Sportski TV program – subota, 06. januar 2018.

0
250

Sportski TV program – subota, 06. januar 2018.

07.00 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, sprint (m)
07.00 Arenasport 1 Tekvondo, gren slem, direktno
07.45 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
07.45 Arenasport 2 Boks
07.50 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Espanjol – Levante
08.00 Eurosport 2 Tur de ski, Oberstdorf, 15 km slobodnim stilom
08.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 događaja u 2017.
08.00 Sport klub 2 VTA Brizbejn, polufinala
08.15 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders – Filadelfija
08.20 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Žalgiris
08.35 Sport klub 3 Najava španske lige
08.45 Eurosport 2 Afrička eko trka
09.00 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Everton
09.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
09.00 Eurosport 2 Hopman kup, finale
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Arenal – Čelzi
09.10 SOS Borilački sportovi
09.25 HRT 2 Kranjska Gora, veleslalom
09.45 Sport klub 2 Svet sporta magazin
09.50 Arenasport 1 Fudbal: Melburn Siti – Velington, direktno
10.00 Sport klub 1 VTA Brizbejn, finale, direktno
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Inter
10.15 Sport klub 2 Evroliga: Brose – Himki
10.15 Eurosport Alpsko skijanje – Švajcarska: Veleslalom (m), prenos
10.30 SOS SOS vesti
11.00 SOS SOS mreža
11.00 Sport klub 3 Košarka: Trabzon – Tofas, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.55 Sport klub 2 Najava španske lige
12.00 Sport klub 1 SK studio
12.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled španskog kupa
12.00 Arenasport 1 Fudbal, najava italijanske lige
12.00 SOS Zona pres
12.00 Arenasport 4 Košarka: Petrol Olimpija -Mega Bemaks
12.00 Eurosport Biatlon: Svetski kup u Nemačkoj (ž)
12.00 Arenasport 2 Automoto, WRC pregled sezone
12.10 HRT 2 Kranjska Gora, veleslalom
12.30 Arenasport 1 Fudbal: Torino – Bolonja, direktno
12.30 Sport klub 2 ATP Pune, finale, direktno
13.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Altenberg, direktno
13.00 Sport klub 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Hetafe, direktno
13.00 Arenasport 3 Fudbal: Selta – Barselona
13.45 Sport klub 1 Fudbal: Flitvud – Lester, direktno
13.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta u 2017.
14.00 Eurosport 2 Kenigze, Nemačka, 1. vožnja (ž)
14.00 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018.
14.20 Sport klub 2 VTA Brizbejn, finale
14.30 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Altenberg, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport Skijaško trčanje: Svetski kup Tur de ski u Italiji
14.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: Francuska liga
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Verona, diretkno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Spal – Lacio, direktno
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Krotone, direktno
15.00 Sport klub 3 Košarka: Karšijaka – Istanbul, direktno
15.15 Eurosport 2 Potera istorije
15.20 Eurosport 2 Adelboden, veleslalom
15.30 Arenasport 2 Novogodišnji specijal. Arpad Šterbik intervju
15.40 Sport klub 1 NBA Live
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Fulam – Sautempton, direktno
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Barnli, direktno
16.00 Eurosport 2 Doha, finale
16.15 Arenasport 2 Ragbi: Osprejs – Kardif, direktno
16.25 HRT 2 Smogovci
16.30 Eurosport Ski skokovi: Svetski kup u Austriji
16.30 SOS SOS vesti
16.50 Sport klub 3 Košarka: Astana – Nižnji
17.00 Arenasport 4 Košarka: Cedevita – Cibona, direktno
17.00 SOS Liga budućih šampiona
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled španskog kupa
17.00 Arenasport 3 Novogodišnji specijal, Francuska liga
17.30 Arenasport 3 Hokej: Olimpija – Jasenice, direktno
17.30 SOS Fudbalski miks
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Atalanta, direktno
18.00 Eurosport 2 Hopman kup, finale
18.00 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Rajo Valjekano – Gimnastik, direktno
18.15 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, Rau Gonzalez intervju
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Las Palmas – Eibar, direktno
18.30 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, Stojanče Stoilov intervju
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Norvič – Čelzi, direktno
18.45 Arenasport 4 Ragbi: Lenster – Ulster, direktno
18.55 SOS Da li znate
19.00 SOS Sajam sporta
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Hrvatska – Crna Gora
19.00 Eurosport 2 Adelboden, veleslalom
19.20 SOS SOS kolaž
19.30 Eurosport Zimski sportovi. Pjongčang
19.55 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
20.00 Arenasport 1 Dokumentarni film, 250 stepenika
20.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice: Bišofshofen
20.00 Eurosport Tenis: Hopman kup, finale
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Velington
20.20 Sport klub 2 Pregled Evrolige
20.30 Sport klub 3 Odbojka: Kasalmađore -Skandići, direktno
20.30 Arenasport 2 Boks
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Kaljari – Juventus, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Sevilja – Betis, direktno
20.50 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
21.00 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
21.00 SOS Fudbalski miks
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Nansi – Olimpik Lion, direktno
21.00 Eurosport 2 Vesti
21.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Dalas, direktno
21.05 Eurosport 2 Kenigze, Nemačka, 2. vožnja (ž)
21.30 Eurosport 2 Kalgari,Kanada, Moguls
21.30 Sport klub 2 Košarka: LA Klipers – Golden Stejt, direktno
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Juventus
22.30 SOS SOS vesti
22.35 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
22.35 Sport klub 3 NFl: Kanzas Siti – Tenesi, direktno
22.45 Arenasport 4 Košarka: Cedevita – Cibona
22.50 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Evropsko prvenstvo, Kolomna, Rusija., 2. dan
23.00 Eurosport Reli Dakar, etapa 1
23.00 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
23.00 SOS Sećanja
23.15 Arenasport 1 Košarka: Minesota – Indijana, direktno
23.20 Sport klub 1 Pregled Evrolige
23.30 Arenasport 2 Boks
23.45 Eurosport Tenis: ATP Turnir u Dohi, finale
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Melburn Siti – Velington
00.00 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Barnli
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Spal – Lacio
00.00 Sport klub 2 Fudbal: Valensija – Đirona
00.15 Arenasport 4 Košarka: MZT Skoplje – Igokea
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Verona
01.40 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
01.45 Sport klub 2 Fudbal: Ekseter – Vest Bromvič
01.45 Sport klub 1 NFL Gameday
01.55 Sport klub 3 Košarka: Eskisehir – Bešiktaš
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 4 Ragbi: Munster – Konaht
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal -Čelzi
02.15 Sport klub 1 NFL: La Rams – Atlanta, direktno
03.30 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Hetafe
03.30 Arenasport 2 Automotosport, Indikar, Ajova, pregled
03.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17. događaja u 2017.
03.30 Sport klub 3 Fudbal: Fulam – Sautempton
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Inter
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen – Hutenberg
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Pert – Adelaida
05.00 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
05.15 Sport klub 3 Profi boks: Novi Pazar
05.35 Sport klub 2 Fudbal: Norvič -Čelzi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here