Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – subota, 11. novembar 2017.

Sportski TV program – subota, 11. novembar 2017.

07.00 SOS Borilački sportovi
07.00 Arenasport 1 Automoto, Australija, najava
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Berlin -Flensburg
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Arenasport 4 Fudbal, U21: Austrija – Srbija
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Vojvodina
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Nju Džersi
08.30 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
08.30 Sport klub 1 Evroliga: Olimpijakos – Panatinaikos
08.45 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 2 Moto GP Valensija, treninzi, direktno
09.00 Arenasport 1 Košarka: Tamiš – Borac
09.00 Sport klub 3 Fudbal: Engleska – Nemačka
09.00 SOS Borilački sportovi
09.45 Eurosport Alpsko skijanje: Finska
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Brizbejn, direktno
10.00 SOS Gost SOS-a
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 1 Evroliga: Unikaha – Crvena zvezda
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Francuska – Vels
10.55 Sport klub 3 Moto GP Valensija, trening, direktno
11.00 SOS Fudbal, izveštaji
11.00 Arenasport 4 Poker
11.30 Eurosport 2 HNK trofej, kratak ples
11.45 Sport klub 1 Pregled Evrolige
11.50 Sport klub 3 ATP Milano, polufinale
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Poljska – Urugvaj
12.00 SOS SOS mreža
12.00 Arenasport 4 Košarka: Cibona – Zadar
12.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
12.30 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup, direktno
12.30 Eurosport 2 Watts
12.35 Sport klub 1 Moto GP Valensija, kvalifikacije i trening, direktno
12.50 Sport klub 2 NBA Action
13.00 Arenasport 1 Fudbal:Metalac – ČSK, direktno
13.00 SOS SOS u Izraelu
13.15 Sport klub 3 Košarka: Banvit – Tofas, direktno
13.20 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
13.30 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
13.45 Arenasport 3 Fudbal, U21: Austrija – Srbija
13.45 Arenasport 4 Red Bul, Indijanapolis, pregled
14.00 SOS Pet Frendli
14.00 Sport klub 2 Fudbal: Rusija – Argentina, direktno
14.00 Eurosport Umetničko klizanje, Japan
14.00 RTS 2 Strongman champions league 2017. (Finska)
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.45 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
14.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
15.00 SOS Fudbal, izveštaji
15.00 Sport klub 3 Košarka: Galatasaraj – Bujukčekmeče, direktno
15.00 Arenasport 1 Rukomet (ž): Brest – Rostov Don, direktno
15.15 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Sevilja
15.30 Arenasport 3 Clubland
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Skantorp – Bristol, direktno
16.00 Sport klub 1 SK studio
16.00 Eurosport Konjički sortovi: Doha
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Japan – Brazil
16.00 Arenasport 2 Rukomet: Kristianštad – Visla Plok, direktno
16.45 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
16.50 Sport klub 3 ATP Milano, polufinale
17.00 Sport klub 1 Formula 1, Brazil, kvalifikacije, direktno
17.00 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Viktori – Brizbejn
17.00 SOS Fudbal, promocija filma “Čileanci”
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Novi Zeland – Peru
17.30 Arenasport 2 Rukomet: Meškov Breest – Flensburg
17.30 Eurosport Alpsko skijanje: Finska
17.30 Eurosport 2 HNK trofej, kratak ples
18.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Njujork Rendžers
18.00 Sport klub 3 Džudo, Marakeš, direktno
18.00 SOS Gost SOS-a
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Rumunija – Turska
18.00 Eurosport 2 Watts
18.00 Sport klub 1 Fudbal: Saragosa – Rajo Valjekano
18.15 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
18.15 Eurosport Umetničko klizanje, Japan
18.40 Sport klub 2 NBA live
18.45 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Milan, Italija, big ejr
19.00 Sport klub 2 ATP Milano, za 3. mesto, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Partizan, direktno
19.00 SOS Svedoci istorije
19.00 Arenasport 4 Vaterpolo: Primorac – Jadran HN, direktno
19.10 Eurosport Vesti
19.45 HRT 2 Rukomet: Zagreb – Vardar, prenos
19.50 Sport klub 1 SK studio
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Francuska – Vels
20.00 Sport klub 3 NFL Gameday
20.15 SOS Lokalni sportski idoli
20.15 Arenasport 4 Plivanje, Svetski kup
20.30 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport Ragbi, jesenji test mečevi
20.30 Sport klub 2 ATP Milano, finale, direktno
20.30 Sport klub 3 Na današnji dan
20.35 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
20.40 Sport klub 3 NBA Live
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Danska – Republika Irska, direktno
20.55 SOS Da li znate
21.00 SOS SOS u Izraelu
21.00 Eurosport 2 HNK trofej, kratak ples
21.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Austrija – Srbija
21.00 Sport klub 3 Odbojka (ž): Lenjano – Firenca, direktno
21.30 Arenasport 2 Automoto, Australija, najava
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Aval, direktno
22.00 Arenasport 4 Fudbal: Dinamo Vranje -Sinđelić
22.00 SOS Dnevni događaji
22.00 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Sport klub 2 Pregled ekstremnog jedrenja, San Dijego
22.40 Sport klub 1 NBA Live
22.50 Sport klub 3 Moto GP Valensija, kvalifikacije
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 Fudbal: Donkaster – Roteram, direktno
23.00 SOS Objektiv
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Meškov Breest – Flensburg
23.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
23.30 Eurosport 2 Plej of, četvrtfinale, 2. utakmica
23.40 Eurosport Vesti
23.45 Eurosport Alpsko skijanje: Finska
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Austrija – Srbija
00.00 SOS SOS kolaž
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Bemaks – Partizan
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Rumunija – Turska
00.15 Sport klub 1 Fudbal: Rusija – Argentina
00.30 Eurosport Ragbi
00.45 Sport klub 2 Košarka: Uniks – Avtodor
01.00 Arenasport 1 Fudbal: Melburn Viktori – Brizbejn
01.00 SOS Noćni program
01.30 RTS 1 Strongman champions league 2017.
01.40 Sport klub 3 Palakanestro: Trentino -Armani
01.45 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring, pregled
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Novi Zeland – Peru
02.00 Sport klub 1 NBA Action
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Sport klub 2 Fudbal: Albasete – Almerija
02.30 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
02.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
03.00 Sport klub 1 Košarka: Denver – Orlando, direktno
03.00 Arenasport 1 Boks: Artur Beterbijev – Enriko Koling Karlos, direktno
03.15 Sport klub 3 Fudbal: Ljubljana – Ilirija
03.15 Arenasport 4 Automoto, Vels, pregled
03.30 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Lion
03.30 Arenasport 2 Red Bul, Indijanapolis, pregled
04.00 Sport klub 2 Košarka: Banvit – Tofas
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Čelzi
04.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Brest – Rostov Don
05.00 Sport klub 3 Košarka: Sakarja – Bešiktaš
05.30 Arenasport 1 Boks, emisija
05.35 Sport klub 2 Džudo, Marakeš

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: