Sportski TV program – subota, 08. april 2017.

0
236

Sportski TV program – subota, 08. april 2017.

07.00 Eurosport 2 Watts
07.00 SOS Borilački sportovi
07.05 Sport klub 1 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
07.20 Sport klub 2 Evroliga: Darušafaka – Crvena zvezda
07.30 Eurosport 2 Ajntraht Frankfurt – Verder Bremen
07.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
07.45 Arenasport 2 Automoto, Francuska, najava
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 FIFA fudbal, emsiija
08.00 Sport klub 3 Najava Premijer lige
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Avrančes – PSŽ
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
08.15 Arenasport 2 FINA
08.25 Sport klub 1 PL Netbusters, vanredno kolo
08.25 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid – Efes
08.30 Eurosport Watts
08.30 Arenasport 1 Great Sports Moments
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 2 Fudbal: Viljareal – Ateltik Bilbao
09.00 Eurosport 2 Watts
09.00 Arenasport 1 Košarka: Metalac – Tamiš
09.00 Sport klub 1 Formula 1, Kina, kvalifikacije, direktno
09.05 SOS Regenezis
09.30 Eurosport 2 Dizanje tegova: EP Hrvatska
09.30 Eurosport Trka kroz Baskiju, 5. etapa
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Real Madrid
10.00 Sport klub 3 Dejvis kup: Australija – SAD
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.05 Sport klub 1 Evroliga: Darušafaka – Crvena zvezda
10.30 Eurosport 2 Trka kroz Baskiju, 5. etapa
10.30 Eurosport WTCC, najava sezone
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.35 Sport klub 2 Odbojka (ž): Busto Arsizio – Kasalmađore
11.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
11.00 Eurosport Dizanje tegova, EP Hrvatska
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 SOS Fudbalski miks
11.30 Eurosport 2 WTCC, pregled sezone
11.40 Sport klub 3 Fudbal: Kvins Park Rendžers – Bridžton
11.50 Arenasport 1 Fudbal: Vestern Sidnej – Melburn Viktori, direktno
11.50 Sport klub 1 SK studio
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Njujork Rendžers
12.00 Arenasport 4 Košarka: Baskonia – Betis
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Jokohama – Ivata, direktno
12.00 Eurosport 2 Watts
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Hradec Karlove – Viktoria Plzen
12.45 SOS Zona pres
13.00 Eurosport 2 Trka kroz Baskiju, 5. etapa
13.15 RTS 1 Sport plus
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Totenhem – Votford, direktno
13.35 Sport klub 3 Fudbal: Gvangžu Evergrande – Guangžu, direktno
13.45 Arenasport 4 FIFA fudbal, emsiija
14.00 Eurosport 2 Ajntraht Frankfurt – Verder Bremen
14.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emsiija
14.00 Sport klub 2 Moto GP Argentina, trening, direktno
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Lil – Nica
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.15 Arenasport 4 Košarka, pregled kola Endesa lige
14.30 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport Trka kroz Baskiju, 5. etapa
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk – Slaven Belupo, direktno
15.00 SOS SOS kolaž
15.00 Arenasport 2 Košarka, NCAA liga
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Empoli – Peskara, direktno
15.15 Eurosport 2 Lajpcig – Bajer Leverkuzen
15.30 Sport klub 3 Najava španske lige
15.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
15.30 Eurosport Trka kroz Baskiju, 6. etapa
16.00 Arenasport 1 FIFA fudbal, emsiija
16.00 RTS 1 Tenis: Dejvis kup: Srbija – Španija, prenos
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Notingem Forest – Hadersfild, direktno
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
16.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
16.45 Sport klub 2 Pregled Evrolige
16.55 SOS Aforizmi
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Angers – Monako, direktno
17.00 Arenasport 4 Fudbal, Liga Evrope, emisija
17.00 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Nant, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Radnik, direktno
17.05 HRT 2 Dizanje tegova, EP Hrvatska
17.10 Sport klub 2 NBA live
17.15 Eurosport Dizanje tegova, EP Hrvatska
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
17.30 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, emisija
17.35 Sport klub 2 Moto GP Argetntina, trening i kvalifikacije, direktno
17.55 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Atalanta – Sasuolo, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.25 Vojvodina 1 Vojvodina -Dinamo Pančevo
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Burnemut – Čelzi, direktno
18.30 Eurosport 2 Bajern Minhen – Dortmund
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Šefild V – Njukasl, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Arenasport 2 Košarka, pregled kola Endesa llige
18.55 RTS 2 Tenis: Dejvis kup: Srbija – Španija, prenos (nastavak)
19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
19.00 Arenasport 2 Vaterpolo, regionalna liga, studio
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Rijeka – Dinamo, direktno
19.05 SOS Futsal
19.30 Arenasport 2 Vaterpolo, regionalna liga, finale, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – Mec, direktno
20.30 Eurosport 2 Trka kroz Baskiju, 6. etapa
20.30 Sport klub 3 Odbojka: Firenca – Konelijano, direktno
20.40 Eurosport Vesti
20.45 Eurosport Dizanje tegova, EP Hrvatska
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Malaga – Barselona, direktno
20.55 SOS Aforizmi o sportu
21.00 Arenasport 2 Boks, pregled regionalne bokserske lige
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Sao Paulo – Linense, direktno
21.00 Sport klub 2 VTA Premijer Čarlston, polufinale, direktno
21.10 SOS U orlovskom gnezdu
21.30 Arenasport 2 Automoto, Francuska, najava
21.30 Eurosport 2 Marakeš, Maroko
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport Trka kroz Baskiju, 6. etapa
22.00 Arenasport 2 Fudbal: Zrinjski – Krupa
22.00 Eurosport 2 DC Junajted – Njujork Siti
22.00 Arenasport 3 Clubland
22.20 Sport klub 3 NBA Live
22.30 Arenasport 3 FIFA fudbal, emsiija
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 3 Pregled Evrolige
22.40 Sport klub 1 PL Valut & Story
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Partizan – Radnik
22.55 Eurosport Vesti
22.55 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Aldosivi – Estudiantes
23.00 Eurosport Meksiko Siti
23.00 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Siti – Hal
23.00 RTS 2 Svet sporta
23.10 SOS Objektiv
23.30 Arenasport 1 Great Sports Moments
23.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
23.55 Sport klub 1 Košarka: Šarlot – Boston, direktno
00.00 Arenasport 1 Hokej: Čikago – Los Anđeles, direktno
00.00 Arenasport 2 Automoto, Formula E, Meksiko Siti, direktno
00.05 RTS 1 Tenis: Dejvis kup: Srbija – Španija, r.
00.30 Arenasport 4 Fudbal: Rijeka – Dinamo
00.45 SOS Zona pres
00.45 Sport klub 2 Fudbal: Totenhem -Votford
00.50 Sport klub 3 Fudbal: Zenit – Anži
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Empoli – Peskara
01.00 Arenasport 2 Hokej: Montreal – Tampa Bej, direktno
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Angers – Monako
02.30 Sport klub 2 VTA Premijer Čarlston, polufinale
02.30 Sport klub 1 Moto GP Argentina, kvalifikacije
02.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
02.35 Sport klub 3 Fudbal: Burnemut – Čelzi
03.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emsiija
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 1 Boks
03.30 Arenasport 2 Automoto, Meksiko, pregled
04.00 Arenasport 1 Boks: Lomačenko – Sosa, direktno
04.00 Sport klub 2 Dejvis kup: Australija – SAD, direktno
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion – Loren
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – PSŽ
04.20 Sport klub 3 Fudbal: Espanjol – Alaves
04.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Nant

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here