Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – subota, 25. novembar 2017.

Sportski TV program – subota, 25. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
07.00 SOS Borilački sportovi
07.30 Eurosport Snuker: Severna Irska
07.30 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica, kvalifikacije
07.45 Sport klub 3 Fudbal: Karabag – Čelzi
07.45 Arenasport 2 Košara, pregled Endesa lige
08.00 Arenasport 1 Boks
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Mladost – Jadran HN
08.00 Sport klub 2 NBA Action
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Bate – Crvena zvezda
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Borac – Voždovac
08.30 Sport klub 2 Evroliga: Unikaha – CSKA
08.30 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, četvrtfinale
08.30 Sport klub 1 PL Match Pack
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Spartak – Vršac
09.00 Sport klub 1 Košarka: Bruklin – Portland
09.05 SOS Regenezis
09.20 Arenasport 2 Automoto, Abu Dabi, direktno
09.30 Sport klub 3 Najava španske lige
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Brizbejn, direktno
09.55 Sport klub 3 Košarka: Srbija – Austrija
10.00 Eurosport 2 Sankt Galen, finale (ž)
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.05 Sport klub 2 Najava Premijer lige
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.35 Sport klub 2 Fudbal: Selta – Leganes
10.45 Eurosport Ski skokovi: Finska
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Sent Etijen – Strazbur
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Sport klub 1 Formula 1, Abu Dabi, trening, direktno
11.15 SOS SOS koš
11.30 Eurosport Sankanje: Nemačka
11.35 Sport klub 3 Fudbal: Vest Hem – Lester
12.00 Arenasport 4 Ragbi: Lenster – Dragons
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Jang Bojs
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Boston
12.10 Sport klub 1 SK studio
12.25 Sport klub 2 Najava španske lige
12.30 Eurosport Skijaško trčanje: Svetski kup, Ruka, prenos
13.00 Sport klub 2 Fudbal: Alaves – Eibar, direktno
13.00 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, četvrtfinale
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Rudar – Sutjeska, direktno
13.00 SOS Fudbal, najava kola Superlige
13.30 Sport klub 3 Fudbal: Barnsli – Lids, direktno
14.00 Arenasport 4 Rukomet: Čehovski medvedi – Sporting, direktno
14.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
14.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
14.00 RTS 2 Strongman champions league 2017.
14.00 Sport klub 1 Formula 1, Abu Dabi, kvalifikacije, direktno
14.00 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142 m skakaonica, kvalifikacije
14.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
14.30 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
14.30 Sport klub 2 Fudbal: Malatja – Bešiktaš, uključenje, direktno
14.45 Eurosport 2 Kamil Stoh, neispričana priča
15.00 Eurosport Ski skokovi: Finska
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Istra, direktno
15.00 Arenasport 2 Automoto, Abu Dabi
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Bolonja – Sampdorija, direktno
15.10 Sport klub 1 NBA Live
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Eurosport 2 Dortmund – Šalke 04
15.20 Sport klub 1 Pregled Evrolige
15.25 Sport klub 3 Najava Premijer lige
15.40 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Abu Dabi
15.45 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Barselona
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Norvič – Preston, direktno
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Malaga, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 2 Na današnji dan
16.40 Sport klub 2 Pregled Evrolige
17.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Rens – Nant, direktno
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Arenasport 2 Rukomet: Kil – Meškov Brest, direktno
17.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
17.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
17.30 Sport klub 2 Fudbal: Galatasaraj – Alanija, direktno
17.30 Eurosport 2 Fudbal – Bundesliga
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Kjevo – Spal, direktno
18.00 Sport klub 3 Jahting
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk – Osijek, direktno
18.30 Sport klub 3 NBA Action
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Menhengladbah – Bajern Minhen
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Čelzi, direktno
18.45 Eurosport Alpsko skijanje, SAD
19.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
19.00 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Sport klub 3 Boks – Zlatna rukavica, direktno
19.05 SOS Futsal
19.15 Arenasport 2 Vaterpolo: Mladost – Jadran HN
19.15 Arenasport 1 Fudbal: Supersport Junajted – Mazembe, direktno
19.25 Sport klub 2 NBA Live
19.45 Sport klub 2 Fudbal: Groningen- Fejnord, direktno
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 4 Automoto, Abu Dabi
20.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Francuska – Japan
20.30 Arenasport 2 Rukomet: Erlangen – Melsungen, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Kaljari – Inter, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Levante – Atletiko Madrid, direktno
2030 Arenasport 3 Fudbal: Beveren – Sporting Šarlroa, direktno
21.10 SOS Fudbalski miks
21.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Mladost – Jadran Carine
21.45 Eurosport Snuker, Severna Irska, prenos
22.00 Sport klub 3 NFL Gameday
22.15 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
22.30 Sport klub 3 Ragbi: Tonga – Engleska
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
22.35 Sport klub 1 Pregled Evrolige
22.45 Eurosport 2 Ruka, Finska, 142m skakaonica, timovi
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Rudar – Sutjeska
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Zimski sportovi, direktno
23.05 SOS Objektiv
23.10 Sport klub 1 Vesti
23.15 Arenasport 3 Fudbal: San Lorenco – Argentinos Juniors, direktno
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul – Čelzi
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Kil – Meškov Brest
23.30 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
23.40 Sport klub 1 Fudbal: Totenhem – Vest Bromvič
00.00 Eurosport Nordijska kombinacija, Finska
00.30 Arenasport 2 Zimski sportovi, direktno
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 4 Fudbal: Hajduk – Osijek
00.45 Sport klub 3 Dejvis kup: Francuska Belgija, dublovi
01.00 Arenasport 1 Hokej: Vašington – Toronto, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 2 Fudbal: Levante – Atletiko Madrid
01.15 Arenasport 3 FIFA fudbal
01.20 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Kurasel)
01.25 Sport klub 1 Odbojka (ž): Novara – Kasalmađore
01.30 Arenasport 3 Fudbal: Rasing Klub – Independiente, direktno
01.30 Arenasport 2 Fudbal: Supersport Junajted – Mazembe
02.45 Sport klub 3 SK momenti
02.45 Arenasport 4 Rukomet: Kil – Meškov Brest
02.55 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Baskonija
03.05 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Brajton
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
03.30 Arenasport 2 Automoto, Australija
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Rens – Nant
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Sasuolo – Verona
04.15 Arenasport 4 Fudbal: CSKA – Benfika
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Čehovski medvedi – Sporting
04.30 Sport klub 3 Pregled Evrolige
04.30 Sport klub 1 Košarka: BiH – Rusija
05.00 Sport klub 2 Fudbal: Kašima – Kašiva, direktno
05.10 Sport klub 3 Fudbal: Galatasaraj – Alanija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: