 3 Fudbal: Peru – Novi Zeland, direktno
03.30 Sport klub 3 Fudbal: Tranmere – Piterboro
03.30 Arenasport 2 Automoto, Nemačka, pregled
04.10 Sport klub 2 Biciklizam, Šangaj
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Dinamo Pančevo
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Poljska – Meksiko
05.05 Sport klub 2 Evrokup: Hapoel – Lietkabelis
05.15 Arenasport 3 Clubland
05.15 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda -CSKA

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here