Sportski TV program – subota, 13. maj 2017.

Sportski TV program – subota, 13. maj 2017.

07.00Arenasport 1Boks
07.00Sport klub 2Fudbal: Belenenses – Moreirense
07.00SOSBorilački sportovi
07.00Sport klub 1Svet sporta magazin
07.30Sport klub 1NBA Action
07.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
07.30Eurosport 2Španija – Francuska, četvrtfinale
07.30EurosportSvi sportovi
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 1FIFA fudbal, emsiija
08.00Arenasport 3Fudbal: Sautempton – Arsenal
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Lion – Ajaks
08.15Arenasport 2Hokej, NHL plej of
08.20Sport klub 3Fudbal: Aberdin – Seltik
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
08.30Sport klub 1PL Match Pack
08.30EurosportBiciklizam: Trka oko Italije
08.45SOSSOS vesti
08.45Sport klub 2Košarka: Vašington – Boston
09.00Arenasport 1Košarka: Barselona – Tenerife
09.00Eurosport 2Watts
09.00Sport klub 1VTA Premijer, polufinale i ATP Masters četvrtfinale, Madrid
09.05SOSRegenezis
10.00Eurosport 2Kastovilari – Alberobelo, 7. etapa
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 2Boks: Krouford – Molina
10.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.05Sport klub 3Košarka: Uniks – Lokomotiva
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.30EurosportSuperbajk
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Sport klub 2Atletiks
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Formula 1, Španija, trening, direktno
11.00Arenasport 1Fudbal: Viktoria Plzen – Mlada Boleslav
11.05Sport klub 2Fudbal: Everton – Votford
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
11.30RTS 2Automobilizam, TCR, prenos 2. trke
11.40Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajted -Selta
12.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg -Vitez
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Partizan
12.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
12.00EurosportĐiro danas
12.00Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
12.10Sport klub 1Košarka. Vašington – Boston
12.15Arenasport 2Hokej, SP: Norveška – Finska, direktno
12.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo,Imola, superpol
12.45SOSZona pres
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Šangaj, direktno
13.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Monako
13.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 1. trka
13.15RTS 1Sport plus
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.30Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti – Lester, direktno
13.45Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
14.00Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, kvalifikacije
14.00Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
14.00Sport klub 1Formula 1, Španija, kvalifikacije, direktno
14.15Arenasport 4Hokej, NHL plej of
14.30Arenasport 2Triatlon, Jokohama
14.30Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
14.30SOSSOS vesti
15.00SOSSOS kolaž
15.00Arenasport 3Fudbal: Lokomotiva – Inter, direktno
15.00Eurosport 2Hungaroring, Mađarska
15.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
15.10Sport klub 1SK studio, direktno
15.15Sport klub 2Najava španske lige
15.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
15.30Arenasport 1Fudbal, najava kola francuske lige
15.30Sport klub 3SK momenti
15.40Sport klub 3NBA Live
16.00Sport klub 2Fudbal: Midlsbro – Sautempton, direktno
16.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
16.00Sport klub 3Fudbal: Espanjol – Valensija, direktno
16.00Sport klub 1ATP Masters Madrid, polufinale, direktno
16.00Arenasport 4Automoto, Formula E, Monako
16.01RTS 1Tenis, Madrid, polufinale 1, prenos (ako Đoković igra u polufinalu)
16.15Arenasport 2Hokej, SP: Slovenija – Belorusija, direktno
16.30Arenasport 1Automoto, Portugal, najava
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 3Fudbal: Rijeka – Hajduk, direktno
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Voždovac, direktno
17.15EurosportĐiro ekstra
17.15SOSFudbalski miks
17.30EurosportFudbal, EP mladi, četvrtfinale
17.30Eurosport 2Watts
17.30Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 3Ragbi: Klermont – Saracens, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Lacio, direktno
18.00Sport klub 2Trans vorld sport
18.15Eurosport 2Barselona, 1. trka
18.30Sport klub 1Fudbal: Stouk – Arsenal, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2FIFA fudbal, emsiija
18.45Arenasport 2Fudbal: Slavija Prag – Dukla Prag, direktno
19.00Arenasport 3Fudbal: Osijek – Slaven, direktno
19.00Sport klub 2VTA Madrid, finale, direktno
19.00RTS 2Rvanje, EP, prenos
19.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Mladost, direktno
19.05SOSFutsal
19.15Eurosport 2Molfeta – Peskiči, 8. etapa
19.35EurosportSuperbajk, SP Italija
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00Sport klub 3SK miks
20.10Sport klub 3NBA Live
20.20Sport klub 1Fudbal: Benfika – Gimaraeš, direktno
20.30Sport klub 3Košarka: Bajern – Alba, direktno
20.40SOSAforizmi o sportu
20.45Arenasport 4Fudbal: Atalanta – Milan, direktno
20.45Arenasport 2Automoto, Barselona
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Sport klub 2InCycle
21.00EurosportĐiro danas
21.00Eurosport 2Toronto – Minesota Junajted
21.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
21.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Atletiko MG, direktno
21.10SOSU orlovskom gnezdu
21.15Sport klub 1NBA live
21.30Sport klub 1ATP Masters Madrid, polufinale, direktno
21.30Sport klub 2Fudbal: Feirense – Sporting, direktno
21.50Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis, gran pri
22.00EurosportFudbal, EP mladi, četvrtfinale
22.20Sport klub 3Rukomet: Valjadolid – Ademar Leon
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 4Fudbal: Partizan – Voždovac
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 2Montreal Impakt – Kolumbus Kru
23.00Arenasport 3Fudbal: Hurakan -San Lorenco, direktno
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSSOS kolaž
23.25Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Šangaj
23.30EurosportĐiro danas
23.30Arenasport 1Automoto, Formula 2, Barselona
23.35Sport klub 2Fudbal: Stouk – Arsenal
00.00Arenasport 2Fudbal: Korintians – Šapekoense, direktno
00.00Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
00.15Sport klub 3Fudbal: Benfika – Gimaraeš
00.45Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
00.45Arenasport 1Košarka, pregled Endesa lige
00.45SOSZona pres
01.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Lacio
01.00Arenasport 1Hokej, NHL plej of
01.30Sport klub 2Naskar, Kanzas Siti, direktno
01.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Lester
01.56RTS 2Automobilizam, TCR, r.
02.00Sport klub 3Fudbal: Fulam – Reding
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.30Arenasport 4Fudbal: Varegem – Ostende
02.38RTS 2Rvanje, EP, r.
03.00Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
03.30Sport klub 1NBA plej of, najbolja utakmica
03.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
03.30Arenasport 2Automoto, Formula E, Monako
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Sport klub 3Fudbal: Sanderlend – Svonsi
04.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
04.00Arenasport 3Fudbal: Slavija Prag – Dukla Prag
04.15Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
04.30Arenasport 2Triatlon, Jokohama
04.45Sport klub 2SK miks
05.00Sport klub 2Fudbal: Rendžers – Harts
05.00Arenasport 1Fudbal: Lokomotiva – Inter
05.30Sport klub 3Fudbal: Salcburg – Rapid

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar