Sportski TV program – subota, 16. decembar 2017.

0
162

Sportski TV program – subota, 16. decembar 2017.

08.00 Arenasport 1 Boks
08.00 Eurosport 2 Anesi-Le Gran Bornan, Francuska, sprint
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Rio Ave – Benfika
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Sidnej – Melburn Siti
08.30 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
08.55 Eurosport 2 Potera istorije
09.00 Arenasport 1 Košarka: Beovuk – Dunav
09.00 Eurosport 2 Montafon, Austrija, ski kros
09.00 Sport klub 1 PL Match Pack
09.05 SOS Regenezis
09.30 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov
09.30 Sport klub 1 La liga magazin
09.30 Sport klub 3 Pregled holandske lige, vanredno k olo
09.30 Eurosport Biatlon: Francuska
09.30 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
09.45 Sport klub 2 Evroliga: Valensija – Crvena zvezda
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Mariners – Vestern Sidnej, direktno
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00 Sport klub 1 Najava Premijer lige
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.15 Eurosport Alpsko skijanje, Francuska
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 2 Bokos
10.30 Sport klub 1 Najava španske lige
10.30 Sport klub 3 F1 HO, UAE, kraj sezone, trka
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.45 Eurosport 2 Tolbah, Italija, 10 km slobodnim stilom
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Sent Etijen – Monako
11.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Košarka: Bešiktaš – Galatasaraj, direktno
11.15 SOS SOS koš
11.25 Sport klub 2 PL Netbusters – vanredno kolo
11.25 Sport klub 3 Na današnji dan
11.40 Sport klub 3 NFL Gameday
11.55 Sport klub 2 Najava španske lige
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
12.00 Arenasport 4 Košarka. Zadar – Budućnost
12.00 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Fuše Berlin
12.00 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Val Torans, snoubord
12.10 Sport klub 3 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
12.25 Sport klub 2 PL Match Pack
12.30 Eurosport Alpsko skijanje, Italija
12.30 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Montafon, snoubord
12.50 RTCG Fudbal: Rudar – Mladost, direktno
12.55 Sport klub 2 Pregled holandske lige, vanredno k olo
13.00 Sport klub 1 NBA Live
13.00 SOS Fudbal
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
13.15 Sport klub 3 Košarka: Trabzon – Bujukčekmeče, direktno
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Lester – Kristal Palas, direktno
13.30 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Mariners – Vestern Sidnej
14.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
14.00 RTS 2 Strongman champions league 2017. (Grčka)
14.00 Sport klub 2 Košarka: Lokomotiva – Zenit, direktno
14.00 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov, polufinale
14.30 Arenasport 2 Great sporting momments
14.30 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
14.50 RTS 2 Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, za 3. mesto
15.00 Sport klub 3 Džodo Vorld masters, St. Peterburg, 1. dan, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Udineze, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo – Cibalija
15.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
15.15 Eurosport 2 Štutgart – Bajern MInhen
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Sport klub 1 PL Match Pack
15.30 Eurosport Skijaški skokovi, Švajcarska
15.45 Arenasport 4 Boks: Povetkin – Ham
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Sautempton, direktno
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Sanderlend – Fulam, direktno
16.00 Arenasport 2 Košarka: Igokea – Petrol Olimpija
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Ren – PSŽ, direktno
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Arenasport 4 Odbojka, Svetsko klupsko prvenstvo, polufinale, direktno
17.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
17.30 Sport klub 3 Fudbal: Trabzon – Bursa, direktno
17.45 Eurosport Nordijska kombinacija, Austrija
17.50 RTS 2 Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, finale
17.55 Sport klub 2 Japanska liga – pregled sezone
18.00 Sport klub 1 NBA Live
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Torino – Napoli, direktno
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Zagreb – Vojvodina, direktno
18.30 Eurosport 2 Dortmund – Hofenhajm
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Totenhem, direktno
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Eibar – Valensija, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – MZT Skoplje, direktno
19.05 SOS Futsal
19.25 Sport klub 3 NBA Live
19.25 Eurosport Vesti
19.45 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa llige
19.45 Sport klub 3 Fudbal: PSV – Den Hag, direktno
20.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Guingamp, direktno
20.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
20.00 Eurosport Snuker: Škotska, prenos polufinala
20.25 Sport klub 2 Pregled Evrolige
20.30 Arenasport 2 Odbojka, Svetsko klupsko prvenstvo, polufinale, direktno
20.30 Eurosport 2 Watts
20.45 Eurosport 2 Vesti
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Atletiko Madrid – Alaves, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Kaljari, direktno
20.50 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
21.00 Arenasport 1 Boks: Povetkin – Ham
21.10 SOS Fudbalski miks
21.10 Sport klub 2 NBA Live
21.15 Eurosport 2 Anesi-Le Gran Bornan, Francuska, potera
21.25 Sport klub 2 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
21.45 Eurosport 2 Lejk Plesid, SAD, 2. vožnja
21.45 Sport klub 3 Košarka: Banvit – Darušafaka
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
22.30 Sport klub 2 NFL: Detroit – Čikago, direktno
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Sport klub 1 Vesti
22.45 Arenasport 4 Rukomet: Zagreb – Vojvodina
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport 2 Lejk Plesid, SAD, štafeta, timovi
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Sport klub 1 Pregled Evrolige
23.05 SOS Objektiv
23.20 Sport klub 3 Fudbal: Votford – Hadersfild
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Torino – Napoli
23.30 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
23.45 Sport klub 1 Pregled Evrokupa
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Standard Lijež – Gent
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Sporting
00.00 Eurosport Skijaški skokovi, Švajcarska
00.15 Sport klub 1 Trans vorld sport
00.15 Arenasport 4 Košarka. Partizan – MZT Skoplje
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 1 Svet sporta magazin
01.00 SOS Noćni program
01.10 Sport klub 3 Fudbal: Atletik Bilbao – Sosijedad
01.30 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Juta, direktno
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Kaen – Guingamp
01.35 Sport klub 2 Trans vorld sport
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Kaljari
01.50 RTS 2 Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, za 3. mesto, r.
01.50 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Meksiko)
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 4 Bob i Sankanje, Inzbruk
02.25 Sport klub 2 NFL: Kanzas Siti -LA Čardžers, direktno
02.55 Sport klub 3 Fudbal: Sanderlend – Fulam
03.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Silverston
03.30 RTS 2 Fudbal – Svetsko klupsko prvenstvo, finale, r.
03.30 Arenasport 1 Auto moto, WRC, pregled sezone
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Porto – Vitoria Gimaraeš
04.00 Sport klub 1 Fudbal: Votford – Hadersfild
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Celje – Tatran Prešov
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Dinamo – Cibalija
04.40 Sport klub 3 Odbojka (ž): Busto Arsizio – Skandići
05.35 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Njukasl

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here