Sportski TV program – subota, 03. jun 2017.

Sportski TV program – subota, 03. jun 2017.

07.00SOSBorilački sportovi
07.00Eurosport 2Pariz, duel dana
07.00Arenasport 1Boks
07.30Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
07.45Arenasport 2Boks, regionalna liga
08.00Arenasport 4WRC najava Reli, Italija
08.00Arenasport 3Fudbal: Zrinjski – Sloboda
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Barselona
08.00Eurosport 2Pariz, 6. dan
08.15Sport klub 2Fudbal: Tianjin Teda – Šangaj Šenhua
08.15Arenasport 2Ragbi, finale
08.15Sport klub 3Mobil 1 grid
08.30Sport klub 1Atletiks
08.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
08.45Sport klub 3Fudbal: Aberdin – Seltik
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Moto GP Muđelo, treninzi, direktno
09.00Arenasport 4Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
09.05SOSRegenezis
09.30EurosportRolan Garos, duel dana
10.00Sport klub 2Palakanestro: Emporio Armani – Trentino
10.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
10.00Arenasport 2Boks: Valdez – Maringa
10.00RTS 2Kajak, Svetski kup, prenos
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30EurosportGem, set i Mats
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 3Fudbal: Ajntraht – Dortmund
11.00Eurosport 2Pariz, 7. dan
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSSećanja
11.40Sport klub 2Fudbal: Bazel – St Galen
11.45Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
11.45Sport klub 1SK studio, direktno
12.00Arenasport 4Košarka, Endesa liga
12.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
12.00Arenasport 2Bejzbol: Pitsburg – Njujork Mets
12.35Sport klub 1Moto GP Muđelo, kvalifikacije i trening, direktno
13.00SOSFudbalski miks
13.15RTS 1Sport plus
13.35Sport klub 2Fudbal: Šandong – Tianjin Kvanjian, direktno
13.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Juventus
14.15Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
14.30Arenasport 1Arenasport, studio
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evrope
14.45Sport klub 3Fudbal: Konja – Basaksehir
15.00Arenasport 4Fudbal: Češka Republika – Indonezija
15.00Arenasport 2Hokej, NHL
15.15SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 1Fudbal: Vezprem – PSŽ, direktno
15.30Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
15.30Sport klub 2Košarka: Golden Stejt – Klivlend
16.00Sport klub 1Premijer liga, pregled sezone
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Čelzi
17.00Arenasport 2Dokumentarni film
17.00Arenasport 1Arenasport, studio
17.00Arenasport 4WRC najava Reli, Italija
17.15SOSFudbalski miks
17.15Arenasport 3Fudbal: Juventus – Monako
17.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
17.30Sport klub 2Vič soker, euro kup, polufinale, direktno
17.55HRT 2Rukomet
18.00Arenasport 1Rukomet: Vardar – Barselona, direktno
18.00Sport klub 1NBA Action
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 2Košarka: Partizan – Mega Leks, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal, pregled kopa Libertadores
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled
18.30Sport klub 1Palakanestro: Venecija – Avelino, direktno
18.45Sport klub 2Moto GP Muđelo, kvalifikacije
18.50RTS 2Odbojka, SL: Belgija – Srbija, prenos
18.55SOSAforizmi o sportu
19.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Baskonija
19.00Vojvodina 1Vojvodina zove
19.00Sport klub 3Košarka: Efes – Bešiktaš, direktno
19.00Arenasport 3Fudbal, Real Madrid, specijal
19.05SOSSOS kolaž
19.15Arenasport 3Fudbal, Juventus ,specijal
19.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
19.40Sport klub 2NBA Live
20.00Sport klub 2Vič soker, euro kup, polufinale, direktno
20.00Arenasport 2Automoto, Formula 2, Monte Karlo
20.00HRT 2Liga šampiona
20.00Arenasport 1Dokumentarni film
20.06RTS 1Fudbal: Liga šampiona, finale
20.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
20.35HRT 2Fudbal: Real – Juventus
20.40RTS 1Fudbal: Juventus – Real Madrid, prenos
20.45Eurosport 2Pariz, 7. dan
20.45Arenasport 3Fudbal: Juventus – Real Madrid, direktno
20.50Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga,Judžin
21.00Arenasport 1Fudbal: Kritiba – Atletiko PR
21.00Arenasport 4Hokej: Nešvil – Pitsburg
21.00EurosportGem, set i Mats
21.10SOSFudbalski miks
21.15Sport klub 2Moto GP Muđelo, kvalifikacije
21.25EurosportVesti
21.35EurosportRolan Garos, duel dana
21.50Arenasport 2Automoto, Indikar, Detroit
22.25Eurosport 2Vesti
22.30EurosportEvropski reli šampionat
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 1Evroliga, F4, Istanbul, specijal
22.30Eurosport 2Gem, set i Mats
22.35HRT 2Liga šampiona
22.42RTS 1Fudbal: Liga šampiona, finale
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
22.50Sport klub 3Atletiks
22.55EurosportVesti
23.00Arenasport 3Fudbal, argentinska liga
23.00Eurosport 2Sporting Kanzas Siti – Minesota Junajted
23.00Arenasport 4Rukomet: Vezprem – PSŽ
23.00EurosportKonjički sportovi: Atina Onazis konjički šou
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Palakanestro: Venecija – Avelino
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.05SOSSećanja
23.20Sport klub 3Španska liga, pregled sezone
23.25Arenasport 1Arenasport vesti
23.30Sport klub 1Košarka: Efes – Bešiktaš
00.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Real Madrid
00.00Arenasport 2Fudbal: Korintians – Santos, direktno
00.15Sport klub 3Fudbal: Šandong – Tianjin Kvanjian
00.30Arenasport 4Rukomet: Vardar – Barselona
00.30EurosportTenis: Rolan Garos
00.40Sport klub 2Rukomet: Koper – Ribnica
01.00Sport klub 1Pregled japanske lige
01.00EurosportGem, set i Mats
01.00SOSNoćni program
01.30EurosportTenis: Rolan Garos
01.30Sport klub 1Premijer liga – golovi sezone
01.55RTS 2Kajak: Svetski kup, r.
02.00Sport klub 3Bič soker, eruo kup, polufinale
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Nešvil
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.10Sport klub 2Fudbal: Lugo – Levante
02.15Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
02.30Sport klub 1NBA specijal
03.05Sport klub 3Bič soker, eruo kup, polufinale
03.25RTS 1Fudbal: Juventus – Real Madrid, r.
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
03.45RTS 2Odbojka, SL: Belgija – Srbija, r.
03.55Sport klub 2Fudbal: Tianjin Teda – Šangaj Šenhua
04.00Arenasport 3Fudbal: Škotska – Brazil
04.10Sport klub 3Moto GP Muđelo, kvalifikacije
04.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Real Madrid
04.30Arenasport 1Fudbal, brazilska liga
04.30Arenasport 2Rukomet: Vezprem – PSŽ
05.40Sport klub 2Fudbal: Bazel – St Galen

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar