Sportski TV program – subota, 12. avgust 2017.

0
128

Sportski TV program – subota, 12. avgust 2017.

07.00 Arenasport 1 Rukomet: Barselona – Kil
07.00 Eurosport 2 BinkBank tur,5. etapa
07.00 SOS Borilački sportovi
07.00 Eurosport Atletika SP
07.10 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Lester
07.35 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
07.45 Arenasport 2 Automoto, Nemačka, najava
08.00 Sport klub 3 Mobil 1 grid
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Bari – Sanderlend
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnik – Crvena zvezda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Odbojka, gran pri, finale
08.30 Sport klub 3 Jahting, Sardinija
08.30 Eurosport Biciklizam_ Sitard – Gelen“
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Sporting – Setubal
08.30 Eurosport 2 London, 8. dan
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Unikaha – Real Madrid
09.00 Sport klub 2 Moto GP Austrija, trening, direktno
09.00 Sport klub 3 F1 H20, Gliseri, Harbin, Kina, kvalifikacije, direktno
09.05 SOS Regenezis
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
10.00 Eurosport 2 BinkBank tur,5. etapa
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport Atletika SP
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.15 Sport klub 1 SK intervju: Aleksandar Đorđević
10.15 Sport klub 3 Na današnji dan
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 3 PL Match Pack
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Sport klub 3 Fudbal: Karlsrue – Leverkuzen
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Bari – Sanderlend
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport 2 Kruševel, Francuska, kvalifikacije
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS SOS koš
12.00 Eurosport 2 Arktička trka kroz Norvešku
12.00 Arenasport 4 Košarka: Crna Gora – Grčka
12.00 Sport klub 1 SK studio
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Boston – Njujork Jenkis
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Zulte Varegem – Klub Briž
12.00 Sport klub 2 Pregled ruske lige, vanredno kolo
12.35 Sport klub 2 Moto GP Austrija, kvalifikacije i trening, direktno
12.50 Sport klub 3 NBA specijal
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Troj
13.00 SOS Fudbal: Najava kola Superlige
13.00 Eurosport 2 FIA Evropski reli šampionat
13.15 RTS 1 Sport plus
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Votford – Liverpul, direktno
13.30 Eurosport 2 BinkBank tur,5. etapa
13.35 Sport klub 3 Fudbal: Šandong – Šangaj Shenhua, direktno
13.45 Arenasport 4 Plivanje, Ajndhoven
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Voždovac
15.00 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Budimpešta
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Zulte Varegem – Klub Briž
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Sport klub 3 NBA specijal
15.30 Sport klub 1 SK miks
15.45 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Barnli, direktno
16.00 Sport klub 2 ATP Uncovered
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Brentford – Notingem Forest, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
16.30 Sport klub 2 Fudbal: CSKA – Spartak, direktno
16.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Vardar
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Marsej, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Zeta – Budućnost, direktno
17.00 Eurosport 2 BinkBank tur,6. etapa
17.15 SOS Fudbalski miks
17.55 Sport klub 3 WTA All Access
18.00 Arenasport 4 Hokej: Nešvil – Anahajm
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Sport klub 1 SK Momenti, Zlatni momenti JU sporta
18.00 Arenasport 2 Košarka: Crna Gora – Grčka
18.15 Eurosport Vesti
18.25 Eurosport Atletika SP
18.25 Sport klub 2 Atletiks
18.25 RTS 2 Atletika, SP, prenos
18.30 Eurosport 2 Kruševel, 132 m skakaonica
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Bridžton – Mančester Siti, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: PSV – AZ Alkmar, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Lokomotiva – Osijek, direktno
19.00 Sport klub 2 VTA Toronto, polufinale direktno
19.00 Arenasport 1 Plivanje, Ajndhoven, direktno
19.05 SOS Futsal
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Bordo – Mec, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Tuluz – Monpelje
20.15 Eurosport 2 Vesti
20.20 Eurosport 2 BinkBank tur, 6. etapa
20.30 Sport klub 1 VTA Toronto, direktno
20.30 Sport klub 3 Fudbal: Inter – Betis, direktno
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Herakles – Ajaks, direktno
20.50 RTS satelit Košarka: Trofej Beograda: Srbija – Grčka, prenos
20.50 RTS 1 Košarka: Trofej Beograda: Srbija – Grčka, prenos
21.00 Arenasport 1 Košarka: Srbija – Grčka, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Istra, direktno
21.00 Eurosport 2 Arktička trka kroz Norvešku
21.45 SOS Fudbalski miks
22.00 Eurosport 2 Sijetl Saunders – Sporting Kanzas Siti
22.00 Arenasport 2 Boks: Lomačenko – Mariaga
22.00 RTS satelit Košarka: Trofej Beograda: Srbija – Grčka, prenos
22.25 Sport klub 3 Moto GP Austrija, kvalifikacije
22.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Sport klub 2 Fudbal: Votford – Liverpul
22.45 RTS 1 Vaterpolo, mladi: Srbija … Polufinale SP, snimak (ako Srbija igra u polufinalu)
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Zeta – Budućnost
23.00 Arenasport 4 Fudbal: Nant – Marsej
23.05 SOS Objektiv
23.10 Eurosport Biciklizam: Remst – Haufalize
23.20 Sport klub 3 Moto GP Austrija, kvalifikacije
23.30 Sport klub 1 NBA, specijal, Čikago
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Lokomotiva – Osijek
00.00 Sport klub 1 VTA Toronto, polufinale direktno
00.00 RTS 2 Tenis: Rodžer kup, polufinale, snimak
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Vitoria – Avai, direktno
00.15 Sport klub 3 Moto GP Austrija, kvalifikacije
00.35 Sport klub 2 Fudbal: Inter – Betis
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 4 Fudbal: Botafogo – Nacional
01.10 Sport klub 3 Fudbal: Herakles – Ajaks
01.30 Eurosport Atletika SP
01.44 RTS 1 Košarka: Srbija – Grčka, r.
02.00 Sport klub 1 ATP Montreal, direktno
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Bordo -Mec
02.00 RTS 2 Tenis: Rodžer kup, polufinale, prenos
02.25 Sport klub 2 Fudbal: Bridžton – Mančester Siti
02.30 RTS satelit Program za dijasporu
02.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
02.55 Sport klub 3 Fudbal: Sautempton – Svonsi
03.00 Eurosport Biciklizam: Arktička trka Norveške
03.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
03.15 Arenasport 4 Automoto, Nemačka, najava
03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.30 Sport klub 1 Fudbal: Hemintcer – Bajerb
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Ohajo, pregled
03.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
04.00 RTS 2 Atletika, SP, r.
04.00 Arenasport 1 Boks
04.00 Eurosport Atletika SP
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Lids – Port Vejl
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Real Madrid
04.15 Sport klub 2 Fudbal: PSV – AZ Alkmar
04.30 Arenasport 1 Automoto, Nemačka, najava
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – Barselona
04.45 Sport klub 3 Fudbal: Aleksandrija – Šahtjor
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Rens – Lion
05.15 Sport klub 1 Jahting, Sardinija
05.30 Eurosport Biciklizam: Remst – Haufalize

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here