Sportski TV program – subota, 13. januar 2018.

0
229

Sportski TV program – subota, 13. januar 2018.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Selta
08.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
08.15 Eurosport 2 Eko trka Afrike, 10 etapa
08.15 Sport klub 3 Fudbal: Rajo Valjekano – Ovijedo
08.30 Eurosport 2 Dan odmora
08.30 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
08.45 Arenasport 4 Skijaško trčanje, direktno
08.45 Sport klub 1 Vesti
09.00 Eurosport 2 Rupolding, Nemačka, štafeta (m)
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mladost – Dunav
09.00 Eurosport Tenis: ATP SIdnej, prenos finala
09.00 SOS Fizioterapija
09.10 SOS Borilački sportovi
09.15 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
09.30 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St Moric, direktno
09.35 Sport klub 2 Ragbi: Bat – Skarlets
09.45 Eurosport 2 Val di Fieme, Italija, 134 m skakaonica
09.45 Sport klub 1 La liga magazin
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Pert Glori, direktno
10.00 Sport klub 3 Najava Premijer lige
10.15 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
10.15 Eurosport Alpsko skijanje, Austrija, spust (ž), prenos
10.30 SOS SOS vesti
10.30 Sport klub 3 Fudbal: Šefild Junajted – Šefild V
10.30 Arenasport 1 Vesti
10.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled engleskog kupa
11.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St Moric, direktno
11.00 Eurosport 2 Idre, Švedska, ski kros
11.00 SOS SOS mreža
11.00 Sport klub 1 Košarka: Banvit – Karšijaka, direktno
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Strazbur – Guingamp
11.15 Sport klub 2 Fudbal: Čelzi – Arsenal
12.00 SOS Zona pres
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Atalanta
12.00 Arenasport 4 Skijaško trčanje
12.00 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
12.15 Eurosport Alpsko skijanje, Švajcarska, spust (m), prenos
12.30 Sport klub 3 Košarka: Cmoki Minsk – Jenisej, direktno
12.30 Eurosport 2 Men & Women – Sprint Classic
12.50 Sport klub 1 PL Match Pack
13.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St Moric, direktno
13.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
13.00 Arenasport 4 Košarka: Bosna – Zrinjski
13.15 Sport klub 2 Košarka: Tofas – Giresun, direktno
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Kardif – Sanderlend, direktno
13.30 Arenasport 1 Fudbal: Mursija – Romero Kartagena, direktno
14.00 Sport klub 3 Ragbi: Ulster – La Rošel, direktno
14.00 Arenasport 2 Boks
14.00 Eurosport 2 Bajer Leverkuzen – Bajern Minhen
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – Guingamp
14.30 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St Moric, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Levante – Espanjol
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.05 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
15.15 Eurosport 2 Verder Bremen – Hofenhajm
15.30 Arenasport 2 Košarka: Mladost – Dunav
15.30 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
15.35 Sport klub 2 La liga magazin
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Lester, direktno
16.00 Eurosport Formula E: FIA šampionat – Marakeš
16.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola italijanske lige
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Midlsbro – Fulam, direktno
16.15 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Viljareal, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
16.30 Arenasport 3 Clubland
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Ren – Marsej, direktno
17.00 Arenasport 1 Vaterpolo, studio
17.00 HRT 2 Košarka, premijer liga
17.00 SOS Liga budućih šampiona
17.00 Arenasport 2 Tekvondo, gren slem
17.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran Carine – Solnok, direktno
17.30 SOS Fudbalski miks
17.30 Eurosport 2 Štutgart – Herta Berlin
18.00 Arenasport 4 Hookej: Liberec – Lejkers
18.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders – Njujork Rendžers, direktno
18.00 Sport klub 3 NFL Gameday
18.00 Sport klub 1 NBA Live
18.15 Sport klub 2 NBA Live
18.20 RTS 2 Vaterpolo: Partizan – Barseloneta, prenos
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Eibar – Atletiko Madrid, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Notingem Forest – Aston Vila, direktno
18.30 Eurosport 2 Lajpcig – Šalke 04
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Totenhem – Everton, direktno
18.55 SOS Da li znate
19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled španskog kupa
19.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Budućnost, direktno
19.00 SOS Sajam sporta
19.20 SOS SOS kolaž
19.40 RTS 2 Rukomet: Makedonija – Slovenija, uključenje u prenos
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Monako, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Nica – Amiens, direktno
20.30 Sport klub 2 Pregled Evrolige
20.30 Sport klub 3 Odbojka (ž): Busto Arsizio – Modena, direktno
20.30 Eurosport 2 Vesti
20.35 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Deportivo – Valensija, direktno
20.50 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
21.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – Petrol Olimpija, direktno
21.00 SOS Fudbalski miks
21.00 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Snoumas
21.15 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
21.20 Sport klub 2 Košarka: LA Klipers – Sakramento, direktno
21.30 Arenasport 2 Boks
21.30 Eurosport Biatlon: Svetski kup u Nemačkoj, ženska štafeta
22.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Barselona
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Arenasport 4 Vaterpolo: Jadran Carine – Solnok
22.35 Sport klub 3 NFL: Filadelfija – Atlanta, direktno
22.40 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
22.45 Eurosport 2 Taplic, Bad Mitern, Austrija
22.55 Arenasport 1 Vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 SOS Sećanja
23.00 Eurosport Reli Dakar, etapa 7
23.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Ren – Marsej
23.30 Eurosport 2 Rupolding, Nemačka, štafeta (ž)
23.50 Eurosport Skijaški skokovi, Austrija
23.55 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Barnli
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Melburn Viktori – Pert Glori
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Bemaks – Budućnost
00.15 Sport klub 1 Košarka: LA Klipers – Sakramento
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Tekvondo, Gren slem
01.45 Sport klub 2 Fudbal: Đirona – Las Palmas
01.45 Arenasport 4 Košarka: Mladost – Dunav
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Troa – Bordo
01.45 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
01.55 Sport klub 3 Košarka: Banvit – Karšijaka
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Sport klub 1 NFL: Nju Ingland – Tenesi
02.30 RTS 2 Vaterpolo: Partizan – Barseloneta, r.
03.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.30 Sport klub 2 Fudbal: Hadersfild – Vest Hem
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Sonoma, pregled
03.30 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
03.30 Sport klub 3 Fudbal: Braga – Benfika
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.40 RTS 2 Rukomet: Makedonija – Slovenija, r,
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaljari – Juventus
04.00 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Bajern
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – Flensburg
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Pas Gianina – Levandiakos
05.15 Sport klub 3 Iks trajal, Monpelje
05.15 Sport klub 2 Fudbal: Deportivo – Valensija
05.45 Sport klub 1 SK miks
09.00 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here