Sportski TV program – subota, 02. septembar 2017.

0
446

Sportski TV program – subota, 02. septembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
07.00 SOS Borilački sportovi
07.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.45 Arenasport 2 Sporting Greats: Sugar Ray Robinson
07.55 Sport klub 3 Košarka: Turska – Rusija
08.00 Arenasport 4 Fudbal, U21: Srbija – Gibraltar
08.00 Arenasport 1 Boks
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sutjeska – Mladost
08.05 Sport klub 2 Fudbal: Danska – Poljska
08.15 Arenasport 2 Odbojka, EP, četvrtfinale
08.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
08.30 Eurosport 2 Njujork, 5. dan
08.30 Eurosport Biciklizam
08.45 Sport klub 1 Atletika, Dijamantska liga, finale, Brisel
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Rukomet: Vojvodina – Pančevo
09.05 SOS Regenezis
09.35 Sport klub 3 NBA specijal
10.00 Eurosport Tenis, US open
10.00 Eurosport 2 Koin – Tomares, 13. etapa
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 4 Automoto, Formula 2, Belgija
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Napoli
10.00 Sport klub 2 Džudo, SP Budimpešta, direktno
10.00 Arenasport 2 Boks
10.10 Sport klub 3 Košarka. Srbija – Letonija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.57 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 1 Odbojka, EP, četvrtfinale
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Formula 1, Monca, trening, direktno
11.15 SOS SOS koš
11.30 Eurosport Biciklizam, Španija
11.50 Sport klub 3 NFL: Tampa Bej
12.00 Arenasport 4 Ragbi: Munster – Beneton
12.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Peru – Bolivija
12.10 Sport klub 1 Fudbal: Češka Republika – Nemačka
12.30 Eurosport 2 Vuelta, pregled dana
12.30 Eurosport Tenis, US open
12.45 Sport klub 3 Košarka: Poljska – Island, direktno
13.00 SOS Fudbal, najava kola
13.00 Arenasport 2 Odbojka, EP, četvrtfinale
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Trinidad i Tobago – Honduras
13.05 RTS 2 Košarka, EP: Letonija – Belgija, prenos
13.15 RTS 1 Sportski dnevnik
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Francuska – Čile, U21
13.45 Arenasport 4 Bejzbol: Boston – Njujork Jenkis
14.00 Eurosport Biciklizam, Španija
14.00 Sport klub 2 Na današnji dan
14.00 Eurosport 2 Njujork, 5. dan
14.00 Sport klub 1 Formula 1, Monca, trening, direktno
14.10 Sport klub 2 Fudbal: Malta – Engleska
14.45 Sport klub 3 Košarka: Gruzija – Nemačka, direktno
15.00 Eurosport Biciklizam: Španija, prenos
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Brazil – Ekvador
15.00 Arenasport 2 Hokej: Vaksjo Lejkers – Bil Tajgri Liberec, direktno
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 Košarka: Grčka – Francuska, direktno
15.40 RTS 1 Košarka, EP, sportski program
15.40 Arenasport 4 Automoto, Formula 2, Monca
15.50 RTS 1 Košarka, EP: Rusija – Srbija, prenos
16.00 Sport klub 2 Džudo SP Budimpešta, polufinala, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – Monako
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Sport klub 3 Košarka: Češka Republika – Španija, direktno
16.50 Arenasport 4 Boks
16.55 Eurosport 2 Njujork, 5. dan
17.00 Eurosport 2 Njujork, 6. dan
17.00 Arenasport 1 Boks
17.15 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
17.15 SOS Fudbalski miks
17.20 RTS 2 Odbojka, EP, polufinale, prenos
17.20 Arenasport 4 Automoto, Monca, direktno
17.25 HRT 2 Odbojka, EP, polufinale
17.30 Arenasport 1 Odbojka, EP, polufinale, direktno
17.30 Sport klub 1 Košarka: Ukrajina – Italija, direktno
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Urugvaj – Argentina
17.45 Arenasport 2 Rukomet: Metalurg – Vardar, direktno
17.45 Eurosport Biciklizam, Španija
17.45 RTS 1 Košarka, EP, sportski program
17.55 RTS 1 Fudbal: Srbija – Moldavija, prenos
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Finska – Island, direktno
18.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Gruzija – Republika Irska, uključenje, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Eurosport Tenis: US open, prenos
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 4 Ragbi: Skarlets – Sautern Kings, direktno
19.05 SOS Futsal
19.15 Arenasport 3 Fudbal: U21: Srbija – Gibraltar
19.25 HRT 2 Košarka: Hrvatska – Rumunija
19.30 Sport klub 1 Fudbal, pregled kvalifikacija za SP
19.30 Arenasport 2 Bejzbol: Boston – Njujork Jenkis
19.30 Arenasport 1 Great sporting momments
19.50 RTS 2 Košarka, EP: Velika Britanija – Turska, prenos
19.50 Sport klub 3 SK momenti
20.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.00 Sport klub 2 La liga magazin
20.10 HRT 1 Sportski program
20.10 Sport klub 3 Ekstremno jedrenje, Hamburg, pregled
20.30 Arenasport 1 Odbojka, EP, polufinale, direktno
20.35 HRT 1 Fudbal: Hrvatska – Kosovo
20.35 Arenasport 4 Ragbi: Konaht – Glazgov, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Ukrajina – Turska, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Vels – Austrija, direktno
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Španija – Italija, direktno
21.00 Eurosport Gem, set i Mats
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Gremio – Sport, direktno
21.10 SOS Fudbalski miks
21.15 Eurosport Tenis: US open, prenos
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 4 Fudbal: Trinidad i Tobago – Honduras
22.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.35 HRT 1 Sportski program
22.45 Sport klub 2 Košarka: Hrvatska – Rumunija
22.45 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
22.50 RTS 2 Košarka, EP: Grčka – Francuska, snimak
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola francuske lige
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 SOS Objektiv
23.10 Sport klub 3 Džudo SP Budimpešta
23.30 Sport klub 1 Fudbal, pregled kvalifikacija za SP
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Metalurg – Vardar
23.50 Sport klub 1 Košarka: Rusija – Srbija
0’4.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover – Flensburg
00.00 Arenasport 2 Odbojka, EP, polufinale
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Čile – Paragvaj
00.20 Sport klub 2 Fudbal: Ukrajina – Turska
00.20 RTS 2 Košarka, EP: Rusija – Srbija, r.
00.25 RTS 1 Fudbal, pregld kvalifikacija za SP
00.30 Arenasport 4 Fudbal, U21: Francuska – Čile
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Srbija – Gibraltar
01.00 Eurosport Gem, set i Mats
01.00 RTS 1 Košarka, EP: Rusija – Srbija, r.
01.15 Eurosport Tenis: US open, prenos
01.30 Sport klub 1 Fudbal: Srbija – Moldavija
01.30 Sport klub 3 Košarka: Izrael – Litvanija
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Kruzeiro – Santos
02.00 Arenasport 2 Odbojka, EP, polufinale
02.05 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Barselona
02.15 Arenasport 4 Dokumentarni film
02.35 RTS 1 Fudbal: Srbija – Moldavija, r.
03.00 Arenasport 1 Automoto, Formula 2, Monca
03.05 Sport klub 3 Boks, SP Hamburg, finala
03.15 Sport klub 1 Fudbal: Izrael – Makedonija
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
03.50 Sport klub 2 Košarka: Rusija – Srbija
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Guingamp – Strazbur
04.00 Arenasport 1 Fudbal: San Lorenco – Rasing
04.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Kopenhagen – Karabag
04.50 Sport klub 1 Košarka: Češka Republika – Španija
05.30 Sport klub 2 Fudbal: Vels – Austrija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here