Sportski TV program – sreda, 25. oktobar 2017.

0
185

Sportski TV program – sreda, 25. oktobar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnik – Partizan
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Vasko – Botafogo
08.15 Arenasport 2 Hokej: Tampa Bej – Detroit
08.30 Eurosport Biciklizam: London
08.45 Sport klub 1 Košarka: Himki -Crvena zvezda
08.45 Sport klub 3 Evrokup: Hapoel – Budućnost
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zrinjski Mostar – Bosna Rojal
09.05 SOS SOS bubamara
09.30 Eurosport 2 Fudži Spidvej,Japan, pregled
09.45 Eurosport Pregled MLS
09.50 SOS Fudbalski miks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sparta Moskva – Sevilja
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Milan
10.00 Sport klub 2 VTA Moskva, osmina finala, direktno
10.00 Eurosport 2 WTCC magazin
10.15 Eurosport FIFA fudbal
10.15 Sport klub 3 Pregled Championship
10.30 Sport klub 1 Fudbal: SKA – Dinamo Sankt Peterburg, prenos
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 2 Evropsko prvenstvo Hokenhajm
10.45 Sport klub 3 Evrokup: Tofas – Gran Kanaria
10.45 Eurosport Fudbal, U17, četvrtfinale
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Guingamp – Rens
11.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: 2. dan
11.00 SOS Da li znate?
11.15 SOS Regenezis – uživo
12.00 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Zagreb
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Maribor – Liverpul
12.00 Arenasport 4 Košarka: Andora – Gran Kanaria
12.15 Sport klub 3 Fudbal: Betis – Valensija
12.15 Eurosport 2 Osmina finala
12.30 Sport klub 1 Pregled Championship
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
13.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Beč, prenos
13.15 Eurosport 2 Osmina finala
13.15 Eurosport Fudbal, U17, polufinale
13.30 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, direktno
13.30 Arenasport 1 Red Bul, Indijanapolis, magazin
13.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Singapur i ATP Beč, prenos
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Arenasport 3 Fudbal. Lion – Monako
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
14.00 Sport klub 3 Košarka: Klivlend – Boston
14.00 SOS SOS kolaž
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
15.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Bazel i ATP Beč, prenos
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
15.15 SOS SOS mreža
15.30 Eurosport 2 Osmina finala
15.30 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, direktno
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Milan
15.30 Eurosport Fudbal
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Sporting, direktno
16.00 Sport klub 3 KHL: Metalurg MG – CSKA, direktno
16.15 Eurosport Fudbal, U17, polufinale
16.15 Eurosport 2 Osmina finala
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
16.30 SOS SOS vesti
16.55 SOS Da li znate?
17.05 SOS SOS kolaž
17.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
17.30 Arenasport 2 FINA Akvatiks
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Budućnost – Zeta, direktno
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Karabag – Atletiko Madrid, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Vršac – Krka, direktno
18.00 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
18.15 Sport klub 3 Na današnji dan
18.30 Sport klub 3 PL Netbusters
18.30 Arenasport 4 Košarka: Nimburk – Aris, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 WTCC magazin
18.50 SOS Da li znate?
19.00 Eurosport 2 Fudži Spidvej,Japan, pregled
19.00 Sport klub 1 Košarka: CSKA – Panatinaikos, prenos
19.00 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.15 Sport klub 3 Evrokup: Darušafaka – Cedevita, direktno
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.25 Sport klub 2 ATP Šangajm, pregled
19.30 Eurosport 2 Potera istorije
19.30 Eurosport Biciklizam: London
19.45 SOS Objektiv
19.45 Arenasport 2 Košarka, pregled ABA lige
20.00 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.15 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
20.25 Eurosport Vesti
20.30 Eurosport Biciklizam: London
20.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Barselona – Olimpijakos, multiprenos, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Sporting, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Napoli, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted, direktno
20.45 Sport klub 2 Evrokup: Bajern – Lietkabelis, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Eurosport 2 Osmina finala
21.00 SOS SOS mreža, emisija dopisnika
21.00 Sport klub 1 Košarka: Unikaha – Bamberg, prenos
21.05 Sport klub 3 Džudo gran pri, Zagreb, pregled
21.30 Sport klub 3 Odbojka: Brčko -Ljubljana
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 2 Svet sporta magazin
22.45 Arenasport 2 Boks
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 3 Foot Brazil; pregled
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
23.00 Sport klub 2 ATP Uncovered
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS SOS koš
23.10 Sport klub 3 Evrokup: Partizan – Lietuvos
23.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
23.25 Sport klub 2 Evrokup: Lokomotiva – Alba
23.30 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
23.30 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Efes
23.45 Eurosport Fudbal, U17, polufinale
23.45 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – PSŽ
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Bajern – Seltik
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Sevilja
00.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 3 Rukomet: Barselona – Valjadolid
00.54 Arenasport 1 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
01.00 Sport klub 2 Pregled Naskar, plej of, Taladega
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Košarka: Cedevita – Andora
01.15 Sport klub 3 Pregled turske lige
01.30 Eurosport Fudbal: MLS plej of
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Gremio, direktno
01.45 Arenasport 4 Boks
01.50 Sport klub 2 Odbojka (ž): Brčko -Maribor
02.00 Sport klub 3 Pregled ruske lige
02.00 O2.TV Serija: „Balkanska mafija“
02.00 Arenasport 2 Hokej: Čikago -St Luis
02.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
02.30 Sport klub 3 Evrokup: Uniks – Levalois
02.45 Arenasport 4 Automoto,ABS šou
03.00 Arenasport 1 Fudbal: River Plate – Tukuman
03.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
03.30 Eurosport Biciklizam: London
03.30 Sport klub 2 Evrokup: Ređo Emilija – Galatasaraj
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Dižon – PSŽ
04.00 Sport klub 3 Pregled Naskar, plej of, Taladega
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Monako – Bešiktaš
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo – Celje
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Sparta Prag – Viktorija Plzen
05.00 Sport klub 3 Boks: Mejveter – Mekgregor
05.10 Sport klub 2 Odbojka: Uroševac – Groningen

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here