Sportski TV program – subota, 02. decembar 2017.

0
359

Sportski TV program – subota, 02. decembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige Evrope
07.00 Sport klub 3 Džudo gran pri, Hag, pregled
07.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, sprint (ž)
07.30 Sport klub 3 Džudo open, Marakeš, pregled
07.45 Arenasport 2 Boks
07.45 Eurosport Formula E: Šampionat u Hong Kongu
07.55 Sport klub 3 Na današnji dan
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Zeta – Grbalj
08.00 Arenasport 1 Boks
08.00 Sport klub 2 Džudo gren slem, Tokio, direktno
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Espanjol – Tenerife
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.10 Sport klub 3 Fudbal: Porto – Benfika
08.15 Eurosport 2 Estersund, Švedksa, individualno
08.15 Arenasport 2 Hokej: Los Anđeles – Vašington
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
08.30 Sport klub 1 PL Match Pack
09.00 Arenasport 1 Košarka: Borac – Radnički
09.00 Eurosport 2 Altenberg, Nemačka, parovi
09.00 Sport klub 1 Najava španske lige
09.05 SOS Regenezis
09.30 Sport klub 1 Najava Premijer lige
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Njukasl Džets – Melburn Siti, direktno
1.30 SOS SOS vesti
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134 m skakaonica
10.00 Eurosport Nordijska kombinacija, Norveška
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 1 Evroliga: Real Madrid – Crvena zvezda
10.05 Sport klub 3 Ragbi: Australija – Engleska, finale svetskog kupa, direktno
10.15 Sport klub 2 PL Match Pack
10.30 Eurosport 2 Altenberg, Nemačka, parovi
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.45 Sport klub 2 Najava španske lige
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Juventus
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 Sport klub 2 Evroliga: Panatinaikos – Unikaha
11.15 SOS SOS koš
11.15 Eurosport Skijaško trčanje. Lilehamer, prenos
11.30 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, 98m skakaonica
11.45 Sport klub 1 SK studio
12.00 Eurosport 2 Altenberg, Nemačka, 1. vožnja
12.00 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Kolumbus
12.00 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
12.00 Arenasport 4 Košarka: Krka – Split
12.15 Sport klub 3 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
12.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
13.00 Eurosport 2 Altenberg, Nemačka, parovi
13.00 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Selta, direktno
13.00 Eurosport Nordijska kombinacija, Norveška
13.00 SOS Fudbal,najava kola Superlige
13.00 Arenasport 3 Fudbal: Zeta – Grbalj
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
13.15 Sport klub 3 Košarka: Usak – Gaziantep, direktno
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Njukasl, direktno
13.30 Eurosport 2 Altenberg, Nemačka, 2. vožnja
13.45 Arenasport 2 Košarka: Borac – Radnički
13.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled španskog kupa
14.00 RTS 2 Strongman champions league 2017.
14.30 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 134 m skakaonica
14.39 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
14.55 Arenasport 4 Fudbal, najava kola Superlige
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Osijek – Slaven, direktno
15.00 Sport klub 2 Ragbi:Australija – Engleska, finale svetskog kupa
15.00 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
15.05 Sport klub 3 NBA Live
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 1 Rukomet: Meškov Brest – Pivovarna Laško, direktno
15.15 Eurosport 2 Bajern – Hanover 96
15.20 Sport klub 3 Mobil 1 grid
15.20 RTS 2 Rukomet (ž) – SP: Srbija – Kina, prenos
15.25 Sport klub 1 Pregled Evrolige
15.30 Arenasport 2 Fudbal: Napoli – Juventus
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Milvol – Šefild junajted, direktno
16.00 Arenasport 4 Rukomet: Pik Seged – Visla Plok, direktno
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Atletiko Madrid – Sosijedad, direktno
17.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – MZT Skoplje, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – PSŽ, direktno
17.00 Sport klub 2 Mobil 1 grid
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Sport klub 2 Fudbal:Bešiktaš – Galatasaraj, direktno
17.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
17.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Aalborg, direktno
17.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
17.55 Sport klub 3 NFL Gameday
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Eurosport Biatlon, Švedska
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Rijeka – Hajduk, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Sevilja – Deportivo, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Šalke 04 – Keln
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Arsenal – Mančester Junajted, direktno
18.40 Eurosport Vesti
18.45 Eurosport Alpsko skijanje, SAD
19.00 Arenasport 2 Hokej: Boston – Filadelfija, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Partizan, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
19.05 SOS Futsal
19.25 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
19.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Angeres, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.00 Sport klub 2 Košarka: Dalas – LA Klipers, direktno
20.30 Eurosport 2 Revolušn serije, Glazgov
20.30 Eurosport Alpsko skijanje, Kanada
20.30 Sport klub 3 Odbojka (ž): Bergamo – Filotrano, direktno
20.45 Arenasport 1 Rukomet: Nant – Barselona, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Atletik Bilbao – Real Madrid, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Atalanta, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Eurosport 2 UK šampionat, Jork, 1. dan
21.10 SOS Fudbalski miks
21.30 Arenasport 2 Boks
22-45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
22.15 Sport klub 3 Košarka: Avtodor – Nižnji
22.25 Sport klub 2 Pregled Evrolige
22.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.30 Eurosport Zimski sportovi
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Sport klub 1 Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport Konjički sportovi, Pariz
23.05 SOS Objektiv
23.10 Sport klub 1 Košarka: Dalas – LA Klipers
23.10 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Mančester Junajted
23.15 Arenasport 4 Fudbal: Independiente – Rosario Central, direktno
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Rijeka – Hajduk
23.30 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
00.00 Arenasport 2 Košarka. Budućnost – Partizan
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Torino – Atalanta
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Pregled Evrolige
01.00 Sport klub 2 Fudbal: Atletik Bilbao – Real Madrid
01.15 Arenasport 4 Košarka: Cedevita – MZT Skoplje
01.20 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Jordan)
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Gimnazija – River Plate, direktno
01.30 Sport klub 1 MMA
01.35 Sport klub 3 Fudbal: Bešiktaš – Galatasaraj
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Lokeren – Anderleht
01.55 RTS 2 Rukomet (ž), SP: Srbija – Kina, r.
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.45 Arenasport 4 Rukomet: PSŽ – Aalborg
02.50 Sport klub 2 Fudbal: Brajton – Liverpul
03.20 Sport klub 3 Košarka: Tofas – Galatasaraj
03.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Vels, pregled
04.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
04.00 Sport klub 1 Premijer liga danas – 25 sezona
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Rijeka – Hajduk
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Mec
04.30 Arenasport 2 Rukomet: PIK Seged – Visla Plok
04.35 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Sosijedad
04.55 Sport klub 3 Fudbal: Everton – Hadersfild

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here