Sportski TV program – subota, 15. jul 2017.

Sportski TV program – subota, 15. jul 2017.

07.00Eurosport 2Sen-Žiron – Foa, 13. etapa
07.00SOSBorilački sportovi
07.00Arenasport 1Odbojka, gran pri: Japan – Srbija, direktno
07.30Sport klub 1Vesti
07.45Arenasport 2Bejzbol
07.45Sport klub 3Magazin Premijer lige
08.00Sport klub 2Fudbal: Kostarika – Francuska Gvajana
08.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Crvena zvezda
08.00Sport klub 1Vimbldon, studio
08.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Ajova, pregled
08.15Sport klub 3ATP Uncovered
08.30Eurosport 2Polufinale (m)
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.45Sport klub 3Fudbal: Verder – Vulvs
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Palmeiras – Korintians
09.00Sport klub 1Vimbldon, pregled dana 11
09.00Arenasport 1Košarka: FMP – Partizan
09.05SOSRegenezis
09.45Sport klub 2Fudbal: Kanada – Honduras
10.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Hrvatska – Nemačka, direktno
10.00Sport klub 1Vimbldon, studio
10.00Arenasport 3Fudbal: Bešiktaš – Benfika
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00EurosportAtletika EP U23, Poljska
10.00Eurosport 2Budimpešta, 3m sinhro, preliminarno
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 3Mobil 1 grid
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Formula 1, Silverston, trening, direktno
11.00EurosportSki skokovi: Letnji gran pri
11.00Sport klub 3Džudo gran pri, Kina, pregled
11.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Arsenal
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSSećanja
11.30Sport klub 2Vimbldon, pregled dana 11
11.30Sport klub 3Fudbal: Kostarika – Francuska Gvajana
12.00Arenasport 2Bejzbol, Ol star gejm
12.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Budućnost
12.00Eurosport 2Visla, 134 m skakaonica, timovi
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Mega Leks
12.10Sport klub 1Fudbal: Malaga – Šefild V
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
13.00Arenasport 1Automoto, Indikar, Ajova, pregled
13.00Eurosport 2Budimpešta, 10 m sinhro
13.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
13.00SOSFudbalski miks
13.00EurosportTur de Frans, ekstra
13.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
13.15RTS 1Sport plus
13.35Sport klub 3Fudbal: Gvangžu Evergrande – Šandong, direktno
13.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
14.00Arenasport 1Fudbal, telekom kup, polufinale, direktno
14.00Sport klub 1Formula 1, Silverston, kvalifikacije, direktno
14.00Arenasport 3Fudbal: Brazil – Nigerija, direktno
14.10Arenasport 2Triatlon, Hamburg, direktno
14.30Eurosport 2Polufinale (ž)
14.30Arenasport 3Fudbal: Italija -Kina, direktno
15.00RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
15.00Eurosport 2Finale (ž)
15.00Arenasport 3Fudbal: Španija – Škotska, direktno
15.00Sport klub 1Gren slem Vimbldon, finale žene, direktno
15.00HRT 2Tenis: Vimbldon, finale žene
15.15SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 1Fudbal, telekom kup, polufinale, direktno
15.30Sport klub 3Trans vorld sport
15.30Arenasport 2Boks
15.45Arenasport 3Fudbal: Engleska – Meksiko, direktno
16.00Arenasport 2Triatlon, Hamburg, direktno
16.00Arenasport 4Automoto, Formula 2, Silverston, direktno
16.15Arenasport 3Fudbal: Francuska – Danska, direktno
16.30Sport klub 3Atletiks
16.30Arenasport 1Fudbal, telekom kup, za 3. mesto, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.45Arenasport 3Fudbal: Nemačka – Portugal, direktno
17.00Sport klub 1Gren slem Vimbldon, finale muški dublovi, direktno
17.00Sport klub 3Fudbal: Monako – Stouk, direktno
17.10Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
17.15Eurosport 2Watts
17.15Arenasport 3Fudbal: Hurakan – Libertad
17.15SOSFudbalski miks
17.30Eurosport 2Visla, 134 m skakaonica
17.30Arenasport 4Automoto, Formula 3, Silverston, direktno
17.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
17.45Arenasport 1Fudbal, telekom kup, finale, direktno
17.45Arenasport 2Košarka: Andora – RealMadrid
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00EurosportFudbal, U19, finale
18.05Arenasport 4Hokej: Anahajm -Nešvil
18.30SOSSOS vesti
18.50Sport klub 3Španska liga, specijal: Novi prvoligaši
19.00Arenasport 1Fudbal: Španija – Škotska
19.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Istra, direktno
19.00Sport klub 1Gren slem Vimbldon, finale ženski dublovi, direktno
19.00Sport klub 2Fudbal: Gvangžu Evergrande – Šandong
19.05SOSSOS kolaž
19.15Eurosport 2Budimpešta, 3m sinhro
19.30Arenasport 2Great Sporting Momments
19.35Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
20.00Arenasport 1Fudbal: Brazil – Nigerija
20.00Eurosport 2Termas de Rio Ondo, Argentina
20.00Sport klub 3Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev, direktno
20.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
20.00Arenasport 4Fudbal: Sidnej – Arsenal
20.30Arenasport 1Fudbal, Star Sixes, četvrtfinale, direktno
20.30EurosportFIFA fudbal
20.45Sport klub 2Fudbal: Monako – Stouk
21.00EurosportLe Mond
21.00Arenasport 3Fudbal: Rijeka – Slaven, direktno
21.10SOSFudbalski miks
21.15Arenasport 1Fudbal, Star Sixes, četvrtfinale, direktno
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Finale (ž)
22.00Arenasport 2Bejzbol: Njujork Jenkis – Boston, direktno
22.00Sport klub 1Vimbldon studio
22.00EurosportKonjički sportovi
22.00Arenasport 4Automoto, Formula E, Njujork
22.05Arenasport 1Fudbal, Star Sixes, četvrtfinale, direktno
22.10Sport klub 3Barselona TV
22.30Sport klub 2Fudbal: Panama – Martinik, direktno
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 3Gren slem Vimbldon, finale žene
22.50Arenasport 1Fudbal, Star Sixes, četvrtfinale, direktno
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2U23, Evropsko prvenstvo, Bidgošč, Poljska
23.00Arenasport 3Fudbal, Telekom kup, finale
23.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Budućnost
23.05SOSSećanja
23.15EurosportSvi sportovi
23.30Arenasport 1Arenasport vesti
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled dana 12
23.35EurosportLe Mond
00.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Atletiko PR, direktno
00.00Arenasport 3Fudbal: Deportivo Kali – Atletiko Juniors
00.20Sport klub 1Atletiks
00.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon
00.30Sport klub 3ATP Uncovered
00.35Arenasport 4Fudbal: Zrinjski – Maribor
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 3Jahting
01.00Arenasport 2Automoto, Formula 2, Silverston
01.00Sport klub 1Fudbal: Nikaragva – SAD, direktno
01.00SOSNoćni program
01.20RTS 2Tenis: Vimbldon, r.
01.30Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, London
01.45Arenasport 3Fudbal: Monako -Lion
02.00Arenasport 1Fudbal: Dinamo – Istra
02.00Arenasport 2Boks
02.15Arenasport 4Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.50Sport klub 1Gren slem Vimbldon
02.50Sport klub 2Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 3, Silverston
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
03.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, finale dublova (ž)
04.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Fiorentina
04.00Arenasport 1Fudbal: LA Galaksi – Mančester Junajted, direktno
04.15Arenasport 4Fudbal: Bešiktaš – Benfika
04.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Flensburg
04.40Sport klub 2Gren slem Vimbldon
05.00Sport klub 3Fudbal: Monako – Stouk

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar