Sportski TV program – sreda, 28. jun 2017.

Sportski TV program – sreda, 28. jun 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.00EurosportTenis: ATP Istborn
07.30Sport klub 3Fudbal: Gvizhou – Gvangžu Evergrande
07.35Sport klub 2Ekstremni svet sporta
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
08.00Arenasport 4Automoto, Meksiko, pregled
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1FINA akvatik
08.00Sport klub 2Košarka (ž): Srbija – Latvija
08.00Eurosport 2Noć skokova, Hamburg
08.00Arenasport 3Fudbal: Srbija – Makedonija
08.15Arenasport 2Odbojka, SL: SAD – Rusija
08.25Sport klub 1Fudbal: Sagan Tosu – Urava
08.30Arenasport 1Clubland
08.30EurosportAuto trke
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV arhiva
09.00Arenasport 1Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
09.00EurosportMotociklizam
09.00Eurosport 2Evropsko prvenstvo, Hungaroring
09.05SOSSOS bubamara
09.15Sport klub 3Fudbal: Rendžers – Seltik
09.30Eurosport 2Reli – Evropski šampionat
09.30EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
09.45Sport klub 2NBA Inside Stuff
10.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Misano
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Bajern
10.00EurosportFudbal, pregled MLS
10.10Sport klub 2Biciklizam, Trka kroz Švajcarsku, poslednja etapa
10.10Sport klub 1Tenis: ATP Hale, pregled
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportTenis: ATP Istborn
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00SOSDa li znate?
11.00Sport klub 3Košarka: Ulm – Oldenburg
11.00Sport klub 1Tenis: ATP Kvins, pregled
11.00Arenasport 1Fudbal: San Lorenco – Banfild
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 4. etapa
12.00Sport klub 1Tenis: VTA Istborn, prenos osmine finala
12.00Eurosport 2Potera istorije
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
12.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV
12.00EurosportTenis: ATP Istborn, prenos
12.00Arenasport 2Bejzbol: Vašington – Majami
12.00Sport klub 2ATP 500 Hale, direktno
12.05Eurosport 2Masters London, finale
12.30Sport klub 3Džudo, gran pri Kankun, Meksiko
12.30Sport klub 2VTA Birmingem i ATP Hale, direktno
13.00Arenasport 1Fudbal: U21: Portugal – Španija
13.00SOSFudbalski miks
13.00Sport klub 2ATP Kvins, VTA Birmingem i ATP Hale, direktno
13.30Eurosport 2Noć skokova, Hamburg
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
13.45Arenasport 3Fudbal: Nica – Marsej
14.00SOSSOS kolaž
14.30Arenasport 4Odbojka, SL: Rusija – Iran
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30Eurosport 2Svetski kup, Antalija, refleksni luk
14.45Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Oslo
15.00Eurosport 2Masters London, finale
15.00Arenasport 1Rukomet na pesku (ž): Hrvatska – Švajcarska, direktno
15.15SOSSOS mreža
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Teksas, pregled
15.30Arenasport 3Fudbal, EP U21, pregled
16.00Arenasport 3Fudbal: Srbija – Makedonija
16.00Arenasport 1Rukomet na pesku: Švedska – Norveška, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Bajern
16.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Barselona
16.30Eurosport 2Filadelfija Junion – Njujork Red Buls
16.30SOSSOS vesti
16.50Sport klub 3NBA Inside Stuff
17.00Arenasport 1Red Bul, magazin
17.05SOSFudbalski miks
17.20Sport klub 3Košarka: Trentino – Venecija
17.30Arenasport 1Fudbal, EP U21, pregled
17.45Eurosport 2Noć skokova, Hamburg
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.00Arenasport 3Fudbal: Vasko de Gama – Aval
18.00Arenasport 1Fudbal, U21: Češka – Italija, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Top tenis
18.45Eurosport 2Masters London, finale
18.50SOSDa li znate?
18.55Sport klub 3Fudbal: Votford – Sautempton
18.58RTS 1Fudbal, Kup konfederacija, polufinale
19.00Sport klub 1Moto GP – specijal, Katalonija
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Sport klub 1NBA magazin
19.45SOSRezervisano
19.45Arenasport 2Red Bul, San Dijego, pregled
19.55HRT 2Kup konfederacija, polufinale
20.00Arenasport 3Fudbal: San Lorenco – Banfild
20.00Arenasport 1Fudbal, EP U21, studio
20.00Sport klub 2Španska liga, specijal: Šampioni!
20.00Sport klub 1Formula 1, Azerbejdžan, trka
20.00Arenasport 4Automoto, Argentina, pregled
20.05EurosportBiciklizam: Tur de Frans
20.15Eurosport 2Filadelfija Junion – Njujork Red Buls
20.15Arenasport 2Odbojka, SL: Bugarska – Srbija
20.45Sport klub 3SK momenti
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 1Fudbal: U21: Nemačka – Danska, direktno
21.00EurosportSnuker, Letonija, finale
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Sport klub 2ATP Uncovered
21.00Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
21.00Sport klub 3Fudbal: Tenerife – Hetafe, direktno
21.30Sport klub 2Svet sporta magazin
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Sport klub 1Mančester Junajted TV: Džordž Best -Legenda i genije
22.00Eurosport 2Masters London, finale
22.00Arenasport 2Boks
22.00EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
22.00Sport klub 2ATP Kvins, VTA Birmingem i ATP Hale
22.30SOSSportski dnevnik
22.30EurosportFIFA fudbal
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 3Pregled 30. Kicbil Alpine relija
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
23.05EurosportAtletika, Lil
23.10SOSSećanja
23.15Sport klub 3Pregled Naskar, Mičigen
23.30Eurosport 2Fudbal, MLS liga
23.30Sport klub 1ATP Magazin
23.30Arenasport 1Fudbal, EP U21, pregled
23.45Arenasport 3Foot Brazil, pregled kola
00.00Arenasport 1Odbojka, SL: Srbija – Brazil
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
00.00Arenasport 2Fudbal, U21: Češka – Italija
00.00Sport klub 1U susret Vimbldonu, finale (ž) 2016: S. Vilijams – Kerber
00.05Sport klub 3Američki fudbal: Swarco Raiders – Kragujevac
00.15Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
00.20SOSSOS mreža
00.30EurosportTenis: ATP Istborn
00.45Arenasport 3Fudbal: Olimpo – Boka Juniors, direktno
01.15Sport klub 2Košarka: Golden Stejt – Klivlend, poslednja utakmica finala
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
01.50Sport klub 1Top tenis
02.00Arenasport 1Fudbal: Botafogo – Vasko de Gama, direktno
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.10Sport klub 1Tenis: ATP Hale, pregled
02.15Arenasport 4Odbojka, SL: Bugarska – Srbija
02.35Sport klub 3Premijer liga, golovi sezone
02.45Arenasport 3Fudbal: Roma – Sampdorija
03.21RTS 1Fudbal
03.25Sport klub 3Košarka. Himki – CSKA
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Detroit, pregled
03.40Sport klub 2ATP Kvins, VTA Birmingem i ATP Hale
04.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
04.15Arenasport 4Fudbal. Monako – Leverkuzen
04.30Arenasport 3Fudbal: Sport – Vitoria
04.30Arenasport 2Rukomet: Pik Seged – Leven
04.30Arenasport 1Fudbal: San Lorenco – Banfild
05.00Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid -Selta

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar