Sportski TV program – subota, 05. avgust 2017.

Sportski TV program – subota, 05. avgust 2017.

07.00Eurosport 2Poljska, 1. dan
07.00SOSBorilački sportovi
07.00Arenasport 1Rukomet: Flensburg – Vardar
07.20Sport klub 3Ekstremni svet sporta
07.30Eurosport 2Trka kroz Jutu, 5. etapa
07.45Arenasport 2Boks
07.45Sport klub 3NFL: Arizona – Dalas
08.00Arenasport 4Fudbal: Napredak – Radnik
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Standard Lijež – Genk
08.00EurosportEvropski reli šampionat
08.15Sport klub 2ATP Los Kabos, polufinale
08.15Arenasport 2Plivanje, Svetski kup Moskva
08.25Sport klub 1Pregled extreme sailing: Madeira
08.30EurosportBiciklizam: Poljska
08.30Eurosport 2London, 1. dan
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Moto GP Brno, treninzi, direktno
09.00Arenasport 1Odbojka, gran pri, polufinale, direktno
09.05SOSRegenezis
09.15EurosportBiciklizam: Juta
1.15Sport klub 2ATP Los Kabos, polufinale
10.00Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Vest Hem
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Trka oko Poljske
10.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Ohajo, pregled
10.00EurosportAtletika SP
10.00Arenasport 3Fudbal, Audi kup, finale
10.10Sport klub 3Fudbal: Sanderlend – Derbi
10.30SOSSportski dnevnik
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Sporting Rivalries
11.00HRT 2Atletika SP
11.00Arenasport 4Poker
11.00Eurosport 2FIFA fudbal
11.15SOSSOS koš
11.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
11.30Eurosport 2Trka oko Poljske
11.40Sport klub 1InCycle
12.00Arenasport 4Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
12.00Arenasport 2Bejzbol
12.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Tuluz
12.00Arenasport 3Fudbal: Napredak – Radnik
12.00Sport klub 3Fudbal: Cerezo Osaka – Saporo, direktno
12.30Eurosport 2Trka kroz Jutu, 5. etapa
12.35Sport klub 1Moto GP Brno, kvalifikacije i treninzi, direktno
13.00SOSFudbal, najava kola Superlige
13.15Sport klub 2Fudbal: Peking – Šandong, direktno
13.15RTS 1Sport plus
13.45Arenasport 4Fudbal, Audi kup, finale
13.55Sport klub 3ATP Vašington. VTA Stanford, četvrtfinale
14.00Arenasport 2Tenis: Kicbil, finale, direktno
14.00Eurosport 2Polufinale
14.00Arenasport 3Fudbal: Bajer Leverkuzen – Selta, direktno
14.00Arenasport 1Odbojka, gran pri, polufinale, direktno
14.25HRT 2Odbojka na pesku, SP
14.45EurosportBiciklizam: Poljska
15.00Eurosport 2London, 1. dan
15.15SOSSOS kolaž
15.30Sport klub 2Pregled japanske lige
15.40Sport klub 3SK miks
15.45EurosportFudbal (ž): Danska – Austrija
15.45Arenasport 4Boks
15.55Sport klub 2ATP Uncovered
16.00HRT 2Odbojka na pesku, SP
16.00Arenasport 1FIFA fudbal emsiija
16.00Sport klub 3Fudbal: Barnli – Hanover, direktno
16.00Sport klub 1Fudbal: Fulam – Norvič, direktno
16.00Arenasport 2Rukomet: Barselona – Kil
16.00Arenasport 3Fudbal: Kristal Palas – Šalke, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Borusija Dortmund
16.25Sport klub 2Svet sporta magazin
16.30Arenasport 1Fudbal, najava kola francuske lige
16.30SOSSOS vesti
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00Sport klub 2NBA Africa Game, Johanesburg, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Amiens
17.00EurosportFudbal (ž): Holandija -Engleska
17.00Eurosport 2Trka oko Poljske
17.15SOSFudbalski miks
17.50RTS 2Vaterpolo (mladi), SL: Srbija – Argentina, prenos
17.55Sport klub 3Atletiks
18.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
18.00Arenasport 3Fudbal: Standard Lijež – Genk
18.00Arenasport 2Plivanje, Svetski kup Moskva
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 1Fudbal: Verder – Valensija, direktno
18.15Eurosport 2FIFA fudbal
18.15EurosportAtletika SP
18.30Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Juventus, direktno
18.30Sport klub 3Fudbal: Aston Vila – Hal, direktno
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Fudbal: Budućnost – Iskra, direktno
19.05SOSFutsal
19.15Eurosport 2Pregled sezone
19.30Sport klub 2Trans vorld sport
20.00Sport klub 1ATP Vašington, polufinale, direktno
20.00RTS 2Atletika, SP, prenos
20.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Bačka, direktno
20.00Arenasport 2Fudbal: Sent Etijen – Nica, direktno
20.15Eurosport 2Volfsburg – Bajern Minhen
20.30Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
20.30Sport klub 3Fudbal: Peking – Šandong
20.30Sport klub 2Fudbal: Malaga – Lacio, direktno
20.55SOSAforizmi o sportu
21.00Arenasport 1Odbojka, gran pri, polufinale
21.00Arenasport 4Fudbal: Slaven – Cibalija, direktno
21.10SOSFudbalski miks
21.45Sport klub 1SK miks, Zlatni momenti JU sporta
22.00Arenasport 2Tenis, Kicbil, finale
22.00Arenasport 3Fudbal: Budućnost – Iskra
22.15Sport klub 3Fudbal: Fulam – Norvič
22.30Sport klub 1Vesti
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 2NBA specijal
22.40Eurosport 2Vesti
22.45Eurosport 2Trka kroz Jutu, 6. etapa
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1VTA Stanford, polufinale, direktno
23.00EurosportEvropski reli šampionat
23.00Arenasport 4Fudbal: Vojvodina – Bačka
23.05SOSObjektiv
23.10Sport klub 2NBA 2017 – muzika finala
23.30EurosportKonjički sportovi
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
23.35Sport klub 2Fudbal: Tun – Bazel
23.55Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Juventus
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Sport klub 3Moto GP Brno, kvalifikacije
00.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Sport, direktno
00.00Arenasport 2Odbojka, gran pri, polufinale
00.45EurosportSvi sportovi
00.45SOSSOS vesti
00.55Sport klub 3NBA Africa Game, Johanesburg
01.00Sport klub 1ATP Vašington, polufinale, direktno
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 4Fudbal, Audi kup, za 3. mesto
01.20Sport klub 2Fudbal: Aston Vila – Hal
01.30EurosportAtletika SP
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Fudbal: Kristal Palas – Šalke
02.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Amiens
02.15RTS 2Atletika, SP, r.
02.30Sport klub 1Fudbal: Barnli -Hanover
03.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Ohajo, pregled
03.00Sport klub 3Moto GP Brno, kvalifikacije
03.10Sport klub 2Fudbal: Verder – Valensija
03.30Arenasport 2Automoto, Finska
04.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Bajern
04.00Arenasport 1Boks: Lomačenko – Mariaga, direktno
04.00Arenasport 3Fudbal: Bajer Leverkuzen – Selta
04.00Sport klub 1VTA Stanford, polufinale, direktno
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Flensburg
04.35RTS 2Vaterpolo, SL: Srbija – Argentina, r.
04.40Sport klub 3Fudbal: Salcburg – Admira
05.00Sport klub 2ATP Los Kabos, finale, direktno

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar