Sportski TV program – subota, 1. jul 2017.

Sportski TV program – subota, 1. jul 2017.

07.00SOSBorilački sportovi
07.00Arenasport 1Odbojka na pesku (ž), finale
07.00Eurosport 2Tur de Frans: Prezentacija timova
07.15Sport klub 3Evroliga: Fenerbahče – Olimijakos
07.25Sport klub 2Fudbal: Olimpijakos – Ludogorec
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 4Fudbal, U21, finale EP
08.00Arenasport 3Fudbal: Javor – Crvena zvezda
08.00Arenasport 1Automoto, Poljska, direktno
08.15Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
08.30EurosportFudbal, pregled MLS
08.30Eurosport 2Istborn, polufinale
08.30Sport klub 1Vesti
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Moto GP Zahsenring, treninzi, direktno
09.00Arenasport 1Košarka: Valensija – Real Madrid
09.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
09.05SOSRegenezis
09.05Sport klub 3Fudbal -legende: Barselona – Mančester Junajted
09.10Sport klub 2U susret Vimbldonu, finale (ž) 2016: Vilijams – Kerber
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Rukomet na pesku, finale
10.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – PSV
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.50Sport klub 2Fudbal: Hetafe – Tenerife
11.00Sport klub 3Džudo gran pri, Kina, direktno
11.00Arenasport 1Fudbal na pesku, Evropski kup, best of
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportĐiro D’Italija, best of
11.00Eurosport 2Watts
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSSećanja
11.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
11.40Sport klub 1SK studio
12.00Eurosport 224 časa Le Mana, best of
12.00Arenasport 2Bejzbol: Čikago Kabs – Sinsinati
12.00EurosportBiciklizam: Velika Britanija
12.00Arenasport 3Fudbal, EP U21, finale
12.00Arenasport 4Košarka: FMP – Crvena zvezda
12.00Arenasport 1Fudbal na pesku, Evropski kup, best of
12.35Sport klub 1Moto GP Zahsenring, treninzi i kvalifikacije, direktno
12.40Sport klub 2Pregled japanske lige
13.00SOSFudbalski miks
13.00Eurosport 2Istborn, polufinale
13.00Arenasport 1Odbojka na pesku, finale
13.15RTS 1Sport plus
13.30Sport klub 2VTA Istborn, finale, direktno
13.35Sport klub 3Fudbal: Jiangsu -Šangaj, direktno
13.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans
13.45Arenasport 3Fudbal: Loren – Monako
13.45Arenasport 4Rukomet na pesku, EP (ž), finale
14.00Arenasport 1Automoto, Poljska, direktno
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
14.45Arenasport 4Boks
15.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
15.00Eurosport 2Istborn, finale
15.10Sport klub 2Fudbal: Željezničar – Zeta
15.15SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 4Fudbal na pesku: Češka – Srbija
15.30Arenasport 3Foot Brazil, pregled
15.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
15.30Sport klub 3Svet sporta magazin
16.00Sport klub 3SK moment, SK miks
16.00Sport klub 1Moto GP sepcijal, Katalonija
16.00Arenasport 1Fudbal: Mladost Lučani -Inter Baki
16.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Napoli
16.15Arenasport 4Fudbal: Seltik – Borusija Menhengladbah
16.15Sport klub 3F1 H2O (Gliseri), Eivan, kvalifikacije
16.30Sport klub 1ATP Antalija, finale, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Flensburg
17.00Eurosport 2Vimbldon, najava
17.00Sport klub 2Fudbal: Seltik – Rapid, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.30Eurosport 2Vila Real, Portugal, glavna trka
17.45Sport klub 3Košarka (ž): Španija – Francuska
18.00Arenasport 2Košarka: Valensija – Real Madrid
18.00Arenasport 3Fudbal, argentinska liga
18.00Arenasport 1Fudbal, U21: Nemačka – Španija
18.00Arenasport 4Hokej: Vašington – Pitsburg
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.15Sport klub 1VTA Istborn, finale
18.30SOSSOS vesti
19.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
19.00Sport klub 2Trans vorld sport
19.05SOSSOS kolaž
19.30Sport klub 3InCycle
19.30EurosportTenis: ATP Istborn
19.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
20.00Arenasport 4Fudbal: Fuerca Amarila – Santa Fe
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.00Sport klub 2Spidvej, Velika Britanija, direktno
20.00Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Pariz, direktno
20.00Sport klub 3Niška noć boksa
20.00Arenasport 1Košarka 3 na 3, Cedevita Lipik čelendžer, polufinale, direktno
20.15Arenasport 2Vaterpolo, SL, finale
20.30Arenasport 3Foot Brazil, pregled
20.45HRT 2Odbojka na pesku, Poreč
21.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Gremio, direktno
21.00EurosportLe Mond
21.00Arenasport 1Košarka 3 na 3, Cedevita Lipik čelendžer, polufinale, direktno
21.10SOSFudalski miks
22.00EurosportKonjički sportovi
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 1Košarka, 3 na 3, Cedevita Lipik čelendžer, finale, direktno
22.00Sport klub 1Barsa TV: Vembli 1992
22.00Arenasport 4Fudbal, EP U21, finale
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Vimbldon, najava
23.00Sport klub 3Moto GP Zahsenring, kvalifikacije
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSSećanja
23.30Sport klub 2ATP ANtalija, finale
23.30Sport klub 1Fudbal: Jiangsu – Šangaj
23.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
00.00Arenasport 4Košarka: FMP – Crvena zvezda
00.00Arenasport 3Fudbal: Patriotas – Korintians
00.00Arenasport 2Fudbal: Panatinaikos – Selta
00.00Arenasport 1Fudbal: Atletiko GO – Santos, direktno
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 1U susret Vimbldonu, finale dublova (ž), 2016.
01.30Sport klub 2Naskar, Dejtona 400, direktno
01.35Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Pariz
01.45Arenasport 4Fudbal na pesku, Evropski kup, best of
02.00Arenasport 1Bejzbol: Čikago Kabs – Sinsinati
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Rens
02.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
03.00Sport klub 1Džudo gran pri, Kina
03.15Arenasport 4Red Bul, magazin
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska
03.40Sport klub 3Fudbal: Seltik – Rapid
04.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Sampdorija
04.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – PSV
04.30Arenasport 1Fudbal: Rijeka – Dinamo
04.30Arenasport 2Rukomet: Sikeborg – Barselona
05.00Sport klub 2Moto GP Zahsenring, trka
05.25Sport klub 3Premijer liga – pregled sezone
05.30Sport klub 1Svet sporta magazin
05.30Sport klub 2F1 H2O (Gliseri), Eivan, kvalifikacije

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar