Sportski TV program – sreda, 24. maj 2017.

Sportski TV program – sreda, 24. maj 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.30Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, zagrevanje
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
07.45Sport klub 3Pregled ATP Masters, Madrid
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Voždovac
08.00Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, glavna trka
08.00Sport klub 2Pregled Segunda divizion
08.15Arenasport 2Hokej: Otava – Pitsburg
08.30EurosportTenis: Pripremite se za Gren slem
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.30Eurosport 2Barselona, Španija, 2. trka
08.40Sport klub 3NBA specijal, potezi meseca – februar
08.45SOSSOS vesti
08.45EurosportFormula E
09.00Arenasport 1Košarka: Gran Kanaria – Bilbao Basket
09.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
09.00Arenasport 4Fudbal: Vest Hem – Liverpul
09.05Sport klub 2Pregled ATP Masters, Madrid
09.05SOSSOS bubamara
09.10Sport klub 3Palakanestro: Sasari – Trentino
09.30Sport klub 1Top tenis
09.30Eurosport 2Potera istorije
09.45EurosportFudbal, SP U20
10.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund – Monako
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 1NBA finale Istoka
10.00Eurosport 2Folinjo -Montefalko, 10. etapa
10.05Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Sanderlend
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40Sport klub 3Evroliga, najava F4
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal:Bordo – Marsej
11.00Arenasport 4Poker
11.10Sport klub 3Pregled holandske lige
11.15SOSRegenezis – uživo
12.00Arenasport 4Košarka: Borac – Dinamik
12.00Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters, Rim, direktno
12.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 3. etapa
12.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Sanderlend
12.00Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Sanderlend
12.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
12.00Arenasport 2Bejzbol: Vašington – Pitsburg
12.05Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti – Vest Bromvič Albion
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Eurosport 2Turska – Engleska, polufinale
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Fiorentina – Lacio
13.15EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju, prenos
13.45Sport klub 1NBA pregled
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
13.45Arenasport 3Fudbal: Medelin -Elemek
14.00SOSFutsal
14.00Sport klub 3Pregled Naskar, Kanzas Siti
14.00Sport klub 1Košarka
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Dokumentarni film: Diplomat
14.30Eurosport 2Španija – Nemačka, polufinale
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.55Sport klub 3Košarka: Efes – Bešiktaš
15.00SOSSOS mreža
15.00Arenasport 1Fudbal: Totenhem – Mančester Junajted
15.15Arenasport 4Automoto, Portugal, najava
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola belgijske lige
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar Indijanapolis, pregled
15.45Sport klub 1Fudbal: Atltiko – Atletik
16.00Arenasport 3Fudbal:Torino – Naoli
16.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Split, direktno
16.00Eurosport 2Watts
16.30Sport klub 3Košarka: Golden Stejt – San Antonio
16.30Arenasport 2Hokej: ANahajm – Nešvil
16.30SOSSOS vesti
17.00Eurosport 2Watts
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
17.05SOSFudbalski miks
17.15Eurosport 2Fudbal, MLS liga
17.15EurosportĐiro ekstra
17.30Arenasport 1FIFA Fudbal, emisija
17.30EurosportTenis: Rolan Garos, kvalifikacije
17.30Sport klub 1Top tenis
17.45Eurosport 2FIFA fudbal magazin
18.00Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
18.00SOSFutsal – pregled kola
18.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00Sport klub 1Fudbal: Votford -Mančester Siti
18.00EurosportTenis: ATP Ženeva
18.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Istra, direktno
18.10Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
18.15Eurosport 2Firenca – Banjo di Romanja, 11. etapa
18.30Arenasport 4Clubland
18.30Arenasport 1Fudbal,najava kola Super lige Srbije
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Rukomet, Bundesliga
18.30Sport klub 3Fudbal: Spartak – Terek, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal: Javor – Crvena zvezda, direktno
19.00Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Štutgart, direktno
19.00Arenasport 4Fudbal: Radnički – Partizan, direktno
19.15SOSSportski savez Srbije
19.45SOSEuromotus LBS Beograd
20.00Sport klub 1Magazin španske lige
20.00Arenasport 3Fdubal: Slaven – Rijeka, direktno
20.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 3. etapa
20.08RTS 1Fudbal, Liga Evrope
20.20EurosportFudbal: Portugalija – Kostarika, U20
20.25Sport klub 3Evroliga, specijal: Istanbul – Kuća košarke
20.30Sport klub 1NBA specijal, potezi meseca
20.40RTS 1Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
20.45SOSSOS vesti
20.50Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Kil, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Monako – St Etijen, direktno
21.00EurosportĐiro danas
21.00HRT 2Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
21.00Sport klub 3Fudbal, finale kupa Italije: Juventus – Lacio, direktno
21.00SOSFudbalski miks
21.00Sport klub 1NBA – finale istoka
21.00Arenasport 1Fudbal: Radnički – Partizan
21.00Sport klub 2Fudbal: Selta – Real Madrid, direktno
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Turska – Engleska, polufinale
22.00EurosportTenis: ATP Ženeva
22.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Arenasport 2Boks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Fudbal: Reding – Fulam
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Španija – Nemačka, polufinale
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
23.00Arenasport 3Fudbal: Javor – Crvena zvezda
23.05EurosportPregled MLS
23.15Sport klub 3SK miks
23.30SOSSOS mreža
23.30Sport klub 3Fudbal: Selta – Real Madrid
23.30Arenasport 1Rukomet: Lajpcig – Kil
23.30EurosportĐiro danas
23.30Sport klub 1ATP Magazin
00.00Arenasport 2Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
00.00Arenasport 4Košarka: Borac – Dinamik
00.00Sport klub 1Košarka
00.45Sport klub 2Fudbal: Spartak – Terek
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Mančester Junajted
01.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
01.20Sport klub 3Fudbal: Fenerbahče – Basaksehir
01.30Arenasport 1Magazin Sporting Greats: Sir Donald Bradman
01.30Sport klub 1Evroliga specijal: Nando de Kolo
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Otava, direktno
02.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
02.00Sport klub 1Evroliga specijal: Spanulis
02.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.30Sport klub 2Fudbal: Juventus – Lacio, finale kupa Italije
02.45Arenasport 4Fudbal: Palmeiras – Internacional, direktno
03.00Arenasport 3FIFA Fudbal, emisija
03.00Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – San Antonio, direktno
03.05Sport klub 3PL Netbusters
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola belgijske lige
03.30Arenasport 2Autmoto, Formula 2, Barselona
03.35Sport klub 3Fudbal: Sautempton – Mančester Junajted
04.00Arenasport 3Fudbal: Cibalija – Osijek
04.25Sport klub 2Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
04.30Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
04.30Arenasport 1Fudbal: Njuels Old Bojs – Rosario Central
04.30Arenasport 2Rukomet. Flensburg – Štutgart
05.00Arenasport 4Košarka: Emisija U obruču
05.20Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Šangaj

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar