Sportski TV program – sreda, 26. jul 2017.

Sportski TV program – sreda, 26. jul 2017.

07.00Arenasport 1Rukomet: Meškov -Zagreb
07.30Sport klub 3Fudbal: Dinamo – Spartak
07.45Arenasport 2Great Sporting Momments
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnički Niš – Partizan
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Budućnost – Partizan
08.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Brazil – Srbija
08.25Eurosport 2Silverston, UK
08.30Sport klub 1Top tenis
08.30EurosportPlivanje, SP
08.30Arenasport 1Clubland
08.30Sport klub 2Vimbldon, finale miks dublova
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
09.00Sport klub 1Fudbal: Jang Bojs – Bazel
09.05SOSSOS bubamara
09.09Eurosport 2Nirburgring, Nemačka, pregled
09.15Sport klub 3Fudbal: Osasuna – Sevilja
09.38Eurosport 2Watts
09.40Sport klub 2Vimbldon, finale (ž): Muguruza – V. Vilijams
09.49Eurosport 2Potera istorije
09.55Eurosport 2Budimpešta, Mađarska, 3m skok, preliminarno
10.00Arenasport 3Fudbal: Vestern Sidnej – Arsenal
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Automoto, Formula 2, Silverston
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Sport klub 1Tenis: ATP Hamburg, prenos
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Herta – Karl Cajs Jena
11.00Sport klub 3Premijer liga legende: Endru Kol i Alan Širer
11.15SOSRegenezis – uživo
11.15Sport klub 2Vimbldon, finale (m): Federer – Čilić
12.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Srbija – Tajland
12.00Arenasport 4Košarka: Budućnost – Mega Leks
12.00Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
12.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
12.05Sport klub 3Barsa TV
12.15EurosportFudbal (ž): EP, grupna faza
12.35Sport klub 3Maraton: Australija, pregled
13.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
13.00SOSFudbalski miks
13.15Eurosport 2Francuska – Island
13.20Arenasport 1Fudbal: Bajern – Arsenal, direktno
13.20Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
13.30Sport klub 3Vimbldon, dubl muškarci, finale
13.30Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Šturm
13.45Arenasport 4Bejzbol: Toronto – Boston
13.45Arenasport 3Fudbal: Atletik Bilbao – Fenerbahče
13.56Eurosport 2Vimbldon, finale (m)
14.00SOSSOS kolaž
14.00EurosportFudbal, pregled MLS
14.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
14.30Arenasport 2Triatlon, Hamburg
14.30EurosportBiciklizam: Valonija
15.00Eurosport 2Budimpešta, Mađarska, skokovi
15.15SOSSOS mreža
15.15Sport klub 2Fudbal: Bajern – Hofenhajm + Bajern – Verder
15.20Arenasport 1Fudbal: Budućnost – Partizan
15.30Arenasport 3Clubland
16.00Arenasport 2Rukomet: Kil – Leven
16.00Arenasport 3Fudbal: Lokomotiva – Hajduk
16.15Arenasport 4Fudbal: Totenhem – CSKA
16.15Sport klub 3Ruska liga, pregled
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 3Moto GP Le Man, trka
17.00Sport klub 2Španska liga specijal: Novi prvoligaši
17.00EurosportPlivanje, SP
17.05SOSFudbalski miks
17.05Arenasport 1Fudbal: Milan – Borusija Dortmund
17.25RTS 2Plivanje, SP
17.30HRT 2Plivanje, SP
17.30Arenasport 2Tenis: Umag, direktno
17.55Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Rabat
18.00Arenasport 3Fudbal: Šapekoense – Sao Paulo
18.00Sport klub 3Moto GP Muđelo, trka
18.00Arenasport 4Hokej: Otava – Pitsburg
18.30SOSSOS vesti
18.50SOSDa li znate?
19.00Arenasport 2Sporting Rivalries
19.00Sport klub 1VTA Magazin
19.00Arenasport 1Fudbal: Everton – Tvente, direktno
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Arenasport 2Great Sporting Momments
19.30Sport klub 1Španska liga, specijal: Mesi
19.40Sport klub 3Vimbldon, dubl žene, finale
19.45SOSRezervisano
20.00Arenasport 3Fudbal: Budućnost – Partizan
20.00Arenasport 2Tenis: Umag, direktno
20.00Sport klub 1NBA 2017 – Zvuci finala
20.00Eurosport 2FISU Priča o sportisti: A. Hopkin
20.00Arenasport 4Fudbal: Ril Solt Lejk – Mančester Junajted
20.00Sport klub 2Fudbal: Marsej – Sporting
20.04Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
20.10Eurosport 2Budimpešta, Mađarska, skokovi, polufinale
20.10EurosportVesti
20.15EurosportSvi sportovi
20.30Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Monako
20.30EurosportFudbal (ž): EP, grupna faza
20.40HRT 2Fudbal, kvalifikacije
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 3Moto GP Asen, trka
20.55SOSDa li znate?
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 1Odbojka, gran pri: Japan -Srbija
21.00SOSSOS mreža – emisija dopisnika
21.00Eurosport 2Le Mond
21.20Republika SrpskaVaterpolo – Svjetsko prvenstvo
21.45Sport klub 2Pregled ruske lige
21.58Eurosport 2Budimpešta, Mađarska, skokovi, polufinale
22.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – Arsenal
22.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
22.00Arenasport 2Boks
22.05Sport klub 3Moto GP Zahsenring, trka
22.15Sport klub 2Fudbal: Dinamo – Spartak
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
22.30Sport klub 1Top tenis
22.40EurosportVesti
22.45EurosportMačevanje
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSećanja
23.20Sport klub 3Fudbal: Kurakao – Meksiko
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Arenasport 1Great Sporting Momments
23.30Eurosport 2Budimpešta, Mađarska, skokovi, finale
23.30Sport klub 1Premijer liga, Trofej Azije, finale
23.45EurosportFudbal (ž): EP, grupna faza
00.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
00.00Sport klub 2Pregled Naskar, Nju Hempšir
00.00Arenasport 2Fudbal: Selta – Mančester Junajted
00.00Arenasport 1Fudbal: Budućnost – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
00.05RTS 1Sportski dnevnik
01.00Sport klub 2Fudbal: Malaga – Šefild Junajted
01.05RTS 2Plivanje, SP
01.15Sport klub 1Španska liga, najbolji mečevi: Las Palmas – Valensija
01.15Sport klub 3Maraton: Australija, pregled
01.30EurosportPlivanje, SP
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone 2004/05
01.45Arenasport 3Fudbal: Star Sixes: Best Off
02.00Arenasport 1Fudbal: Roma – PSŽ, direktno
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.05Sport klub 3Trans vorld sport
02.45Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Palmeiras, direktno
02.50Sport klub 2Fudbal: Brondbi – Midtjiland
02.55Sport klub 3Vimbldon, finale (m)
03.00Sport klub 1Svet sporta magazin
03.15Arenasport 4Automoto, Formula E, Njujork
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Silverston
03.45Sport klub 1Fudbal – Gold kup, prenos finala
04.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
04.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Seltik
04.30Arenasport 1Fudbal: Partizan – Mladost
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Barselona
04.40Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Rabat
04.45Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV pregled sezone
05.00Sport klub 3Car Fashion

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar