Sportski TV program – subota, 20. januar 2018.

Sportski TV program – subota, 20. januar 2018.

08.00Arenasport 4Fudbal, brazilska paulista
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Leganes – Real Madrid
08.10Sport klub 3NFL Gameday
08.30Sport klub 1PL Match Pack
08.40Sport klub 3Odbojka: Latino – Vibo Valentia
09.00Sport klub 1Najava španske lige
09.00Arenasport 1Kišarka. FMP – Igokea
09.00EurosportTenis: Gejm, Šet i Mats, prenos
09.00SOSFizioterapija
09.10SOSBorilački sportovi
09.20Arenasport 2Skijaško trčanje, St Moric, direktno
09.25Sport klub 2NBA Action
09.50Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Mariners, direktno
10.00Sport klub 2Košarka: Jenisej – Kalev, direktno
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00Sport klub 1Evroliga: Panatinaikos – CSKA
10.15Sport klub 3Svet sporta magazin – specijal: Zimska olimpijada
10.30SOSSOS vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.30Arenasport 1Vesti
10.40Sport klub 3Fudbal: Porto – Tondela
11.00SOSSOS mreža
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Vaterolo: Partizan – Jadran ST
11.30EurosportAlpsko skijanje – Austrija, spsut muškarci, prenos
11.55Sport klub 2Najava Premijer lige
12.00Arenasport 2Dokumentarni film
12.00Arenasport 3Fudbal: Kan – Marsej
12.00Sport klub 1SK studio
12.00SOSZona pres
12.00Arenasport 4Odbojka. Istanbul – Fenerbahče, direktno
12.20Arenasport 1Bob i sankanje, direktno
12.25Sport klub 2Najava španske lige
12.30Sport klub 3Iks Trajal: Tuluz
13.00Sport klub 2Fudbal: Espanjol – Sevilja, direktno
13.00EurosportTenis: Australijan open, dan 6
13.00RTS 2Klizanje, SP, plesni parovi, prenos
13.00Eurosport 2Planica, Slovenija, sprint klasičnim stilom
13.20Arenasport 1Automoto, WRC magazin
13.30Arenasport 2Košarka: Mladost – Vojvodina
13.30Sport klub 1Fudbal: Brajton – Čelzi, direktno
13.30Arenasport 1Bob i sankanje, direktno
14.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Santo Andre
14.00Sport klub 3Ragbi: Glazgov – Ekseter, direktno
14.00Arenasport 4Automoto, WRC magazin
14.30Eurosport 2Herta Berlin – Dortmund
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
14.55Sport klub 2Ragbi: Monpelje – Lenster, direktno
15.00Arenasport 4Odbojka. Galatasaraj – Vakifbank, direktno
15.00SOSLiga budućih šampiona
15.00Arenasport 1Fudbal: Kremoneze – Parma, direktno
15.15Eurosport 2Hofenhajm – Bajer Leverkuzen, direktno
15.20Arenasport 2Bob i sankanje, direktno
15.25Sport klub 1Pregled Evrolige
15.45EurosportSki skokovi: Svetski šampionat u ski letovima – Nemačka
15.55Sport klub 2Trans vorld sport
16.00Sport klub 3Fudbal: Barnli – Mančester Junajted, direktno
16.00Arenasport 3Clubland
16.15Sport klub 1Fudbal: Atletiko Madrid – Đirona, direktno
16.20Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
16.30Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 2NBA Live
16.50Arenasport 2Bob i sankanje, direktno
17.00SOSLiga budućih šampiona
17.00HRT 2Košarka, Premijer liga, 13. kolo
17.00Sport klub 2Fudbal: Fenerbahče – Goztepe, direktno
17.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Mega Bemaks, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: Nant – Bordo, direktno
17.00Arenasport 4Boks
17.30Arenasport 4Fudbal, pregled španskog kupa
17.30Eurosport 2Volfsburg – Ajntraht Frankfurt
17.30SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 4Fudbal: Standard Lijež – Eupen, direktno
18.00RTS 2Klizanje, SP, slobodno, žene, prenos
18.00Sport klub 3NFL Extra
18.00Arenasport 2Fudbal: Specija – Palermo, direktno
18.30Eurosport 2Hamburger – Keln
18.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Njukasl, direktno
18.30Sport klub 3Fudbal: Viljareal – Levante, direktno
18.30Sport klub 2Ragbi: Skarlets – Tulon, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.55SOSDa li znate
19.00Arenasport 3FIFA fudbal
19.00Arenasport 1Košarka: Partizan – Cibona, direktno
19.00SOSSajam sporta
19.20SOSSOS kolaž
19.30EurosportZimski sportovi: Pjongčang
19.30Arenasport 3Fudbal, pregled španskog kupa
20.00Arenasport 3Fudbal: Ren – Angers, direktno
20.00Arenasport 4FIFA fudbal
20.00Arenasport 2Automoto, WRC magazin
20.00EurosportSnukers: Masters u Londonu
20.25Sport klub 3NBA Live
20.30Eurosport 2Januarski specijal
20.30Arenasport 4Fudbal: Đezena – Bari, direktno
20.30Arenasport 2Boks
20.30Sport klub 1Najbolji potezi 2017.
20.30Sport klub 2Odbojka (ž): Pezaro – Kasalmađore, direktno
20.45Sport klub 3Fudbal: Las Palmas – Valensija, direktno
20.50SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
21.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Mariners
21.00Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers – Kolorado, direktno
21.00SOSFudbalski miks
21.00Sport klub 1Vesti
21.00Eurosport 2Anthok, Italija, poteera (ž)
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Sport klub 1Košarka: Klivlend – Oklahoma, direktno
21.30Eurosport 2Mon Tramblan, Kanada, moguls
22.00Arenasport 3Fudbal: Sao Paulo – Novohorizonto, direktno
22.25Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Burnjut
22.30Arenasport 4Bob i Sankanje
22.30SOSSOS vesti
22.45Sport klub 3Džudo gran pri, Tunis
22.55Arenasport 1Vesti
23.00SOSSećanja
23.15Eurosport 2Moskva, Rusija, slobodan program (ž)
23.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
23.30Arenasport 1Fudbal: Nant – Bordo
23.35EurosportReli Dakar, etapa 14
00.00Arenasport 3Fudbal: Kazena – Bari
00.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Mega Bemaks
00.00Sport klub 1Fudbal: Barnli – Mančester Junajted
00.00Arenasport 2Fudbal: Standard Lijež – Eupen
00.15Sport klub 2Fudbal: Atletiko Madrid – Đirona
00.30Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
00.45SOSSOS vesti
00.45Sport klub 3Ragbi: Skarlets – Tulon
00.50RTS 2Klizanje, SP, plesni parovi, r.
01.00EurosportTenis: AUstralijan open, dan 7
01.00SOSNoćni program
01.20RTS 2Klizanje, SP, slobodno, žene, r.
01.30Arenasport 1Fudbal: Specija – Palermo
01.45Arenasport 4Košarka. Partizan – Cibona
01.45Arenasport 3Fudbal: Vestern Sidnej – Melburn Viktori
01.45Sport klub 1Fudbal: Las Palmas – Valensija
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.25Sport klub 3Pregled Evrokupa
02.55Sport klub 3Palakenstro: Ređo Emilija – Avelino
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Sport klub 1Pregled Evrolige
03.30Arenasport 1Automoto, WRC magazin
03.30Arenasport 4Automoto, WRC magazin
03.30Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
03.45Sport klub 2Fudbal: Viljareal – Levante
04.00Arenasport 4Fudbal: Čelzi – Roma
04.00Arenasport 3Fudbal, španski kup
04.00Arenasport 1Boks
04.15Sport klub 1Fudbal: Fenerbahče – Goztepe
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Barselona
04.30Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Mariners
04.30Sport klub 3Fudbal: Brajton – Čelzi
05.30Sport klub 2Fudbal: Šefild V. – Kardif

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar