Sportski TV program – subota, 10. jun 2017.

Sportski TV program – subota, 10. jun 2017.

07.00Eurosport 2Pariz, meč dana
07.00SOSBorilački sportovi
07.00Arenasport 1Boks
07.25Sport klub 3Moto GP Katalonija, trening
07.30Sport klub 2Fudbal: Švedska – Francuska
07.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
08.00Arenasport 4Fudbal: Brazil -Argentina
08.00Arenasport 3Fudbal: Mladost -Crvena zvezda
08.00Eurosport 2Pariz, polufinale (ž)
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Sport klub 3NBA Action
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.25Sport klub 1Football is great
08.30EurosportBiciklizam
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.45Sport klub 3Košarka: Klivlend – Golden Stejt
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Rukomet: Vetclar – Leven
09.00Sport klub 1Moto GP Katalonija, treninzi, direktno
09.00Eurosport 2Pariz, polufinale (ž)
09.05SOSRegenezis
09.15Sport klub 2Pregled kvalifikacija za SP
09.30EurosportRolan Garos, duel dana
09.40Sport klub 2Fudbal: BiH – Grčka
10.00Arenasport 4Automoto, WRC Italija, najava
10.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, polufinala
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
10.00Arenasport 2Boks
10.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
10.30EurosportGem, set i Mats
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Rim
11.00Eurosport 2Pariz, finale seniora (ž)
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, polufinala muškarci
11.00Arenasport 1Fudbal: Italija – Urugvaj
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSSećanja
11.30Sport klub 2Fudbal: Crvena zvezda – OFK Beograd
11.45Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
12.00Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – Independiente
12.00Arenasport 2Bejzbol: Vašington – Teksas
12.00Arenasport 4Odbojka: Srbija – Argentina
12.35Sport klub 1Moto GP Katalonija, treninzi i kvalifikacije, direktno
12.40Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Vešiktaš
13.00Sport klub 2InCycle
13.00Arenasport 1Fudbal: Brazil -Argentina
13.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
13.00SOSFudbalski miks
13.15RTS 1Sport plus
13.30Sport klub 2Fudbal: Rijeka – Osijek, direktno
14.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid _ Valensija
14.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
14.00Arenasport 2Mini fudbal: BiH – Italija, direktno
14.10Sport klub 3Fudbal: Rusija – Čile
14.30SOSSOS vesti
14.50B92Tenis: Rolan Garos, finale (ž)
15.00Arenasport 1Automoto, Italija
15.00HRT 2Tenis: Rolan Garos, finale žene
15.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
15.00Sport klub 2Trans vorld sport
15.00Eurosport 2Engleska – Italija, polufinale
15.00EurosportTenis: Rolan Garos, finale žene, prenos
15.00Arenasport 3Fudbal: Škotska – Češka, direktno
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
15.55Sport klub 3Biciklizam: Tur Švajcarske, direktno
16.00Arenasport 4Rukomet: Lemgo – Gumersbah, direktno
16.00Arenasport 2Mini fudbal: Crna Gora – Srbija, direktno
16.00Sport klub 2Košarka: CSKA – Himki, direktno
16.00Arenasport 1Fudbal: Kamerun – Maroko, direktno
16.00Sport klub 1Formula 1, Kanada, trening direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Eurosport 2Biciklizam, Francuska
16.45EurosportGem, set i Mats
17.00EurosportTenis: Rolan Garos, finale muški dubl, prenos
17.00Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt
17.00Arenasport 3Clubland
17.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
17.15SOSFudbalski miks
17.30Eurosport 2Pariz, finale (ž)
17.30Arenasport 2Boks
17.30Arenasport 3Fudbal: Engleska – Obala Slonovače, direktno
17.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
17.45Sport klub 3Na današnji dan
17.49HRT 2Rukomet (ž): Hrvatska – Slovenija
18.00Sport klub 3Fudbal: Kazahstan -Danska, direktno
18.00Arenasport 2Fudbal: Nigerija – Južna Afrika, direktno
18.00Sport klub 2Fudbal: Škotska – Engleska, direktno
18.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 4Rukomet: Hrvatska – Slovenija (ž), direktno
18.30RTS 2Odbojka, SL: Iran -Srbija, prenos
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Biciklizam, Francuska
18.40Arenasport 1Odbojka, SL: Iran -Srbija, direktno
18.55SOSAforizmi o sportu
19.00EurosportGem, set i Mats
19.00Sport klub 1Formula 1, Kanada, kvalifikacije, direktno
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 3Foot Brazil, pregled
19.30Eurosport 2Pariz, finale (ž)
19.30EurosportBiciklizam
19.45Arenasport 4Rukomet, studio
20.00Arenasport 2FINA akvatik
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.00Sport klub 3Španska liga, specijal: Mesi
20.00Sport klub 2Na današnji dan
20.10Sport klub 2NBA Action
20.15Sport klub 1SK studio
20.25Eurosport 2Vesti
20.30EurosportTenis: Rolan Garos, finale žene
20.30Arenasport 2Odbojka: Francuska – Italija, direktno
20.30Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
20.30Eurosport 2Pariz: Finale dublova (m)
20.40SOSAforizmi o sportu
20.45Sport klub 2Fudbal: Poljska – Rumunija, direktno
20.45Sport klub 3Fudbal: Norveška – Češka, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Crna Gora – Jermenija, direktno
21.00Arenasport 1Kšoarka: Crvena zvezda – Mega Leks
21.00Arenasport 3Mini fudbal: BiH – Italija
21.00Arenasport 4Fudbal: Palmeiras – Fluminense, direktno
21.10SOSFudbalski miks
22.00Arenasport 3Mini fudbal: Crna Gora – Srbija
22.00EurosportKonjički sportovi
22.00Eurosport 2Čikago Fajer – Atlanta Junajted
22.30Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 3Moto GP Katalonija, kvalifikacije
22.45Sport klub 2Fudbal: Slovenija – Malta
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Rukomet: Bergišer – Hanover
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal: Kamerun – Maroko
23.05SOSSećanja
23.25HRT 2Tenis: Rolan Garos
23.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
23.30Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 1Fudbal: Vasko – Sport, direktno
00.00Sport klub 1Fudbal: Škotska – Engelska
00.30Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
00.30Sport klub 2Palakanestro: Venecija – Trentino
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 3Fudbal: Italija – Urugvaj
01.12RTS 2Odbojka, SL: Iran – Srbija
01.20Sport klub 3Fudbal: Crvena zvezda – OFK Beograd
01.50Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt
02.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
02.00Arenasport 1Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
02.10Sport klub 2Fudbal: Gimnastik – Mursija
02.15Arenasport 4Fudbal: Brazil -Argentina
02.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Teksas, direktno
02.35Sport klub 3Zlatni momenti JU Sporta
02.45Sport klub 3Fudbal: Rijeka – Osijek
03.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Sport klub 1Fudbal: Azerbejdžan – Severna Irska
03.55Sport klub 2Fudbal: Nemačka -San Marino
04.00Sport klub 3Pregled kvalifikacija za SP
04.00Arenasport 3Fudbal: Bastija – PSŽ
04.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
04.15Arenasport 4Fudbal, finale Lige šampiona
04.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
04.30Sport klub 3Košarka: CSKA – Himki
05.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
05.30Sport klub 1Pregled japanske lige
05.40Sport klub 2Fudbal: Litvanija – Slovačka

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar