Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – sreda, 29. novembar 2017.

Sportski TV program – sreda, 29. novembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
07.05 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul – Sautempton
07.20 Sport klub 3 Ragbi: Tonga – Libanon
07.45 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup, Singapur
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Amiens – Monako
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Standard Lijež – Ostende
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport 2 Sankt Galen: Nemačka – Danska, robin runda (ž)
08.30 Eurosport Motosport
08.30 Sport klub 1 Kvalifikacije za SP u košarci (muškarci): Francuska – BiH
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 2 Fudbal: Atletik Bilbao – Viljareal
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Crvena zvezda
09.05 SOS SOS bubamara
09.10 Sport klub 3 ATP Masters London: Dimitrov – Gofan, finale
09.30 Eurosport 2 Sahir, Bahrein, pregled
09.45 Eurosport Ski skokovi: Finska
10.00 Eurosport 2 WTCC magazin
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Juventus
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Atalanta
10.30 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, 2. dan
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.50 Sport klub 2 Pregled Naskar, finale, Majami
11.00 SOS Da li znate?
11.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Nant
11.15 SOS Regenezis – uživo
11.25 Sport klub 3 Palakanestro: Armani -Avelino
11.45 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Bujukčekmedže
11.45 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Njukasl
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Sautempton
12.00 Arenasport 4 Košarka: Endesa liga
12.00 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
12.00 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Milan
13.00 SOS Fudbalski miks
13.20 Sport klub 3 Pregled turske lige
13.30 Eurosport 2 Potera istorije
13.35 Sport klub 2 Pregled ATP Masters London
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Nica
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.55 Sport klub 3 Pregled segunda divizion
14.00 Eurosport Alpsko skijanje: Kanada
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 SOS SOS kolaž
14.00 Eurosport 2 Sankt Galen: Norveška – Švedksa, robin runda
14.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.30 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Everton
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Javor – Partizan
15.00 Sport klub 3 KHL: Salavat – Bars, direktno
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
15.15 Arenasport 2 Košarka: Zadar – Crvena zvezda
15.15 SOS SOS mreža
15.30 Arenasport 3 Clubland
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Lacio
16.00 Sport klub 2 Pregled turske lige
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
16.30 SOS SOS vesti
16.40 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
16.50 Sport klub 1 Total soker
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
17.00 Eurosport 2 Kolumbus Kru – Toronto, finale konferencije
17.00 Eurosport Biatlon: Švedska
17.00 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
17.05 SOS SOS kolaž
17.10 Sport klub 1 Džudo open, pregled
17.10 Sport klub 2 Pregled Championship-a
17.15 Sport klub 3 KHL Ice Week
17.30 Sport klub 3 NFL: Ouklend – Nju Ingland
17.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
17.40 Sport klub 1 Džudo gran pri, pregled
17.40 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Bešiktaš – Porto, direktno
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Vojvodina – Celje, direktno
18.00 Arenasport 4 Košarka: Dunav – Borac, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Spartak Moskva – Maribor, direktno
18.20 RTS 2 Vaterpolo: Partizan – Dinamo, prenos
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Hjuston Dajnamo – Sijetl Saunders
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Fenerbahče – Adana Demir, prenos
18.55 Eurosport Vesti
19.00 O2.TV Serija: “Lud, zbunjen, normalan”
19.05 Eurosport Trke dronova
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.25 Sport klub 2 Pregled segunda divizion
19.45 SOS Objektiv
19.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled kola francuske lige
19.55 Sport klub 3 ATP Uncovered
20.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.15 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.25 Sport klub 1 NBA Live
20.30 Sport klub 3 Rukomet: Gvadalahara – Enkantada, direktno
20.30 Sport klub 2 Odbojka (ž): Modena – Lenjano, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: APOEL – Real Madrid, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Šahtjor, direktno
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Stouk – Liverpul, prenos
21.00 SOS SOS mreža – emisija dopisnika
21.30 Eurosport Biatlon: Švedska
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Francuska – Južna Afrika
22.05 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
22.20 Sport klub 2 Biciklizam, Hainan, Kina
22.30 Sport klub 3 Košarka: Orlando – Indijana
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 2 Boks, regionalna bokserska liga
22.55 Eurosport Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS SOS koš
23.15 Sport klub 2 Indijska liga: Puna Siti – Delhi
23.15 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
23.30 Sport klub 1 Fudbal: Galatasaraj – Hadersfild
23.30 Eurosport Ski skokovi
23.30 Eurosport 2 Santk Galen: Norveška – Švedska, robin runda
23.45 SOS SOS kolaž
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Šahtjor
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Mančester Siti – Fejnord
00.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.30 Sport klub 3 Pregled Naskar, finale, Majami
00.54 Arenasport 1 Fudbal: Sevilja – Liverpul
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 2 Fudbal: Jang Bojs – Cirih
01.15 Arenasport 3 Fudbal: Libertad – Independiente, direktno
01.30 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
01.45 Arenasport 4 Boks
02.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – St Luis, direktno
02.15 Arenasport 4 Automoto, Australija, pregled
02.25 Sport klub 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Standard Lijež – Ostende
02.45 Sport klub 2 La liga magazin
03.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.15 Sport klub 2 Fudbal: Zenit – Tosno
03.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled 1. lige Srbije
03.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
03.45 Arenasport 3 Clubland
04.00 Sport klub 1 SK specijal – Radomir Antić
04.15 Arenasport 3 Fudbal: Amiens – Monako
04.15 Sport klub 3 NFL: Sijetl – Atlanta
04.15 Arenasport 4 Fudbal:; Spartak Moskva – Maribor
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – PSŽ
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Flamengo – Korintians
05.00 Sport klub 2 Fudbal: Brondbi – Nodrsjeland

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: