Sportski TV program – subota, 20. maj 2017.

Sportski TV program – subota, 20. maj 2017.

07.00Arenasport 1Boks
07.00SOSBorilački sportovi
07.00Sport klub 1Fudbal: Urava – Šimicu, direktno
07.10Sport klub 2Palakanestro: Pistoja – Venecija
07.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
07.30Eurosport 2Ređo Emilija – Tortona, 13. etapa
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 3Fudbal: Javor – Crvena zvezda
08.00Arenasport 4Fudbal: Ostende – Klub Briž
08.00Arenasport 1FIFA fudbal, emsiija
08.10Sport klub 3Fudbal: Granada – Espanjol
08.15Arenasport 2Hokej: Anahajm – Nešvil
08.30Arenasport 1FINA akvatik
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 1Vesti
09.00Sport klub 2Moto GP Le Man, trening, direktno
09.00Eurosport 2Fudbal – Bundesliga
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Borac
09.05SOSRegenezis
09.15EurosportFudbal: Engleska – Argentina, U20
09.25Sport klub 1Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid
09.30Eurosport 2Potera istorije
10.00Sport klub 3Evroliga, U18: Crvena zvezda – Barselona, direktno
10.00Eurosport 2Ređo Emilija – Tortona, 13. etapa
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Lester
10.00Arenasport 2Boks: Kojanu – Parker
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 1SK studio, direktno
11.00Arenasport 1Ragbi; Lenster – Skarlets
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
11.30EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
11.45Sport klub 2Na današnji dan
11.45Sport klub 3Trans vorld sport
11.55Sport klub 2Mobil 1 grid
12.00Sport klub 1VTA Premijer Rim, polufinale, direktno
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Otava
12.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Crvena zvezda
12.30EurosportĐiro danas
12.33HRT 2Magazin Lige šampiona
12.35Sport klub 2Moto GP Le Man, kvalifikacije i trening, direktno
12.45SOSZona pres
12.45Sport klub 3SK momenti
13.00Sport klub 3InCycle
13.00Arenasport 1Fudbal: Radnički – Partizan
13.15EurosportĐiro ekstra
13.15RTS 1Sport plus
13.30Sport klub 3Evroliga: CSKA – Olimpijakos
13.30EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.45Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
13.45Sport klub 1SK studio, direktno
13.45Eurosport 2Ošersleben, Nemaška
14.00Arenasport 2Automoto, Portugal
14.00Arenasport 3Fudbal: Ostende – Klub Briž
14.15Arenasport 4FINA akvatik
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1ATP Masters Roma, polufinale, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Sent Etijen
15.00SOSSOS kolaž
15.00Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
15.10Sport klub 3Košarka: Boston – Klivlend
15.15Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
15.15Arenasport 2Hokej, SP, polufinale, direktno
16.00Arenasport 4Automoto, Portugal, direktno
16.00Sport klub 2Fudbal: Bredford – Milvol, direktno
16.00Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.00HRT 2Gimnastika
17.00Arenasport 3Fudbal: Mlada Boleslav – Slavija Prag, direktno
17.00Sport klub 3Fudbal: Hihon – Betis, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Sloboda – Krupa, direktno
17.00Sport klub 1VTA Premijer Rim, polufinale, direktno
17.15EurosportĐiro ekstra
17.15SOSFudbalski miks
17.30EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
17.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
17.30Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
17.30Eurosport 2Ošersleben, Nemaška
18.00EurosportFudbal: Nemačka – Venecuela, U20
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 2Na današnji dan
18.00Arenasport 2Košarka: Valensija – Barselona, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal: Kjevo – Roma, direktno
18.10Sport klub 2NBA Live
18.30Sport klub 1SK studio, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 2Fudbal: Volfsberger – Austrija Beč, direktno
19.00Arenasport 1Boks
19.00Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Inter, direktno
19.00EurosportKonjički sportovi
19.00Sport klub 3Fudbal: Deportivo – Las Palmas, direktno
19.05SOSFutsal
19.15Arenasport 1Hokej: SP, polufinale 2, direktno
19.50HRT 2Košarka: Cedevita – Cibona
20.00Arenasport 2Boks
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00Sport klub 1ATP Masters Roma, polufinale, direktno
20.30Arenasport 2Fudbal, Liga Evrope, najava
20.30Sport klub 2PL Match Pack
20.40SOSAforizmi o sportu
20.45Arenasport 4Fudbal: Napoli – Fiorentina, direktno
21.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
21.00Arenasport 3Fudbal: Rens – Monako, direktno
21.00Arenasport 2Fudbal: PSŽ – Kaen, direktno
21.00Sport klub 3NBA Action
21.00Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Osasuna, direktno
21.10SOSU orlovskom gnezdu
21.25Arenasport 1Fudbal: Loren – Bordo, direktno
21.30Sport klub 3Fudbal: Boavista – Benfika, direktno
22.00Sport klub 1Najava Premijer lige
22.10Eurosport 2Vesti
22.15Eurosport 2Biciklizam: Trka kroz Italiju
22.30Sport klub 1SK miks
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 4Fudbal: Sloboda – Krupa
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Boks
23.00EurosportĐiro danas
23.00Arenasport 3Fudbal: Sporting Šarlroa – Anderleht
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Fudbal: Šangaj Šenhua – Šangaj
23.05SOSSOS kolaž
23.15Eurosport 2Engleska – Argentina
23.30Sport klub 1Moto GP Le Man, kvalifikacije
23.30Sport klub 3Mobil 1 grid
23.30Arenasport 1Fudbal: Kjevo – Roma
00.00Sport klub 3Naskar, Ol star, Šarlot, direktno
00.00Arenasport 2Fudbal: Šapekoense – Palmeiras
00.45Arenasport 4Ragbi: Munster Ragbi – Osprejs
00.45Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters Rim, polufinale
00.45SOSZona pres
01.00Arenasport 3Fudbal: Independiente – Hurakan, direktno
01.15Arenasport 1Hokej: Nešvil – Anahajm, direktno
01.30RTS 2Tenis – Italija, r.
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 4Dokumentarni film
03.00Sport klub 1Košarka: San Antonio – Golden Stejt, direktno
03.00Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
03.30Arenasport 2Boks
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Arenasport 1Fudbal: Lokomotiva – Slaven
04.00Sport klub 3Američki fudbal: SBB Vukovi – Istanbul Rams
04.00Arenasport 2Boks: Krouford – Dijaz, direktno
04.00Arenasport 3Fudbal: Rens – Monako
04.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – Real Madrid
04.15Sport klub 2Fudbal: Leganes – Alaves
05.30Sport klub 1VTA Premijer i ATP Masters Rim, polufinala

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar